Brest Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

BREST A DENİZCİLİK ŞEHİR

Brittany 2 büyük şehir üniversitesi ve 7 Grandes Ecoles kayıtlı uluslararası öğrenciler% 10 kime yılda yaklaşık 24.000 öğrenciye, ağırlamaktadır. Onun çeşitli eğitim programları, mükemmel araştırma girişimleri, yüksek kaliteli öğretim, yerel iş umutları ve benzersiz ortamı öğrenciler için bir üst hedef yapmak.

Bir KÜLTÜR OLARAK OCEAN

Okyanus ile çevrili, Brest region güzel doğal siteleri ile dolu ve denize bağlantılı spor ve boş zaman etkinlikleri her türlü sunmaktadır. Önemli bir liman olarak tarihin ışığında, Brest dünya ve farklı kültürlere açık bir karşılama şehirdir. Ayrıca, çok sayıda sinema salonunda bir kültür merkezi; Oceanopolis akvaryum; Kuvars, ulusal ünlü tiyatro; Tüm Brittany içinde gerçekleşecek birçok yaz festivallerine saymıyorum.

DEĞİŞEN ŞEHİR

Brest kapsamlı bir kentsel gelişim programı devreye girer: büyükşehir tesisleri, ekonomik yapıları, yeni konut alanları ve kentsel yenileme. Tramvay 2012 açılış ve Yaylası des Capucins alanının yenileme ile aynı şekilde, cesur bir girişim Brest Fransa'nın ilk kentsel teleferik sistemini açmak için çalışmalar sürdürülmektedir.

CAZİP ŞEHİR

400.000 den fazla nüfuslu bir emek havuzu ile bir kent merkezi, Brest kendisi dünya standartlarında araştırma, dört rekabet kümeleri, yüksek teknoloji şirketleri ve sektörün önde gelen bazı isimleri içeren mükemmellik merkezleri yoluyla tanınan yapıyor. Brest Metropole yeni statüsünü kazanmış Fransa'da 14 şehirde arasında yer alıyor. Onun uluslararası odak noktası deniz bilimleri ve teknolojileri, gemi inşaat ve onarım, dijital teknoloji, gıda ve yaşam bilimleri, yüksek hizmet sektörü ve finans mühendisliği onun teklifiyle mükemmellik belirgindir.

VANNES & Morbihan Gulf

Vannes tarihi bir şehir, Brittany Parlamentosu eski koltuk ve zengin geçmişinin yaşayan en önemli izlerini korumuştur. Cohue Güzel Sanatlar Müzesi gibi tüm surları ve hendek, Katedral kenarında kendi yıkama-evler ve müzeler çiçek bahçeleri yanında durmak. Morbihan Körfezi'nde ayrıcalıklı bir konuma A HOME PORT sayesinde, Vannes merkezi ve stratejik bir konuma sahiptir. Kolayca Bölgenin büyük şehirlerde erişilebilir yanı sıra Paris, birçok gelişmekte olan firmalar için ev liman ve gelecek fikirli girişimciler için seçim konumdur.

BİR YER EXCEPTIONNAL

Vannes Breton dilinde "küçük deniz" anlamına gelmektedir Morbihan Körfezi'nin, güneyde sınırlanmıştır. Bu 12.000 hektarlık Atlantik havzası yaklaşık 40 adalar ile noktalı; Bazı, Île d'Arz ve Île aux Moines gibi, yerleşim vardır. Morbihan Körfez kara ve deniz değişen manzara içinde içe benzersiz bir yerdir ve Dünyanın En Güzel Koyları parçasıdır.

Konumlar

Brest

Brest Business School

Address
BREST BUSINESS SCHOOL
2 avenue de Provence


29200 Brest, Brittany, Fransa
Telefon
+33 2 98 34 44 44

Vannes

Address
VANNES BUSINESS SCHOOL
1 rue de la Loi

56000 Vannes, Brittany, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin