Ferrieres Paris

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Fransız Mükemmellik Okulu Ferrières

Ferrières Okulu'nda okumak için seçme sürekli büyüme bir sektörde kariyer başlatılması ve tüm dünyada sayısız mesleki fırsatlar sunduğu edilir. Sadece 15.5 mil uzakta hem Paris'in ana Uluslararası Havalimanları (Orly ve Roissy Charles de Gaulle) eşit yakın ışıklar Paris, şehir merkezinde itibaren, Ferrières toplu taşıma ile Paris'in merkezine kolayca ulaşılabilir. Ferrières, biz başarı kişisel gelişim ile birlikte sağlam bir teorik ve pratik eğitimden gelir inanıyorum.

Ferrières hedefleri ', yetkin, çok yönlü ve üst düzey yönetim pozisyonlarında tutmak ve gelecekteki endüstri ihtiyaçlarını tanımlama yeteneğine sahip mükemmellik liderleri geliştirmektir.

beceri ve uzmanlık Ağırlama mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak öğretti sağlamak amacıyla, Gastronomi ve Lüks endüstrisi, biz üst işletme okullarından yakın prestijli ortak şirketlerin işbirliği yanı sıra, danışmanlarla program geliştirdi.

ÇOK SANAYİ YAKLAŞIM:

gelenek ve yenilik, alçakgönüllülük, iş ve açık görüş temel değerleri tarafından yönlendirilen, Ferrières misyonu üç bölümden oluşmaktadır:

Programların bir dizi aracılığıyla, dünyanın dört bir yanından geleceğin profesyonelleri yetiştirmek olduğunu Gastronomi, Konukseverlik ve lüks fit sanayi gereksinimleri: Lisans, Yüksek Lisans ve Mutfak eleme programlarında Gıda Kültür, Ağırlama yönetimi, Lüks ve Olay plannng: bilgi ve uygulama üç boyutlu üzerinde ilerletmeye katkıda bulunmak. mükemmellik bu alanlarda Fransa'nın nüfuzunu ve çekiciliğini güçlendirmek.

FERRIERES YÜKSEK END ECOSYSTEM:

Ferrières 'kapsamlı Ekosistem istisnai bir mesleki tecrübeye sahip öğrencilere sağlar ve hemen "mükemmellik" çeşitli restoranlar, bir garson bir dizi sayesinde ve bir 4 * otel ile yüzleşir. Uygulama ama profesyonel birimler olmayan bu kurumlar, tecrübeli Ağırlama profesyonelleri ve İşadamları, «Meilleur Ouvrier de France» ödülünü bazıları ödüllü bir ekip tarafından yönetilmektedir. Onlar high-end mutfağı ve zorlu müşterilerine dünya standartlarında bir hizmet sunuyoruz.

onların kapasiteleri arttıkça, öğrenciler yavaş yavaş mutfak, yemek, satın alma, sommelier departmanı, bar, ön büro, misafir ilişkileri, temizlik, satış, rezervasyon, bakım, pazarlama, finans, e-pazarlama ve etkinlik planlaması içinde çeşitli pozisyonlarda içine müzeye edilmiştir. Bu eller deneyim akademik öğrenme karşılar.

Konumlar

Ferrières-en-Brie

Paris Area

Address
Rue du Château - BP49
Ferrières-en-Brie

77164 Ferrières-en-Brie, Île-de-France, Fransa
Telefon
01 81 16 77 77

Paris

Address
Paris, Île-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin