Resmi açıklamayı okuyun

Neredeyse 50 yıldır, GOBELINS, l'école de l'görüntü dijital iletişim, interaktif tasarım ve eğlence alanlarında global bir referans olmuştur. dünyanın en iyi okullarından biri olarak tanınmış, GOBELINS Fotoğraf, Hareketli Filmcilik, 3D Animasyon, Hareket Tasarımı ve Video Oyun dersler sunmaktadır.

GOBELINS, l'école de l'image uluslararası öğrenciler, profesyoneller, okullar, işyerleri, festivaller ve elçilikler hatta kültürel hizmetlerin ihtiyaçlarını karşılamak için programlar ve uluslararası bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir.

ÇİZGİ FİLM

4 yıl tam zamanlı: Bu ders tüm donatmak giderek filmin tasarım ve üretimin her adımını yakalamak için öğrencilerin sağlayan yanı sıra, öğrenciler geleneksel ve dijital animasyon teknikleri (2D ve 3D) hem de animasyon stüdyosu koşullarında profesyonel yöntemler izlenerek ana sağlar becerileri uzun bir özelliği üzerinde çalışmak mümkün olması bekleniyor.

3D ANİMASYON

1 yıl tam zamanlı: uluslararası animasyon ve video oyun uzmanları tarafından konferanslar özellikleri 3D Karakter Canlandırma Gelişmiş program, eğitim raporu ile bireysel demo reel ve 3 aylık staj üretim yazılacak. Bu ders yönetmenlik, oyunculuk ve hareket profesyonel düzeyde becerilerini geliştirmek için bir fırsattır.

FOTOĞRAFÇILIK

3 yıl tam zamanlı: Öğrencilerin profesyonel kalitede başarılar kazanmak, böylece farklı uygulamalardan uzmanları ile birlikte öğretilen üst düzey yaratıcı ve teknik becerilerini kazanmaları öğrencilere etkinleştirilmesi. tanıtım, gıda fotoğrafçılığı, moda, güzellik ve mimari temalı geleneksel dersler, konferanslar, temel konularda ve atölye: çeşitli biçimlerde yapılan eğitim.

HAREKET TASARIMI

1 yıl tam zamanlı: Hareket tasarımı: bir alanda genişletilmesi öğrencilerin becerileri giderek profesyoneller tarafından aranılır. hareket ve ses tasarımı animasyonlu görüntü tipografi: Bu alan mümkün tasarım ve üç Hareket Tasarımı vektörleri birleştirerek mesajları düzenlemek için, mobil destek ve yeni iletişim alanlarına adapte iletişim oluşturmak için yapar.

VİDEO OYUNU

1 yıl İhtisas yüksek lisans derecesi: CNAM / ENJMIN ile gebe "İnteraktif Dijital Deneyimler" programı, Fransa'da türünün ilk örneğidir. Bu programın gücü, cep, tablet, sosyal ağlar, terminaller ve tesisler için oyun tasarımı ve yaratımı konusunda uzman olmak için üst düzey mühendis, grafik tasarımcıları ve BT uzmanları hazırlar olmasıdır.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

GOBELINS - L'école de l'image

Sen Goblen ana Animasyon programının üçüncü yıl katılmak isteyen: Fransız Parça CONCEPTEUR REALISATEUR DE FİLM D'ANİMASYONU veya İngilizce Track Karakter animasyonları ve ... [+]

Sen Goblen ana Animasyon programının üçüncü yıl katılmak isteyen: Ya Fransız Parça CONCEPTEUR REALISATEUR DE FİLM D'ANİMASYONU veya İngilizce Track Karakter animasyonları ve ÇİZGİ Filmcilik seçebilirsiniz.

Özellikle karakter tasarımı ve karakter animasyonu, yönetmenlik ve hikaye açısından, profesyonel seviyeye ulaşmak için böylece iki yıl bu döngü, tamamen İngilizce, GOBELINS müfredatının entegrasyon sağlar. yazma, tasarım, storyboard ve sofistike animasyon (karışık teknikler, etkileşim karakter) egzersizleri sonra, öğrenciler profesyonel işyerinde uygulanan bu yakın koşullarda çalışmalar filmin bir açık-temalı sonunda katılırlar. Onlar proje ekiplerinde çalışacak ve Fransa'da ve uluslararası profesyoneller tarafından tanınan çok yönlü mükemmel bir seviyede kazanacaktır.... [-]

Fransa Paris
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Exercices des étudiants Animateurs de personnages 3D de GOBELINS

NEBULA - Animation Short Film 2014 - GOBELINS

Oktapodi - Animation Short Film - GOBELINS

WILDFIRE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

MADE IN CHINA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

AMA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

SHUDŌ | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

LE DERNIER JOUR D'UN CONDAMNE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS