National School Of Computer Science For Industry And Business - ENSIIE

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ulusal Endüstri ve İşletme Bilgisayar Bilimleri Okulu ( ENSIIE ), bilgisayar mühendisliği derecesi veren en eski okullardan biridir.

ENSIIE , inovasyon ve girişimcilik konusunda güçlü bir farkındalığa sahip olan öğrencilere birçok kurs, çift kurslarda yüksek lisans, yurtdışında kalış veya birçok ülkede ENSIIE süresi sunmaya devam etti.

BT - Matematik - İşletme Bilimleri üçlüsü etrafında düzenlenen eğitim, tüm orijinalliğini koruyor ve tüm iş ve endüstri sektörlerindeki üst düzey ve çeşitli işlere yanıt veriyor.

IMT ile ENSIIE , potansiyelini ve çekiciliğini artırmak için en büyük mühendislik okulu grubunu ulusal ve uluslararası etkiyle bütünleştirir. Paris-Saclay ile öğrenciler, örneğin ENSIIE Paris XI, Versailles St-Quentin ve Evry üniversiteleri ve Polytechnique, ENSTA, Télécom Paristech, ENS Paris Saclay veya CentraleSupelec'in grandes ENSIIE işbirliği yaptığı ustalardan yararlanır.

ENSIIE , yapay zekayı unutmadan iş zekası, yazılım mühendisliği ve güvenliği, sanal ve artırılmış gerçeklik, video oyunları, uygulamalı matematik, finans, yüksek performanslı bilgi işlem, büyük veri gibi son teknoloji ve çeşitli kurslar sunar.

ENSIIE ayrıca size TSP ve IMT- ENSIIE ortak olan bir "yenilik ve iş yaratma" kursu sunar, bu da 3. yılda kendinizi tamamen projenizin geliştirilmesine ENSIIE izin verir.

Konumlar

Courcouronnes

Address
Rue de la Résistance,1
91000 Courcouronnes, Île-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: