ICD International Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ICD International Business School g EDUCATIO n g r ya da p! N F rance a r ep r esentin gr fazla 66.000 gr r Adua t es, y kulak başına 13.200 karkas ts ve 140 p r leadin, IGS Grup payı Ogram s! n a r dif f t s alanı: İş Compu t e r i Sciences, Huma n bu Yönetimi sR adet l t e ESTA, Gazetecilik FINANC e ve Strateji R Essou r.

1980 senesi , BM İş dünyası , iş dünyası , iş dünyası ve dünyası açısından önem taşıyor .

Üç temel değer

Hümanizm , Girişimcilik ve Profesyonellik .

ICD ÇALIŞTIRICI HİZMETLERİNİN ÖĞRENCİLERİNDEN FAZLA İLGİLİ HESAPLAR VE HİZMETLERİN DÜZENLEMELERİNDEN HAZIRLANMASI . Mağazalar ve satıcılar n a k ım ı n ta z lı n a n ı n b ı n ı n ı n ı n ı n ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı zı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı lı l ı d ımkııııııııdr. Spor faaliyetlerinin sürdürülmesi, faaliyetlerin sürdürülebilmesi, seçmeli faaliyetlerin sürdürülebilmesi, spor dallarının yetiştirilmesi, spor dallarının yetiştirilmesi, Bu eğitim ve öğretim, IG S Okulları arasında, eğitim ve öğretim ile ilgili bilgileri verir. Sanatsal ilkeleri, dinamik kültür ilkelerini ve öğrencilerini hümanizm konusunda teşvik etmeyi, “davranış kuralları” ilkesini öğrenir. D ersin Ö ğren meleri ve Çe ğ itim ve di ğ erleri daha başkalarının ilgisini çekin.

Pratik ve beceri yönelimi

D ersin Ö ğren m e Ç ık tıları ve a ları ve Y a ları m a ve ğ zıla m a ğ ıla v a ıla v a ğ ı n ğ ı n ğ ı n ğ ı n ğ ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı k ok ğ u mu range u ğ u u ğ u k u u ğ gıç sına k uk uk ıl vı da olacaktır . D ersin Ö ğren m e Ç ık tıları veya Riskler, Ta ık ma , a ğ a yı lı

R esea rc h a d T herbiri

O v e R 10 0 p r o f bom s o e r ya da r öğrenci s n Han o v ati v e öğrenme a n vi r onment, r e flectin g diazepinler Academi c e x cellenc e yıl f f iş için pratik uygulamalar.

Paris avantajına hoş geldiniz

PARA BİR HAZIRLIK ÇALIŞMASI VE İŞLETMECİLİĞİNE YOLCULUKLAR . D ersin Ö ğren m e Ç ık tıları ya da öğren m e v ar s ıla v ar d ıla v a ğ ı k ıla v ımı v a n a lınız. Uluslararası işletme branşlarında duyurulan m e n a ş lar n ı ö zle n e i k i n e ve i y e n de k ü ü ü ü ü nü nü kullan .

yöneticisi Tiona Pari s tt ract s interna bir d ha s o f embracin traditio n g v di ersit orada e dünya inci bir d İşletme s peopl e f r om r oun .D. % 25 T e m e lk e n ü z e n e n e y e 20 20% a yı k a n y e nd e n e m e 16 16 0 ülke. İstediğiniz kişiyi seçmeden önce ve sonra da edin. yakıtlar ve işyerinde atılan işler. D ersin Ö ğren m e n e n e n e l e n e m e l e n eği t e n e ula nı n e lı ğ ıla n ıla nı s ı n ı ö n ı nle D ersin Ö ğ ren m e ÇALIŞTIRMA KAYNAKLARINA AİTTİRİCİLERİN BAŞLATMASI VE DAHA FAZLA BİLGİSAYAR.

Konumlar

Paris

Address
Campus ICD Paris 12, rue Alexandre Parodi
75010 Paris, Île-de-France, Fransa

Toulouse

Address
Toulouse, Occitanie, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin