Resmi açıklamayı okuyun

IDRAC Business School seçmek, gelecekteki kişisel ve mesleki zorlukları öğrenmek ve anlamak için benzersiz bir yol seçmektir.

IDRAC Business School seçmek, şirketin gerçekliği ile, üst düzeydeki mesleki yeterlikleri doğrulamanıza ve emellerinizi ortaya çıkarmanıza olanak sağlayan işlemlerle karşı karşıya IDRAC Business School .

IDRAC Business School seçmek IDRAC Business School seçer:

 • Akademik mükemmellik
 • Araştırmamızın "iş modelini yeniden düşünmek" üzerine bir katkısı.
 • Eğitimsel bir yenilik devam ediyor.
 • Çok çeşitli uluslararası kurslar.
 • Kampüslerimizde yaşam kalitesi.
 • İstihdam ve değişim hazırlıklarına yönelik destek.

Öğrencilerimizi, geleceklerini kendi ellerine alan kadınları ve erkekleri teşvik etmek, onları bir teşvik pedagojisi ile istihdama desteklemek, buradaki IDRAC Business School ekiplerinin taahhüdü.

IDRAC Business School , yerel bir İşletme Okulu

IDRAC Business School , küresel ekonomi, modernite ve kuşak değişimlerin zorluklarını öngören ve bunlara cevap veren bir eğitim teklifi sunar.

Bölgesel ağ, akademik, ekonomik ve uluslararası çevre arasında kalıcı geçişlere izin verir.

IDRAC Business School , insan ölçekli bir kampüste düzenlenir. Onlar yaşamak için harika yerlerdir.

Her programına, her kariyerine

IDRAC Business School , IDRAC Business School Bac 5'e (VAE tarafından da temin edilebilir) işletme okulu programları sunmaktadır: BTS, Lisans, Program Grande Ecole, MBA uzmanı, MSc.

IDRAC Business School , kurucu değerleri etrafında gerçek bir okul ruhu getirir ve bireysel eylemleri kolektif performansın bir parçası olarak görür.

Görevler ve değerler

Geleneksel elitist modellere bir alternatif sunmak için IDRAC Business School , derin bir hümanist inancına dayanan bir işletme okulu olup, öğrencilerinin ve öğrencilerinin güçlü ve kişisel niteliklerine her zaman değer vermeye çalışmaktadır.

Fransa ve IDRAC Business School bölgelerin merkezinde kurulan IDRAC Business School , pedagojisinde yerel ekonomik aktörleri ve Bac-Bac'tan Bac 5'e ve sürekli eğitime kadar çeşitli eğitimleri besleyen araştırmaları içerir.

Böylece IDRAC Business School , şirketlerin mesleki ve yönetsel beceriler açısından ihtiyaçlarını karşılar ve ticaretteki ve paydaşlarındaki eğilimleri ve gelişmeleri öngörerek ekonomik gelişime katkıda bulunur.

IDRAC Business School değerleri

IDRAC Business School dinleyerek ve geliştirerek, IDRAC Business School evrimlerinde onlara eşlik eder. Değişim yoluyla, okul sorumluluk almayı yapılandırır ve yoğunlaştırır ve halkının ve çalışanlarının taahhüdüne anlam kazandırır. Bölgelerin merkezinde, Fransa ve IDRAC Business School , pedagojisi ve araştırmasında yerel ekonomik aktörleri içeren çok kampüslü bir okuldur. Okul, mesleki ve yönetsel beceriler açısından işletmenin ihtiyaçlarını karşılar ve uluslararası ticaretteki eğilimleri ve gelişmeleri önceden tahmin ederek ekonomik kalkınmaya katkıda bulunur.

IDRAC Business School misyonu bireysel ve kolektif potansiyelleri tespit etmek ve ortaya çıkarmaktır.

Okul, bireyi yaklaşımının kalbine yerleştirir ve kendisini geçmesini sağlamaya çalışır. Çeşitliliğe saygı duyuyor ve herkese kişiliğine değer verme fırsatı veriyor.

Çalışanlar, içten insani değerleri ve girişimciliği ve profesyonelliği teşvik etme yönündeki ortak isteği paylaşıyor. Okul, her öğrencisinin gelişimi için bir yapılandırma çerçevesi sağlar. İzleyicilerine davranışsal nitelikler, inisiyatif ruhu, risk tadı ve ilişkiler kurma yeteneği kazandırmaya hazırlanır. IDRAC Business School , öğrencilerin karmaşık çok kültürlü ortamlara adapte olmalarını ve istihdam edilebilirliklerini geliştirmelerini sağlayan anında operasyonel profesyonel becerilerin kazanılmasını sağlar.

IDRAC Business School öğretim yaklaşımı, gerçek yaşam senaryolarına odaklanmaktadır. Beklenti ve özgüven kapasitesini arttırırlar. Okul, öğrenme sorumluluğunun çeşitli deneyimler ve eylemde bulunma gerektirdiğine inanmaktadır. Değişim, okulun yaratılmasından bu yana gösterdiği etkinlik için pedagojik bir dinamiktir.

IDRAC Business School Araştırma

IDRAC Business School tarafından yürütülen araştırma, kararlarını somut projeler üzerinde test etmeyi mümkün kılarak, öğrenicilerin uyarılmasına katkıda bulunuyor. Ayrıca iş liderlerinin kararları ve performansları için de yararlıdır. Öğretmen araştırmacıları, inovasyonun ve yaratıcılığın ekonomik değerini ticari onaylama yoluyla belirlemeye katkıda bulunur ve dünyanın evriminin talep ettiği yeni bir yönetimin ortaya çıkmasına katılır.

IDRAC Business School güçlü ve güvenilir kılan bu dengedir.

113963_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Kuvvetli

IDRAC Business School , IDRAC Business School ekonomik ve sosyal sorunları hakkında endişe duyuyor ve öğrencilere yeni bir düşünce ve IDRAC Business School sunuyor.

IDRAC Business School , her öğrencinin iş becerilerini edinmesine, geliştirmesine ve eleştirel düşünmesine odaklanır. IDRAC Business School eğitim projesi dört IDRAC Business School odaklanmaktadır:

 • kavramların ustalığı.
 • beceri geliştirme
 • şirket açılışı.
 • kişiselleştirilmiş destek.

LAC'den BAC 5'e çeşitlendirilmiş eğitim

IDRAC Business School , iş dünyasının gerçekliğine bağlanmış programlar sunar. Her öğrencinin kendine özgü bir kişiliği ve projesi olduğunu varsayarsak, kurslar çeşitlidir:

 • BTS "Uluslararası Ticaret", "Operasyonel Ticari Yönetim", "Müşteri İlişkilerinin Müzakere Edilmesi ve Dijitalleştirilmesi", "KOBİ Yönetimi"
 • BACHELOR "Pazarlama ve İş Geliştirme Başkanı", "Satış ve Pazarlama Operasyonları Yöneticisi", "Teknik Satışlar"
 • Grande École Programı
 • Uzmanlaşmış MBA Programları
 • Sürekli Eğitim

Fransa genelinde konuşlandırılmış bir varlık

Fransız topraklarına yayılmış olan IDRAC Business School kampüsleri, öğrencilerin IDRAC Business School ana ekonomik merkezlerinde bir okul bulmalarına izin verir.

Şirketlerle yakınlık

50 yıllık iş ilişkilerinin IDRAC Business School , IDRAC Business School bu nedenle geniş erişime sahip şirketlerden ve kurumlardan belli bir tanınma kazanmıştır.

Staj veya sandviç kursunda yılda yaklaşık 6.000 gencin katılımıyla, bunlar tüm istihdam alanlarında, eğitimimizle şirkette beklenen beceriler arasındaki yeterliliği ölçebilen şirketlerdir.

Okulun 25.000 profesyonel ortağı var.

Uluslararası IDRAC Business School

İlgili 7 kampüs

IDRAC Business School , Fransa'nın her yerinde mevcuttur. Okul, Barselona, Brno, Cork, Dublin, New York, Pekin ve Santander'deki 7 kampüsüyle yabancı dilde yoğun bir program izleyerek öğrencilere tam daldırma yapma fırsatı sunuyor.

Fransa'da% 100 İngilizce kursları

Tüm öğrencilerin bir yıl boyunca ayrılamayacaklarının farkında olan IDRAC Business School , Fransa'da konaklayanların% 100 İngilizce kurslarıyla bir dönem IDRAC Business School sağlar!

Yurtdışındaki akademik konaklama

IDRAC Business School bugün 5 kıtada 40 ülkede 100 kampüsün ortağı!

Her kampüs akademik seviyeye, şehre ve dile göre özenle seçilmiştir.

Saha deneyimleri

Öğrenciler stajın bir parçası olarak uluslararası bir seyahate gidebilirler. IDRAC Business School staj süresi boyunca takip sağlar.

Unutulmaz öğrencilerimizin tanıklıklarına inanmaya devam eder.

HES Eğitim Üyesi

Toplu HES EĞİTİMİ, 35 okul ve eğitim merkezinin 3 ortak değere dayanan gönüllü bir ittifakıdır - Hümanizm, Girişimcilik, Profesyonellik - HEP

HES EĞİTİMİ, cesaretlendirme ve eşlik pedagojisine inanmaktadır. Başarılı olan öğrenenlerimizi, kadın ve erkekleri başarılı hale getirmeyi ve geleceklerini kendi ellerine almayı amaçlayan militan bir eğitim vizyonunu savunur.

HES EĞİTİMİ, üyelerine 3 değeri karşılayan bir öğretme ve taahhütler ve hizmetler programı sunar - Hümanizm, Girişimcilik, Profesyonellik - HEP

2016 kışında başlayan HEP EĞİTİM teklifleri ve hizmetleri 2017 öğretim yılı başından itibaren kademeli olarak uygulanmaktadır.

Program dili:
 • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

IDRAC Business School

Kararlı bir stratejik yaklaşımla, dördüncü yıl, bir kuruluşun içinde bulunduğu yaşam döngüsüne göre bir yöneticinin alması gereken ana kararları perspektif olarak ortaya ... [+]

Grande Ecole Programı, Yüksek Lisans derecesi olan bir Visé BAC 5 diploması vermektedir.

Yüksek Eğitim ve Araştırma Bakanlığı tarafından verilen en yüksek ayrım derecesi olan Yüksek Lisans, çok yüksek düzeyde akademik ve profesyonel becerilerin garantisidir.

Master derecesi nedir?

Master derecesi, Bac 5 seviyesindeki bazı kurslara, Yükseköğretim ve Araştırma Bakanlığı tarafından çeşitli mükemmellik kriterlerini karşılayan (eğitim kalitesi, uluslararası açıklık, vb.) Verilen bazı derslerdir.

Grande Ecole Programımız sayesinde, yüksek lisans derecesi ile yönetim diploması alabileceksiniz. Bu tanımlamanın temel avantajlarından biri, yurtdışındaki yönetiminde derecenizi kabul etmenizi büyük ölçüde kolaylaştırmasıdır. Eğer uluslararası bir kariyere devam etmek istiyorsan kesin bir artı!... [-]

Fransa Lyon
Bilgi iste
Fransızca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IDRAC Business School

Günümüzde, dijital medya (akıllı telefon, tablet, bilgisayar vb.) Aracılığıyla dijital pazarlama, işletmelere ve markalara yatırım ve müşteri ilişkilerinde getiriyi kontr ... [+]

Becerilerinizi edinme hizmetinde eylem tarafından bir pedagojiBeceri blokları

Yönetim ve ekonomik işlerin temel disiplinlerine adanmış beceri blokları etrafında özel MBA programları düzenlenir.

Kurs modülleri, kazanılacak becerilerin amaçlarından tanımlanan pedagojik bir ilerlemeye göre düzenlenir.

Ticari ve Pazarlama Stratejisini Geliştirin

Şirketin pozisyonunu tanımlayın, potansiyel pazarları belirleyin, iş performansını değerlendirin ve iş hedeflerini belirleyin.

Ticari ve Pazarlama Stratejisini uygulamak ve yönetmek

Ticari politika oluşturun ve uygulayın, ticari eylem planları oluşturun, stratejinin finansal etkisini değerlendirin.... [-]

Fransa Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Daha fazla
Bilgi iste
Fransızca
Tam zamanlı
8 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IDRAC Business School

Programın amacı, şirketin uluslararası gelişimi için çalışan satış elemanlarını yetiştirmektir: iş geliştiricileri, ihracat bölgesi yöneticileri veya ihracat yöneticileri ... [+]

Becerilerinizi edinme hizmetinde eylem yoluyla bir pedagojiBeceri blokları

Yönetim ve ekonomik işlerin temel disiplinlerine adanmış beceri blokları etrafında özel MBA programları düzenlenir.

Kurs modülleri, kazanılacak becerilerin amaçlarından tanımlanan pedagojik bir ilerlemeye göre düzenlenir.

Pazarlama ve pazarlama stratejisi geliştirmek

Şirketin pozisyonunu tanımlayın, potansiyel pazarları belirleyin, iş performansını değerlendirin ve iş hedeflerini belirleyin.

Satış ve pazarlama stratejisini uygulamak ve yönetmek

Ticari politika oluşturun ve uygulayın, ticari eylem planları oluşturun, stratejinin finansal etkisini değerlendirin.... [-]

Fransa Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Daha fazla
Bilgi iste
Fransızca
Tam zamanlı
8 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IDRAC Business School

Programın amacı şirketin giriş kaynaklarını yönetebilmektir. Uluslararası operasyon ortamına uyarlanmış stratejiler geliştirmek. Tedarikçi ilişkileri işinde, şirketin fiz ... [+]

Becerilerinizi edinme hizmetinde eylem tarafından bir pedagojiBeceri blokları

Yönetim ve ekonomik işlerin temel disiplinlerine adanmış beceri blokları etrafında özel MBA programları düzenlenir.

Kurs modülleri, kazanılacak becerilerin amaçlarından tanımlanan pedagojik bir ilerlemeye göre düzenlenir.

Ticari ve Pazarlama Stratejisini Geliştirin

Şirketin pozisyonunu tanımlayın, potansiyel pazarları belirleyin, iş performansını değerlendirin ve iş hedeflerini belirleyin.

Ticari ve Pazarlama Stratejisini uygulamak ve yönetmek

Ticari politika oluşturun ve uygulayın, ticari eylem planları oluşturun, stratejinin finansal etkisini değerlendirin.... [-]

Fransa Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Daha fazla
Bilgi iste
Fransızca
Tam zamanlı
8 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IDRAC Business School

Programın amacı, şirketin ticari gelişimini sağlayacak ve güçlü bir satış gücünü yönetecek olan temel bilgileri edinmektir. ... [+]

Becerilerinizi edinme hizmetinde olan bir pedagojiBeceri blokları

Yönetim ve ekonomik işlerin temel disiplinlerine adanmış beceri blokları etrafında özel MBA programları düzenlenir.

Kurs modülleri, kazanılacak becerilerin amaçlarından tanımlanan pedagojik bir ilerlemeye göre düzenlenir.

Pazarlama ve pazarlama stratejisi geliştirmek

Şirketin pozisyonunu tanımlayın, potansiyel pazarları belirleyin, iş performansını değerlendirin ve iş hedeflerini belirleyin.

Satış ve pazarlama stratejisini uygulamak ve yönetmek

Ticari politika oluşturun ve uygulayın, ticari eylem planları oluşturun, stratejinin finansal etkisini değerlendirin.... [-]

Fransa Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Daha fazla
Bilgi iste
Fransızca
Tam zamanlı
8 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

50 ans et toujours remarquable !

30 secondes pour découvrir nos programmes | IDRAC Business School

Address
Rue du Sergent Michel Berthet,47
69009 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Fransa
Address
Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Fransa
Address
114 Rue Lucien Faure Adresse 2
33300 Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Fransa
Address
Parc Euromédecine 499, rue de la croix verte
34196 Montpellier, Occitanie, Fransa
Address
16, boulevard Général de Gaulle
44200 Nantes, Pays de la Loire, Fransa
Address
Grenoble, Auvergne-Rhône-Alpes, Fransa
Address
20 bis jardin Boieldieu La Défense Cedex
92071 Paris, Île-de-France, Fransa
Address
Parc d'activité de Basso Cambo 12, rue Michel Labrousse
31100 Toulouse, Occitanie, Fransa
Address
5 Boulevard du Port d'Aval, 80000 Amiens, France
80000 Amiens, Hauts-de-France, Fransa