Ecole Supérieure de Commerce de Communication et de Gestion

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tüm Eğitim: Grubun iş kalp Esccom

Esccom Grubu - www.esccom.net

Michel Rolland tarafından oluşturulan grup, 1983 yılından bu yana Alpes Maritimes mevcuttur. Meslek okulu ve eğitim merkezi, biz talep ve her beklentilerine dinlemek başardık ve biz çeşitli aktiviteler sunarak adapte. Deneyim 32 yıldan fazla, Yüksek Lisans İşletme ve Yönetim İletişim Fakültesi ve tüm izleyiciler için birçok dersler sunmaktadır.

Okul Eğitim:

Tersiyer Esccom biz derece Bac +3 ve + 5 Bac ve Professional Başlıklar Yükseköğretim National Diploma (BTS) de Bakalorya İş hazırlamak. Biz aşağıdaki alanlarda eğitim sunuyoruz: Satış, Pazarlama, Sekreterlik, IT, Muhasebe, Yönetim, Vergilendirme, Yönetim ve İnsan Kaynakları.

Biz kimin DEES (Bac +3) Pazarlama ve Yönetim, İnsan ve Avrupa Master Yönetimi ve Kurumsal Kaynak Stratejileri Avrupa diplomalarına sizi hazırlar. Bu derece yüksek Avrupa ve şirketler arasında değer eklenir. Hangisini seçerseniz seçin yönü, bizim endişe profesyonel ve akademik başarı. ESCCOM seçimi, herkes profesyonel dünyadan öğretmenlerin bir ekip, koçluk desteğine sahip, ama aynı zamanda bir kanıtlanmış öğretim deneyime sahip. Bizim öğrenci ve kursiyerler verimli BT ekipmanları ile donatılmış konforlu odalar, tadını çıkarın.

Bizim uzmanlık bize staj için arama kolaylaştırır şirketleri ile daha sık ve doğrudan ilişki sağlamak sağlar. İki eğitim merkezleri bölümünde mevcuttur: ESCCOM Güzel ve Cannes ESCCOM.

Ve bizim üçüncü merkezi unutmayın: Esccom Académie Culinaire Biz otel ve catering geleceğin profesyonelleri yetiştirmek ve bu Higher National Diploma (BTS) olarak diplomalarını hazırlamak nerede. Biz eğitim restoranda aracılığıyla gerçekliğin uygun ve yakın bir yerinde yoğun mesleki eğitim sunuyoruz. Bu, güçlü bir teknik platform ve bir restoran kullanıcı dostu bir uygulama vardır. Bir Esccom Culinary Academy, Cake, Gıda ve Hizmet dersleri takip edebilirsiniz. Culinary Academy Nice yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için, aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin: www.esccom-restauration.com

Konumlar

Agde

Address
22 Rue El Nouzah
0600 Agde, Occitanie, Fransa

Agde

E.S.C.COM.

Address
5 Rue Migno
06400 Agde, Occitanie, Fransa
Telefon
+33 4 93 68 42 11

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar