ESEM France

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ESEM France , uluslararası dil kursları aracılığıyla profesyonel becerilerin kazanılmasını teşvik etmekte ve Fransızca konuşan öğrencilerin Fransızca VEYA YETKİLİ OLMAYAN tıbbi ve paramedikal kursları entegre etmelerini sağlamaktadır.


Birçok ortakları sayesinde ESEM France , Fransa veya Avrupa'da fizyoterapi, dişçilik, eczane veya diğer tıbbi eğitim eğitimlerini entegre etmenizi sağlar. ESEM France , lisans derecenizi aldığınız anda bir Mükemmellik Üniversitesi'ni entegre etmenizi sağlar, böylece gelecekteki mesleğinizle ilgili becerileri mümkün olan en kısa sürede elde edebilirsiniz.


ESEM France , başarı, mükemmellik ve rekabet olmaksızın tıp eğitimine erişim yoluyla değerlerini savunmakta, eğitime ücretsiz erişimi savunmaktadır. Sunulan tüm kurslar, öğrencilerine gelecekteki mesleği hakkında mükemmel bir bilgi aktarmaya hevesli olan Doktorlar, Araştırmacılar ve uygulamalı pratisyenlerden oluşan profesörler tarafından denetlenmektedir.


Birçok uluslararası kampüsü entegre etmeyi öneren ESEM France , dünya üniversite topluluğundan miras alınan beceri ve bilgi birikimini edinerek öğrencilerin kültürel zenginleşmesini teşvik etmek istiyor.

  • Tüm derslere kabuller% 100 oranındadır: bakalorya, CV, kapak mektubu vb. Dahil olmak üzere son diplomaların kopyaları
  • Eğitim: fizyoterapi, diş hekimliği, eczane, Spor ve Sağlık, naturopati
  • Kampüs: Fransa, İspanya, Portekiz, İrlanda
  • Öğrenim ücretleri: yılda 6000 ile 10200 € arasında (detaylı fiyatlar web sitesinde bulunabilir: https://esemfrance.fr)
  • Dereceler: ESEM France , Fransa'da ve Avrupa Birliği'nin tüm ülkelerinde tanınan bir Avrupa diploması almanıza izin verir.

Konumlar

Toulon

Address
842 Avenue du 8 Mai 1945
La Garde

83130 Toulon, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: