HEIP, Hautes Etudes Internationales et Politiques

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

yardýmcý Bir yüzyıl ve mezunları büyük bir ağ üzerinde zengin bir deneyime sahiptir; olağanüstü kalite fakültesi akademi, diplomatik, askeri avukatlar, ekonomistler, coğrafyacılar, demograf ve ünlü kişilikleri oluşur. Ayrıca, uluslararası ortak bir ağ öğrencilerin yabancı üniversitede kendi çalışmalarının bir kısmını üstlenmek için izin verir.

Öğrencilere çalışmak için bir yer teklif Paris'in göbeğinde modern bir kampüs, ayrıcalıklı bir ortama sahiptir.

birleştirmek yardýmcýbir zamanlar, bir hikayenin içine sığacak bir eğitim projesi ve heyecan verici araştırmaya katılmayı ve her şeyden profesyonel bir gelecek inşa etmek için yer almaktadır.

Bütünleştirme yardýmcý Okul hikayenin parçası olmak ve bir projeye katılmak aynı zamanda

yardýmcý Bağımsız bir okul, ücretsiz yüksek öğrenim Yasası 1875 kurumu ve 1901 yasa dernek tarafından düzenlenir olduğunu.

1899 yılında düzenlendi, bir yüzyılı aşkın entelektüel ve eğitim, hem zengin bir deneyime sahiptir

çeşitli disiplinlerde çalışma uluslararası ilişkiler ve siyasi taleplerin kavşakta de tarih, hukuk, siyaset ve sosyal bilimler, Ekonomi kez ... Bu temelde, bir yüzyıldan fazla şeyi bilmek önde gelen bu disiplinlerin her biri uzman değil, aynı zamanda siyasi ve uluslararası dünyasının aktörleri, tutkulu öğrencileri, siyasi ve uluslararası konular için benzersiz bir eğitim sunmak için bilgi ve uzmanlıklarını geçmek için birlikte çalışmaya karar verdik.

olağanüstü kalitede bir fakülte

Kuruluşundan bu yana, fakülte akademik etkinlik ya da fahri, tarihçiler, avukatlar, siyaset bilimciler, ekonomistler, coğrafyacılar, demograf, diplomatik, siyasi, askeri edebi değil, aynı zamanda ünlü kişilikleri oluşur.

Önemli bir uluslararası ağ

uluslararası ortakları ağı, sürekli evrim içinde, öğrencilerin yabancı üniversitede kendi çalışmalarının bir kısmını üstlenmek için izin verir. Her yıl öğrenciler İngiltere, Rusya, İtalya, İspanya, Türkiye'deki büyük yabancı kamu üniversitelerinde bir dönem bırakın ...

Bir insan ölçeğinde bir okul

Öğrenci grupları kırk öğrenci aşmamaktadır; Birlikte dil sınıfları, tüm promosyonların öğrencileri; Öğretmenler, orada açık sorular şunlardır: yardýmcý , Bir buluşma yeri, sık sık sınıflar değişim ortaklıkları öğrenci, çünkü imzalanan öğrenci uygulamasında oluşturulan projenin bir yerde sadece bir okul değil biz bilgilendirmek, böylece anlıyoruz böylece, yanan bir sorunla karşı karşıya, özel bir konferans organize, yeni bir hedef için bırakacaktı ...

bir ayrıcalıklı

yardýmcý Öğrencilere kafeterya, kütüphane, çalışma odası ile çalışmak için harika bir yer sunan modern ve ferah tesislerinde Paris'te kendisi ayrıcalıklı bir ayar, sahiptir.

Konumlar

Paris

Address
HEIP, Hautes Etudes Internationales et Politiques,
10 rue Sextius Michel

75015 Paris, Île-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: