Data ScienceTech Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Gelecek Ufukları Keşfedin

Data ScienceTech Institute , Rectorat of Nice (UAI 062136P) ve Paris Rectorat (UAI 0755832G) ile kayıtlı bir derece veren, özel lisansüstü meslek kuruluşudur . Rektörlükler, Fransa Eğitim, Yüksek Öğretim ve Araştırma Bakanlığı'nın bölgesel delegasyonlarıdır.

Data ScienceTech Institute , bir yandan Fransız biliminin ve mühendisliğinin dünyaca ünlü kalitesi ve yoğunluğu, diğer yandan da doğal İngiliz işini geçirme ve pragmatizm ile inşa edilmiştir.

Hakkımızda

DSTI, şirketlerin büyük veri rezervuarlarının kontrolü, kullanılması ve işletilmesi yoluyla değer yaratılması olan 4. sanayi devriminin ihtiyaç ve zorluklarına yanıt vermek üzere kurulmuştur. Bu zorluklara arasında, alanın becerilerinin dört direk üzerine üst düzey operayional uzmanlar olacak mühendis ve analistler eğitim o: Gelişmiş bilgi işlem konak "Büyük Veri" için DİR için öngörü algoritmalar, iş ve yönetim master uygulamalı matematik bu uygulamaların hukuki ve ahlaki hatalarından kaçınmak için önceki iki ve etik ve yasaların uygulanması.

DSTI iki program sunar:

 • Veri Bilimi ve Yapay Zeka Uygulamalı Yüksek Lisans
 • Yapay Zeka için Veri Mühendisliğinde Uygulamalı Yüksek Lisans

İçerik, tanınmış ve saygın profesyonel figürlerden ve endüstriyel ortaklık tecrübesi olan akademisyenlerden oluşan bir Bilimsel Danışma Kurulu tarafından yönetilmektedir. Aslında, endüstriyi takip etmeyi taahhüt ediyoruz ve iş piyasasının mektuba ihtiyacı var, böylece programlarımız yıllık olarak gelişecek. Bu nedenle, becerilerinizi güncel tutmak için varlığında veya e-öğrenme yoluyla geri gelmeye davet edileceksiniz.

Temel özellikler

 • 2 giriş: Sonbahar ve İlkbahar
 • Dünya çapında +250 mezun
 • +45 milletten temsil
 • Öğrencilerin% 100'ü staj buluyor
 • Öğrencilerin% 86'sı stajlardan sonraki 3 ay içinde iş buluyor

3 Çalışma modları

Kampüste

Nice Sophia-Antipolis veya Paris'teki kampüsümüzden birinde tam zamanlı eğitim almayı seçin. Öğretmenler ve diğer öğrencilerle etkileşime girerken hoş bir öğrenci hayatı yaşayacaksınız.

Harika şehirlerin kalbinde eğitim alın!

Nice Sophia-Abntipolis kampüsü, genellikle "Fransız Silikon Vadisi" olarak adlandırılan en büyük Avrupa teknoloji kümesinde yer almaktadır. Park, başarılı bir öğretim ve araştırma ekosistemi olan çok uluslu şirketlerden gelen Ar-Ge birimlerine ev sahipliği yapıyor.

Paris kampüsü başkentin 5. bölgesinde yer almaktadır. Öğrenciler bu kozmopolit şehrin sunduğu birçok avantajdan yararlanabilirler. Bölge kampüsten sadece birkaç dakika yürüme mesafesinde restoranlar, mağazalar ve tarihi yerler ile doludur.

İnternet üzerinden

Nerede olursanız olun, bilgisayarınızdan (ADSL bağlantısı gerekir) farklı dersleri tam zamanlı ve canlı olarak takip edebilirsiniz . Kampüs içi öğrenci ile aynı deneyime ve evinizin rahatlığına sahip olacaksınız. Tüm dersler kaydedilir ve tüm öğrencilere açıktır.

Kendi Hızınızda Çevrimiçi Kurs (SPOC)

SPOC modu çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Her iki programımızı da çevrimiçi ve kendi hızınızda, 18 ila 36 aylık bir süre boyunca, profesyonel yaşamınıza uygun bir programda takip etmenizi sağlayacaktır. Yıl boyunca istediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsiniz .

 • Kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi
 • Çevrimiçi veya kampüste takip etme yeteneği
 • Öğrenme materyallerine tam erişim
 • Özel iletişim kanalı aracılığıyla öğretmenlerden oluşan bir ekip ve Eğitim Yönü ile haftalık destek oturumu

Derece ve Tanıma

Her iki program da Fransız devleti tarafından tanınan tüm diplomaları, dereceleri ve mesleki unvanları listeleyen Fransız ulusal mesleki yeterlilikler kaydında (RNCP) kayıtlıdır. Yeterlilik Yüksek Lisans düzeyinde (Avrupa Yeterlilikler Çerçevesi - EQF'nin 7. düzeyi) bir derece olarak kabul edilir. Bu öğrencilerin seçtikleri doktora çalışmalarına devam etmelerini sağlayacaktır.

Kurumsal Seviye Sertifikalar

Ayrıca, Veri Bilimi ve Yapay Zeka Uygulamalı Yüksek Lisans ve Yapay Zeka için Veri Mühendisliği Uygulamalı Yüksek Lisans programları iki işletme düzeyinde sertifika içerir. Öğrenciler profesyoneller tarafından hazırlanır.

Veri Bilimi ve AI Uygulamalı Yüksek Lisans:

 • Amazon AWS Bulut Bilişim DSTI Başkanı
  AWS Sertifikalı Çözümler Mimarı - Associate'e hazırlık, DSTI AWS Academy üyesi olarak
 • SAS Ekosistemi DSTI Başkanı
  SAS Kullanarak Baz Programlamaya Bir Hazırlık

AI için Veri Mühendisliği Uygulamalı Yüksek Lisans:

 • Amazon AWS Bulut Bilişim DSTI Başkanı
  AWS Sertifikalı Çözümler Mimarı için bir hazırlık - Ortak
 • Cloudera Sertifikalı Veri Mühendisi
  Cloudera Certified Veri Mühendisi için bir hazırlık

Ayrıca, Büyük Veri Üzerine En Etkili Markaların ilk 10'unda bulunan KDnuggets'ın DSTI'yi Dünya Veri Bilimi'nde en iyi programlardan biri olarak tanımladığını duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bizim gibi genç bir okul için, bu çeyrekte olmak çok büyük bir başarı ve sürekli ilerlememizi gösteriyor. Bağlantı: https://www.kdnuggets.com/2017/11/best-online-masters-analytics-data-science.html.

Ayrıca Avrupa'daki Veri Bilimi ve Analitiği alanındaki En İyi Ustaları listesine de sahiptir: https://www.kdnuggets.com/2017/12/best-masters-data-science-analytics-europe.html

Ayrıca bu ekosistemin üyeleriyiz (endüstri ve akademik kümelenme) https://www.pole-scs.org/en/ecosystem/players/

Ayrıca burada, Amazon AWS'deki mimarlık müdürü Stephan Hadinger okulumuz hakkında konuşuyordu .

Konumlar

Biot

Address
Data ScienceTech Institute
Les Templiers
950 Route des Colles
Sophia-Antipolis

06410 Biot, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Fransa

Paris

Address
Data ScienceTech Institute
4, Rue de la Collégiale

75005 Paris, Île-de-France, Fransa

Lagos

Address
Lagos, Lagos, Nijerya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin