Resmi açıklamayı okuyun

2001 yılından bu yana, bizim otel Ticaret, İletişim, Turizm, İnsan Kaynakları Yönetimi, Moda ve Moda Pazarlama yükseköğretimin sınavlara adaylarını ağırlıyor. Aynı zamanda paramedikal yardım, sağlık, sosyal hizmet, mühendislik okullar, siyasi ve idari bilimler, giderek seçmeli hazırlık dersleri içermektedir.

Bizim planı açık ve iddialı: Genç yetişkin ve dünyanın sorumlu vatandaşlar yetiştirmek yüksek kalitede teknik ve genel kültür dengesi yoluyla tam potansiyeline ulaşması için onlara onlara güven vermek.

Bizim öğretim, motive ve daha iyi yarışmalar ve sınavlar için onları hazırlamak, öğrencilerimize destek adanmış, tecrübeli paydaşlar ve profesyonellerden oluşan bir ekip uzmanlık dayalı hisse gerçeklere rağmen meslekler oldukları kaderinde için.

Mükemmel "Kampüs Chartrons" kalbinde Bordo hayatında entegre, bizim otel, olağanüstü dinamik ve güler yüzlü öğrencilerimize sunmaktadır. bölgesel oyuncu tanınan FORMASUP KAMPÜSÜ büyük ölçüde Aquitaine bölgenin dernek ve ekonomik kumaş yatırılıyor.

Bizim takımların katılımı, bizim aday motivasyon, onlarla eski dinamizmi başarılı FORMASUP KAMPÜSÜ vardır. Ve bu bizim başarımızdır!

Formasup Campus çoğu

Ben Pazarlama, İletişim, Turizm, İnsan Kaynakları devlet tarafından onaylı bir seviye Başlığı tarafından noktalama işaretleriyle 5 yıl içinde programlar.

Grandes Ecoles Çeşitli yarışmalar hazırlık programları.

faaliyetleri kendi alanlarında uzman profesyoneller tarafından yönetilen interaktif öğretim

Koçluk ve deneyimli öğretmenler bildirenlerimizi tarafından özelleştirilmiş eğitim izleme

herhangi bir zamanda uzaktan aranabilir bir okul hayatı yazılımı (Extranet)

Bir yıl tanınan uzmanları tarafından animasyonlu iş konferanslar vurgulanmaya.

iş hedeflerinize ulaşmada size destekleyen bir Sahne ve Değişim hizmet.

uluslararası ticareti teşvik International'da bir açılış: çalışma gezileri, yurtdışında Leonardo burs staj ...

geliştirme dili / değerlendirme seviyeleri: TOEIC, DELE & EUBAT ...

Zengin ve canlı toplumsal yaşam: gün ve akşam Entegrasyon, Gala Yeni Yıl, mezuniyet, öğrenci ofisi "BDE Let'Sup", "Chartrons Kampüsü" öğrenci dernekleri "Sup Turizm" "Sup HRM" ve Mezunları Derneği "Mezunlar Formasup" ...

CPhI: Rekabet Hazırlama Yüksek Enstitüsü

PECS, hazırlık sınıflarında Sağlık Çalışmaları, Fransa'da 18 okulla ilk ağ uzmanlığı;

kariyer planları ve fırsatlar yakın eşlik her biri için farklılaştırılmış eğitim;

Her ilerlemenin Bireyselleştirilmiş izleme (karneler, veli toplantıları / öğretmenler, aylık toplantıları kontrol yarışmalar ve ağ geçitleri seçimi konusunda tavsiye almak);

edinilen düzenli olarak değerlendirilmesi (inter-okul beyaz ulusal rekabet ağı PECS haftada 1-2 kez);

Deneyimli öğretim ekibi ve en seçici sonrası tepsi rekabet kırık;

rekabet sürekli izle (programlar, testler yöntemleri);

akademik öğretmenler, profesyonel danışmanlar ve öğretmenler bir araya getiren karma bir eğitim ekibi;

dernekler ile yenilikçi ortaklıklar (dayanışma ZUP CO ders);

Yarışmanın kendi deneyimlerine tanıklık bir mezunlar ağı;

Bordo öğrencisi Chartrons semtinin kalbinde, bina Karşılama ve tramvay (B hattı durağı "Chartrons") tarafından sunulan.

Program dili:
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Formasup Campus

Usta DMOE, Binbaşı Mağazacılık: Moda ve Tasarım devlet tarafından tanınan ve başlığı altında yetki C3 Enstitüsü bünyesinde RNCP kayıtlı, Seviye I olarak onaylanmıştır "Op ... [+]

Usta DMOE, Binbaşı Mağazacılık: Moda ve Tasarım devlet tarafından tanınan ve başlığı altında yetki C3 Enstitüsü bünyesinde RNCP kayıtlı, Seviye I olarak onaylanmıştır "Operasyonel Müdür Kurumsal Lider."

Geliştirmek ve şirketin performansını artırmak için bütün temel operasyonel yöneticisi kazanmasını sağlamaktadır. İki yıl, stratejiler geliştirmek oluşturarak şirketin geleceğini hakim veya etkili bir iletim hazırlamak için öğrenmek, iş lideri profesyonelleştirmek için.

Lider Operasyonel Manager Enterprise şirket ve faaliyetleri, ürün ve hizmetlerin genel gelişmesini sağlar. Bu stratejik yön tanımlar.

eğitim içeriği CORE DMOE İş Genel Gelişimi stratejik konumlandırma Ekonomik ve mali yönetim Déloppement ticari ve iletişim politikası Denetleme ve yönetim ... [-]
Fransa Bordeaux
Eylül 2019
Fransızca
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Formasup Campus

Ben Müdürü İnsan Kaynakları Gelişimi ve Toplumsal İlişkiler hem ulusal hem de uluslararası bir KOBİ veya büyük bir grubun stratejik konumlara erişim sağlar devlet düzeyin ... [+]

Ben Müdürü İnsan Kaynakları Gelişimi ve Toplumsal İlişkiler hem ulusal hem de uluslararası bir KOBİ veya büyük bir grubun stratejik konumlara erişim sağlar devlet düzeyinde tarafından onaylı bir başlık doğrulayın.

HR organizasyonu üzerinde çalışmak için, misyonlarını yerine eğilimindedir: - Bir İdari Bölümü Geliştirme, sosyal beyannamelerinin Personel İdaresi Bordro faaliyetlerin yürütülmesi sorumlu, yönetim, zaman yönetimi ve mesleki eğitim.

İK fonksiyonu dahil olanlar için yönlendirme komitesi ve uzman desteğine danışmanlık hizmetlerinin geliştirilmesi.

Yöneticilerin ve çalışanların kendi nüfus politikası dağıtım yapılandırılmış bir grup destek yerel İK yöneticilerinin geliştirilmesi. ... [-]
Fransa Bordeaux
Eylül 2019
Fransızca
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Formasup Campus

Lider Operasyonel Manager Enterprise şirket ve faaliyetleri, ürün ve hizmetlerin genel gelişmesini sağlar. Bu stratejik yön tanımlar. ... [+]

PROFESYONEL AMAÇ Geliştirmek ve şirketin performansını artırmak için bütün temel operasyonel yöneticisi kazanmasını sağlamaktadır. İki yıl, stratejiler geliştirmek oluşturarak şirketin geleceğini hakim veya etkili bir iletim hazırlamak için öğrenmek, iş lideri profesyonelleştirmek için.

Lider Operasyonel Manager Enterprise şirket ve faaliyetleri, ürün ve hizmetlerin genel gelişmesini sağlar. Bu stratejik yön tanımlar.

(- 11.19.2014 arasında RG'de 310p kodu fiş) C3 Enstitüsü ile işbirliği içinde devlet düzeyinde Ben tarafından onaylı RNCP kaydedilen * Başlık "Lider Yönetici operasyonel iş".

İÇERİK

CORE

İş Genel Gelişimi stratejik konumlandırma Ekonomik ve mali yönetim Déloppement ticari ve iletişim politikası Denetleme ve yönetim ... [-]
Fransa Bordeaux
Eylül 2019
Fransızca
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Formasup Campus

Le Mastère Dirigeant Manager Opérationnel d’entreprise, Majeure ENTREPRENEURIAT est un titre certifié niveau I, reconnu par l’état et inscrit au RNCP sous l’autorité de C ... [+]

Objectif professionnel Le Mastère Dirigeant Manager Opérationnel d’entreprise, Majeure ENTREPRENEURIAT est un titre certifié niveau I, reconnu par l’état et inscrit au RNCP sous l’autorité de C3 Institute sous l’intitulé «Dirigeant Manager Opérationnel d’Entreprise».

Il permet d’acquérir l’ensemble des compétences du manager opérationnel nécessaires au développement et à l’amélioration des performances de l’entreprise. Deux années pour professionnaliser le métier de dirigeant, apprendre à développer des stratégies, maitriser l’avenir de l’entreprise en création ou préparer efficacement la transmission.

Le Dirigeant Manager Opérationnel d’Entreprise assure le développement général d’une entreprise et de ses activités, produits et prestations de services. Il définit les orientations stratégiques.... [-]

Fransa Bordeaux
Eylül 2019
Fransızca
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Remise des Diplômes FORMASUP Campus 2015

Des Boxers de Bordeaux à Formasup Campus

Harlem shake by Formasup Campus

Wine Not ? Formasup 2014

Belle année 2016 avec Formasup Campus !