Groupe ESC Troyes in Champagne

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Şampanya'daki Groupe ESC Troyeleri

Fransa'daki en genç Grande Ecole olmak, 1992'deki kuruluşundan bu yana cesur yenilikler ve mümkün olduğunca zorlu deneyler yapmak için çabalayan Groupe ESC Troyes'in bir varlığıdır.

Çalışmaya başladığımızdan beri, yaptığımız her şeyin arkasındaki itici güçler coşku ve cesaret olmuştur. Amacımız günlük olarak bu zihniyetleri öğrencilerimize aşılamaktır. Makul büyüklükteki bir okulda, kurumlarımızın temel bloklarını disiplinler arası ve çok kültürlü yönler oluşturmaktadır; öğrenciler, dünyadaki yerlerini alması için bu gerçek dinamiklerin bir parçasıdır. Uluslararası topluluğa açarak büyümeye devam eden Grubumuzu, uluslararası öğrencileri karşılama ve rehberlik etmek için özel ekiplerle yapılandırdık. Nereden geldiysen, Groupe ESC Troyes'teki programlarımızdan birini seçerek, sadece bir okuldan çok daha fazlasını seçiyorsun: bu, yaşamı geliştirme, ilerleme ve yetenekli olmanızı sağlayacak bir seçimdir. Geleceği hayal ederek.

Uluslararası topluluğa açarak büyümeye devam eden Grubumuzu, uluslararası öğrencileri karşılama ve rehberlik etmek için özel ekiplerle yapılandırdık. Nereden geldiysen, Groupe ESC Troyes'teki programlarımızdan birini seçerek, sadece bir okuldan çok daha fazlasını seçiyorsun: bu, yaşamı geliştirme, ilerleme ve yetenekli olmanızı sağlayacak bir seçimdir. Geleceği hayal ederek.

Grup şu anda 4 büyük okul işletmektedir:

-Uluslararası İşletme Fakültesi

- Yönetim Enstitüsü (Pazarlama Alanında Yüksek Lisans Derecesi ile 2 Yıllık Master

-School of Tourism, Boş Zaman

-School of Design (3 Yıllık Lisans Düzey 2 Yıllık Yüksek Lisans)

Öğrenci nüfusu şu anda 1800 öğrencidir (2004'te 440) 380 uluslararası değişim öğrencisi. (Gerçekten yaşayan) uluslararası ağı (öğrenci ve öğretmen / araştırma değişimi) 196 ortak üniversiteden oluşmaktadır.

Troyes şehri

Troyes en Champagne, bu efsanevi ve şenlikli bölgesinin kalbinde, Paris şehir merkezine 90 dakika uzaklıkta, eski Şampanya Fuarlarının ruhunu muhafaza ediyor: misafirperverliği, yaşaması için bir iştah ve keşif için bir susamayı tadıyor. . Bugün Troyes, kültürel, üniversite ve ticari açıdan güzel bir kabartma yaşıyor. Öğrenci hayatı kenti ve efsanevi mimarisini aydınlatıyor. Birçok kültürel etkinlik, şov ve olay size Şampanya'da yaşamı nasıl değerlendireceğini gösterecektir!

Konumlar

Troyes

Address
Campus Brossolette (ESC, INBA, EMVOL)
217 avenue Pierre Brossolette

BP 710 - 10002 Troyes, Grand Est, Fransa