Resmi açıklamayı okuyun

AMIR hakkında

AMIR Master programı, özellikle geri dönüşüm üzerinde durularak, hammadde değer zincirine odaklanmaktadır. İki ana amaç şunlardır:

  • Öğrencileri, çeşitli malzeme türlerinde uzmanlığa sahip, çok yetenekli Avrupalı profesyoneller olmaları için eğitin. Bu uzmanlık, malzeme geri dönüşümü için büyük ve iddialı bir ölçekte yeni yöntemler geliştirmelerini sağlayacaktır. Ek olarak, AMIR programı inovasyon, etik, fikri mülkiyet, yaşam döngüsü değerlendirmesi, sürdürülebilirlik ve gelişmiş araştırma stratejileri gibi aktarılabilir beceriler üzerine sınıflar içerir.
  • İlişkili işletmelerin, inkübatörlerin ve inovasyon hizmetlerinin yanı sıra geniş bir endüstri panosunun yardımı ve uzmanlığı ile derin bir girişimcilik zihniyeti geliştirin.

Güçlü

  • AMIR mezunları, Avrupa'da ve ötesinde herhangi bir yerde çalışabilen uluslararası girişimciler ve yenilikçilerdir.
  • Üst düzey eğitim ve araştırma ortamı.
  • İleri araştırma laboratuvarları ile pratik bilgiler.
  • Yüksek kaliteli stajlar.
  • Zorunlu uluslararası ve sektörler arası hareketlilik.
  • Avrupa İnovasyon Enstitüsü tarafından desteklenen110553_pexels-photo-1055712.jpeg
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

EIT RawMaterials Academy - AMIR

Gelişmiş Malzemeler: Yenilikçi Geri Dönüşüm AMIR Master programı, girişimcilik ve yenilik konusunda üst düzey eğitim ile malzeme geri dönüşümü konusundaki derin teknik bi ... [+]

AMIR hakkında

İleri Malzemelerdeki AMIR Master programı: Yenilikçi Geri Dönüşüm, hammadde değer zincirine, özellikle de geri dönüşüme önem verir. Program, materyal geri dönüşümü konusundaki derin teknik bilgileri girişimcilik ve inovasyon konusunda üst düzey eğitim ile birleştirerek öğrencilere geri dönüşüm sektöründe oyun değiştirici olmaları için gereken becerileri kazandırıyor. Bir EIT-Labeled master programı olan AMIR, hammadde alanında üst düzey AB üniversiteleri konsorsiyumu tarafından tasarlanıp teslim edilmiştir. AMIR öğrencileri eğitimlerinin bir parçası olarak iki farklı Avrupa ülkesinde eğitim görmekte ve yaz okulları, ağ oluşturma etkinlikleri ve EIT RawMaterials'dan mali destek gibi çeşitli avantajlar almaktadır. Tüm öğretim ve değerlendirme İngilizce olarak yapılır.... [-]

Fransa bordo şarabı Portekiz Lizbon Almanya Darmstadt Belçika Liège İspanya Madrid Macaristan Miskolc  + 8 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku