ESCP Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1819'da kurulan ESCP Business School , nesiller boyu lider ve girişimci yetiştirmiştir. Berlin, Londra, Madrid, Paris, Torino ve Varşova'daki altı şehir kampüsü ile ESCP Business School gerçek Avrupalı kimliği, işletme alanında benzersiz bir çok kültürlü eğitim stili ve Uluslararası Yönetim konularında küresel bir bakış açısı sunmasına olanak tanır. ESCP Business School , her yıl 120'den fazla ülkeden 6.500'den fazla öğrenciyi ve 5.000 yöneticiyi ağırlayarak onlara kapsamlı bir Yönetim kursları ve özel programlar (Lisans, Yüksek Lisans, Yönetici MBA, Doktora ve Yönetici Eğitimi) sunmaktadır. ESCP Business School Çok Akredite Oldu: AACSB, EQUIS, EFMD MBA EFMD EMBA - Bizi Twitter'da takip edin @ESCPeurope

Her ne kadar ESCP Business School markası 200 yıllık tarihi boyunca geliştiyse de, ilk üç harfine daima sadık kaldı. 1819 yılında Ecole Spéciale de Commerce et d'Industrie adı altında başlayıp, Ecole Supérieure de Commerce adıyla yeniden adlandırıldıktan hemen sonra, 1869'da elli yıl sonra ESCP'ye gelişti. 1999, okul yaklaşık on yıl boyunca ESCP-EAP olarak adlandırıldı. 2009 yılında, okulun adı, Avrupa mirasına ve konumuna açıkça atıfta bulunarak, ESCP Avrupa'ya döndü. 2019 yılında, okul ESCP Business School .

ESCP Business School uluslararası kapsamı, küçük yaşlarından beri ESCP Business School . Zaten 1824 sınıfı 15 farklı milletten gelen uluslararası öğrencilerin% 30'unu sayıyordu; bunların arasında yedi İspanyol, beş Brezilyalı, beş Hollandalı, dört Alman ve iki Amerikalı vardı. Dil eğitimi, Fransızca dilbilgisinin yanı sıra İngilizce, Almanca ve İspanyolca dillerini de içeren ilk müfredatın önemli bir parçasıydı. 1825 itibariyle, ESCP Business School toplam on dil öğretildi ve öğrenciler en az üçünü okumak zorunda kaldı.

Yaklaşık bir buçuk asır sonra, ESCP Business School yine çok kampüslü bir işletme okulu oluşturulması konusunda öncü oldu. Okulun Avrupa çağrılarına cevap verebilmek için Almanya ve Birleşik Krallık'taki kampüsler 1973'te, ardından 1988'de İspanya, 2004'te İspanya ve 2015'te Varşova açıldı. Daha küreselleşmiş bir dünya bağlamında, hırs Günümüzde ESCP Business School , hümanist değerler ve yönetim eğitimi arasındaki bağlantıyı güçlendirerek gerçekten Avrupalı yöneticileri yetiştirmektir. ESCP Business School , Dünyaya açık gerçek bir Avrupa ESCP Business School haline geldi.

Misyon ve Değerler

ESCP Business School kültürlerarası yönetim bilgi ve uygulamalarını geliştirerek iş dünyasını birbirine bağlar ve şekillendirir.

En üst düzey akademik mükemmellikte disiplinler arası bir bakış açısıyla yönetim öğretimi, açık fikirli, uyarlanabilir ve sorumlu kültürel olarak zeki, çok dilli liderler geliştiririz.

Yöneticiler ve girişimciler olarak, ESCP Business School mezunları küreselleşmiş bir dünyada liderlik ve ilham verecek donanıma sahiptir.

Ana unsurlar

 • Berlin, Londra, Madrid, Paris, Torino ve Varşova'daki 6 ESCP Business School kampüsü
 • Çok akredite: AACSB, EQUIS, EFMD, MBA, EFMD EMBA, 5 European Higher Ed standardı
 • Dünyanın İlk İşletme Okulu (est. 1819)
 • 6 kampüsümüzde 20'den fazla ülkeyi temsil eden 150'den fazla araştırma görevlisi
 • 90 doçent, 40 ziyaret profesörü, 800'den fazla uygulayıcı ve uzman
 • Avrupa ve Dünya'da 130'un üzerinde akademik ittifak
 • Tam bir portföy: Lisans, Yüksek Lisans, MBA, Doktora ve Yönetici Eğitimi
 • 100 farklı milletten temsil eden lisans programları 5.000 öğrenci
 • Özelleştirilmiş eğitimlerde ve yönetici eğitiminde 5.000 üst düzey katılımcı
 • Dünyada 150'den fazla ülkede 55.000 aktif mezun
 • Okulun derin Avrupa kimliğini temsil eden Avrupa Yönetişimi
 • Düzenli olarak dünyanın en iyi işletme okulları arasında

kampüsleri

ESCP Business School sınır ötesi çok kampüslü bir işletme okulunun kendine özgü modeli, Avrupa kimliğimizin kalbini oluşturmaktadır. Avrupa'daki büyük şehirlerdeki altı şehir kampüsü ile ESCP Business School , bir Avrupa yönetim kültürünün gelişimine aktif olarak katkıda bulunur ve Okulun benzersiz bir kültürlerarası işletme eğitimi türü sunmasına olanak tanır:

 • BERLİN
 • LONDRA
 • MADRİD
 • PARİS
 • TORINO
 • VARŞOVA

Konumlar

Paris

ESCP Europe

Address
ESCP Europe Campus Paris
79, avenue de la République

75543 Paris, Île-de-France, Fransa
Telefon
+33 1 49 23 20 00

Londra

ESCP Europe - London Campus

Address
ESCP Europe Campus London
527 Finchley Road


NW3 7BG Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Berlin

ESCP Europe

Address
ESCP Europe Campus Berlin
Heubnerweg 8-10

14059 Berlin, Berlin, Almanya
Telefon
+49 30 320070

Torino

ESCP-EUROPE Torino

Address
ESCP Europe Torino Campus
Corso Unione Sovieticà, 218 bis

10134 Torino, dağ eteği, İtalya
Telefon
+39 011 670 5894

Varşova

Address
ESCP Europe Warsaw Campus
c/o Kozminski University
57/59 Jagiellonska St.

03-301 Varşova, Masovya Voyvodalığı, Polonya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Programlar