EISTI : Graduate School in Computer Science and Mathematics Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

HER İHTİMALİ YÜKSEK OKULU

bir mühendislik okulu resmen devlet tarafından tanınan ve CTI (Fransızca Mühendisliği akreditasyon kurumu) tarafından yetkili yapılmış EISTI en meslek Matematik ve Computering gelecekteki mühendisler yetiştirmektir.

Seninle bir profesyonel kariyer inşa onu finans veya yeni teknolojilerin geniş ve çeşitli sanayi alanında olsun umut verici bir gelecek başlatılması ötesinde, EISTI aktivitesinin oldukça çeşitli sektörlerde 50 farklı işlere öğrencilerini yol açar.

teknolojileri büyük bir hızla değiştirilir sürekli mutasyona dünyada, EISTI şirketlerin ihtiyaçlarına ve teknolojik evrim merkezindeki kalmak ve öğrencilerinin en çekici ve yenilikçi iş ulaşmanıza yardımcı olan öğretim eğitmek seçmiştir.

Stajlar, uluslararası hareketlilik, çift diploma: dünyaya zihninizi açarak

EISTI at, staj ve mesleki deneyim süreleri eğitiminizin ayrılmaz bir parçasıdır ve firmaları ile birlikte okula getiren ağ "yüksek hız" ve her zaman aktiftir.

Kültürlü düşünme ve uluslararası hareketlilik sunuyoruz programlarında önemli bir konuma sahiptir. 40'ı aşkın ortaklıklar dünyada kuruluşlar ile bağlantılı olmuştur.

EISTI aynı zamanda prestijli üniversite ve yönetim okulları ile çift diplomaların okuludur. Tamamlayıcı oluşumları ve uzmanlık geniş bir kapsamı açık fikirlilik okulun temel değerleri bazıları, ve onlar bizim ortaklıklar yoluyla hayata. Bir mühendislik öğrencisi için, onların CV ekstra değer katmak için başka fırsat henüz.

Eistian deneyimi: sadece EISTI at

Burada öğrenci yaşam öğrenci toplum olayları ve farklı sınıfların karışmasıyla tempolu, zengin ve coşku dolu. Okula ait iki kampüste, Cergy ve Pau, herkesin bir kolektif çalışma atmosferi ve refahını oluşturmak için güçlerini birleştirir.

hümanizm güçlü bir duygusu ile kombine akademik mükemmellik her zaman hayata Eistian kültürü ve ruhu getirdi. Profesyonellik, Açıklık, Dayanışma ve Etik: Okul, charter 4 temel değerleri seçmiştir. Onlar EISTI eşsiz bir kurum ve kendiniz için umut verici bir gelecek inşa ederken çalışmak için harika bir yer yapmak.

ÖĞRENCİ HAYATI

EISTI okuyan da öğrencilerin değerlerini ve etkinliklerini paylaştıkları bir üst mühendislik okulda yaşam demektir. - Açıklık - n Dayan Etik Profesyonellik: Bir eistian olmak da olmak ve tüzüğün dört değerlerimize uygun bir biçimde, her gün oyunculuk bir yoludur. Herkes bizim kampüsleri hem kendi okul arkadaşları, öğretmenleri ve personeli güvenebilirsiniz. insan sermayesi şimdi her zamankinden daha fazla, bizim için esastır çünkü. Sıkı çalışma ve irade her zaman geçerli.

Burada öğrenci ömrü otuz ya da öylesine öğrenci toplulukları sunmak zorunda çeşitli etkinlikler ritmine göre tempolu, zengin ve animasyon dolu. Aralarında sizin için yapılmış bir olmalı; ve bu durumda değilse ... neden kendi oluşturmak değil mi?

Farklı yıllarda festival ve olumlu karışmasının canlı ve sıcak hem de. Bu tahviller dövme ve çok EISTI yıl ötesine geçen edilebilir bir yerdir. EISTI adresinden yıllarda, biz, yeteneklerini ifade yeni tutkular geliştirmek, başkalarına açmak, ödüllendirici deneyimler beslenirler, unutulmaz anlar geçmesi mümkün olmak istiyorum ... Bir kelime: bir kişisel ve kolektif düzeyde gelişirler.

Bu esenlik da eistians başarılı kılan bir parçasıdır.

Cergy ve Pau, çalışma ortamları, hem keyifli ve işlevsel ve çeşitli modern araçları çalışmalarda optimal iş akışına katkıda şunlardır: dizüstü bilgisayarlar, bir online sanal okul, video konferans ve daha fazlası. EISTI kampüsleri değerlerimizi yansıtır: onlar, çirkin, dinamik, samimi ve aynı zamanda onların kasabanın üniversite kampüslerinde iyi entegre bulunmaktadır.

BİZİM KAMPÜSLER

Öğrencilerimiz Cergy veya Pau ya kendi seçtikleri kampüs için bekliyoruz.

Cergy Campus (95)

1989 yılında inşa edilen, EISTI kampüs 8400 m² toplam yüzey alanına kadar ekleyerek üç farklı binalar (Cauchy, Condorcet ve Turing) özelliğine sahiptir. Tamamen ve öğrenci yurdunda yakınında bulunan, bu Avantajlı Ile de France 2 büyük öğrenci hub içinde yer alan RER A yoluyla ulaşılabilir (3 video konferans hazır her sınıfta amfitiyatrolar ve video projektörleri dahil) modern ekipmanlar ile donatılmış, kampüs içinde valilik parkın yakınlığı, Cergy-Pontoise Üniversitesi, ESSEC ve Trois-Fontaines alışveriş merkezi. hoş, yeşil bir yaşam ortamı, birden fazla sportif ve kültürel faaliyetler mevcut (bir su sporları merkezi, tiyatro, sinema ve daha fazlası): Cergy birçok önemli varlıkları ile enerjik bir öğrenci şehridir.

Öğrenciler ( «Cergy-valilik» istasyonundan) RER A aracılığıyla 35 dakika içinde sermaye ulaşabilirsiniz.

Pau Kampüsü (64)

bir bölgede ve İspanya'nın yakın, dağın ve denizden büyük bir şehrin tüm ana varlıklarından Pau kampüs faydaları.

Üniversite kampüsünde üstünde kent merkezinde 5000m² yakın ulaşan bir bina bulunmaktadır. Bu kampüs, keyifli, modern ve aydınlık çalışma ortamı sunmaktadır, hem çevre dostu (HQE) ve son teknoloji ile donatılmış (Full HD video konferans araçları, fiber optik, erişim kontrolü ve daha fazlası ile amfitiyatrolar), ve öğrenciler için özellikle kolay. Yabancı dil ve dinlenme alanları için bitki dolu atrium, bağlı amfitiyatrolar ve derslik, öğrenci salonu ve kafeterya, ses öğretmenler sahiptir.

Eistiens okyanus ve dağların arasında, zengin bir tarihe sahip bir atletik şehrin yaşam kalitesi yarar.

DEĞERLER BAŞARMAK

Bizim tüzük burada kaldıkları süre boyunca gelişmeye dört güçlü her sağlayan değerler ve EISTI her kişinin oluşur ve sonrada. onun için duruyor tüzük ve tüm özellikle mesleki yolu ve gelişme sırasında gösteren öğrencilerimiz bir iz bırakır. Bizim eski öğrenciler genellikle tüzüğüne atıfta bulunur ve onların ağları buna duyarlıdır. Bir Eistien olmak olmanın oyunculuk ve günlük bazda düşünme yoludur. Her yeni öğretim yılı ile, tüzük oyunculuk ve varlık, düşünce tarzlarını tamamen entegre olma okulun felsefesi için sırayla, okulda herkese sunulmuştur.

PROFESYONELLİK

 • Grup çalışması takdir
 • bireysel yetenek ve kolektif başarı bir araya getiren
 • işletmelerin güvenini sağlamak

AÇIKLIK

 • başkalarının hayatını merak Kalan
 • Kişinin bilgilerini zenginleştirmek amacıyla başkalarına gidiyor ve onlarla birlikte kişinin kendi paylaşımı
 • paylaşmak için cesur
 • kendini sorgulayan
 • tevazu kanıtı olan;
 • yararsız varsayımları dikkate almamak
 • Kaçınmak kibir ve kendini tatmin

DAYANIŞMA

 • bizden daha bu genç yanı sıra bizim büyüklere dayanışma gösteriliyor
 • yardım diğerleri doğal refleksi yapma
 • diğerlerine saygılı dinleme
 • Farklı okul yılları arasında dayanışmayı tutulması

ETİK

 • Kişinin öğretmen ve arkadaşları çalışmalarını Saygı
 • beklenen çalışma yürüten
 • kafa kafaya zorluklarla karşı karşıya, vazgeçmiyorum
 • Ciddi, titiz alarak girişimi: Kişinin staj dahil olmak

Konumlar

Cergy

EISTI

Address
Avenue du Parc
95000 Cergy, Île-de-France, Fransa

Pau

EISTI

Address
2 Boulevard Lucien Favre - CS 77563
64075 Pau, Nouvelle-Aquitaine, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin