EICAR

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EICAR, Paris Uluslararası Film ve Televizyon Okulu, 1972 yılında kurulmuştur. Okul İngilizce veya Fransızca hem film yapımı, pratik eğitim güncel ellerin bugün mevcut tüm dünyada büyük dizi öğrencilere sunan büyük bir Avrupa film ve televizyon okul haline yıllar boyunca gelişmiştir.

Misyon Misyonumuz, uluslararası iş piyasası için öğrencileri hazırlamaktır

Öğrencilerin girmek ve görsel-işitsel sektöründe bir kariyer inşa etmek için gerekli mesleki, sanatsal ve teknik becerileri kazanmaları yardım etmeye kararlıyız. Biz eğitim elleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Öğrencilerimiz Zalimlerin olduğu öğretilir: herhangi bir dersten yarım müfredat nedenle pratik sürgünler ve film atamaları atanan bitti. Biz ekip çalışması, kendi esneklik ve liderlik öğrencilerimizin duygusunu geliştirmeye yardımcı olur. Okulda teşvik işbirliği ruhu gelecekteki meslek hayatlarında hazırlanmak için öğrencileri ve filmin farklı izin ve televizyon onların kariyerleri boyunca adapte olmak zorunda olacak vuruyor.

300'den fazla film (şort, belgeseller, televizyon reklamları, haber muhabirliği ...) her yıl çekilir.
Okulun oyunculuk bölümü öğrencileri aktör yönlendiren dersler için ve film yapımı için yönlendirme departmanı ile işbirliği dolayısıyla kamera karşısına çalışan ve açık talepleri için aktörleri eğitiyor.

Biz onların vizyonunu genişletmek ve daha fazla yaratıcı kapsam ulaşmak, çok kültürlü ekipler içinde çalışmak bizim öğrencilere: 60 milletten okulun öğrenci ve personel topluluk içinde bulunurlar.

Kurslar Biz Bizim temel departmanları geniş bir kurs yelpazesi sunuyoruz:

Filmcilik: Yönetmenlik, Sinematografi, Senaryo, Üretim ve Düzenleme Bölümleri Ses: Film & Televizyon, Müzik ve Canlı gösterir Bölümleri Haber raporlama ve kapsama OYUNCULUK BTS: teknik eğitim Üretimi, ses, sinema, düzenleme eğitim Bakanlığı tarafından akredite bir Fransız müfredatı

Bizim bölümler sunuyoruz:

Mesaj lisansüstü ders: MFA Filmcilik Yükseköğretim Okulları Avrupa Akreditasyon Kurulu tarafından akredite - Eabhes , Sinematografi, Ses ve Düzenleme Üretim yönetiminde Fransız BTS muayene lider Eabhes ve 2 yıllık kursları tarafından akredite Lisans 3 yıl lisans programları Bir yıllık lisans senaryo programı ve film yapımcılığı eller Yaz sinema kursları

Konumlar

Paris

Address
EICAR
Parc des Portes de Paris
50 Avenue du Président Wilson, bâtiment 136
BP 131, La Plaine Saint-Denis - FRANCE

93214 Paris, Île-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar