ENAC

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ENAC Paris-Orly 1949 yılında kurulan ve 1968 yılında Toulouse taşındı. Bu, 1 Ocak 2011 tarihinde SEFA (Service d'Sömürü de la Formasyonu AERONAUTIQUE) ile birleşti. «Ecole Nationale de l'Aviation Civile» (ENAC) eşsiz bir örneğidir: Bu, havacılık odaklı eğitim programları ve faaliyetleri geniş bir ve tam paneli sunan havacılık dünya hizmet Fransa'da ve Avrupa'da sadece havacılık odaklı üniversite ve özellikle hava taşımacılığı sektörü.

ENAC üniversite oluşur:

25 farklı eğitim kurslarında 2.000 öğrenci: mühendis, usta, doktora, hava taşımacılığı pilotu, hava trafik kontrolörü, vb 7500 400 sürekli eğitim programlarına kursiyerlerin her yıl veya gelişmiş eğitim kursları, 10 araştırma laboratuarları, Uluslararası faaliyetler: ENAC her yıl 5 kıtadan gelen uluslararası öğrenciler ve kursiyerlerin yüzlerce ağırlıyor, Bir eğitim ekibi mesleki becerilerin olağanüstü miktarda sahip ve know-how, Yüksek düzeyde eğitim materyali olarak multidisipliner faaliyetleri ile ilişkili: vb ATC simülatörleri, uçuş simülatörleri, 130 uçak, elektronik, telekomünikasyon, GNSS, İHA'lar, veri işleme, aerodinamik, dil laboratuarları, ...

Tüm bu etkinlikler sayesinde, ENAC üniversite Fransa'da ya da yurt dışında, kamu ve özel hem de aktörler yer aldığı havacılık alanında gereksinimlerini karşılamaya kararlıdır. 60 yılı aşkın yılında 20.000 mezunları ile, ENAC faaliyetlerinin geniş ait tüm ortakların yurt dışında Fransa'da, tanıma edinilen ve olmuştur. Havacılık: Bugün, öğretmenler, arama, öğrenciler, stajyerler ve onun bütün personelin kabul becerileri sayesinde, ENAC üniversite her zaman mükemmellik alanında işlenen, dünya çapında etkisini güçlendirmek için arıyor.

Konumlar

Toulouse

Ecole Nationale de l'Aviation Civile - ENAC

Address
Ecole Nationale de l’Aviation Civile
Campus Toulouse:
7 avenue Edouard-Belin BP 54005 -

31055 Toulouse, Occitanie, Fransa
Telefon
+33 5 62 17 40 00

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin