IFA Paris

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

IFA Paris - Uluslararası Moda Tasarım ve İşletme Okulu

Paris, Şanghay ve İstanbul kampüslerinde 'Lisans ve Yüksek Lisans / MBA programlarına kayıtlı 1200 öğrencisi ile IFA Paris , Fransız modası ve lüks mirasının yanı sıra inovasyon hissi ve bir takım olarak çalışma becerisi uluslararası bir ortam.

50'den fazla farklı milleti temsil eden 3000 mezunumuz, moda ve lüks dünyasına başarılı bir şekilde entegre olmuştur.

Sloganımız: yaratıcılığınızı geliştirin, mükemmellik tutkumuzu paylaşın.

Kampüslerimiz, programlarımız ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.ifaparis.com adresini ziyaret edin.

PARİS OKULU

IFA Paris , 1982 yılında Fransız moda mirasını modern küreselleşen dünya ile birleştirmek üzere kuruldu. Paris'te İngilizce ve Fransızca olarak verilen tüm lisans ve lisansüstü derslerini sunan tek enstitü olan IFA Paris , dünyanın her köşesinden uluslararası bir öğrenci kuruluşuna hitap etmektedir. IFA Paris olarak bilinen Uluslararası Moda Akademisi, öğrencilere tasarım ve pazarlama alanında lisans dersleri ve çok disiplinli bir işbirliği ortamında tasarım, işletme, iletişim ve lüks alanlarında lisansüstü dersler sunmaktadır. Paris, Şangay ve İstanbul'daki kampüsleriyle IFA Paris , moda ve lüks eğitimin ön saflarında yer alır ve bu canlı endüstride mevcut fırsatların genişliğini yansıtan kurslar sunar.

Yakın zamanda 18-24 Quai de la Marne'ye taşınan IFA Paris , ünlü kanala bakmaktadır ve gelişmekte olan 19. bölgenin merkezinde yer almaktadır. Yeni yer, önceki akademik tesislerin boyutunu üçe katladı ve daha büyük sınıflar, öğrenci salonu alanı ve kaynak ve çalışma merkezi de dahil olmak üzere öğrencilere fayda sağlamak için kapsamlı yeni olanaklar ekledi. Bina aynı zamanda uygulamalı projelere uyum sağlamak için birkaç yeni moda atölyesi alanına ev sahipliği yapacak

SHANGHAI OKULU

IFA Paris , Çin'in önde gelen moda okulu oldu ve en iyi, çoğunlukla Fransız profesyonel moda eğitmenlerini getirerek başarısına olan bağlılığını göstermesi bakımından eşsiz. Şangay Üniversitesi Mühendislik Bilimleri ile ortaklaşa IFA Paris , Çin hükümetinin onayladığı moda eğitiminde ilk Çin-Fransız ortak girişimi olan 2002 yılında Şanghay'da okulunu kurdu. IFA'nın Şangay okulu, dünyanın en hızlı büyüyen modasına ve lüks pazarına dair bilgi edinmek isteyen ve aynı zamanda Paris'te olduğu gibi İngilizce öğretilen aynı yüksek kaliteli müfredatı almak isteyen uluslararası öğrencilere eşsiz bir fırsat sunuyor. Şangay açık ve soylu bir metropol ve moda sermaye olarak saflara yükselişi şüphesiz ciddi bir konu. 19. yüzyılın ilerleyen dönemlerinden beri, Şangay, Çin'in moda merkezi olmuştur. Şanghay tarzı, 1920'lerde ve 30'larda dünyayı dolaşarak, moda tasarımcıları ile birlikte, moda trendleri yaratmak için geleneksel ve modern fikirlerin bir karışımını kullanarak yeniden ortaya çıktı. Dikkat çekici bir şekilde, Çin'i, lüks ve üst düzey moda ürünleri için Çin'i dünyanın en büyük pazarına dönüştüren modern günümüz tüketicileri. Şangay, uluslararası moda ve lüks endüstrisi için tartışmasız Çin'in Mekke'sidir. Lüks ve kitlesel pazarlardan gelen yabancı moda ve mücevher markalarının çoğu, şehrin sayısız moda perakende satış semtinde ve büyük alışveriş merkezlerinde birden fazla mağazaya güveniyor. Lüks otomobiller, 5 yıldızlı oteller ve üst düzey yemekler şehrin şehir merkezindeki düzenli yerler olsa da, şimdi Çin'in en zenginleri arasında yatlar ve özel jetler için artan bir ilgi var.

İSTANBUL OKULU

Fransa ve Çin'de kurulduktan sonra, IFA Paris moda okulu artık Avrupa ve Asya'nın kesiştiği kavşaklarda bulunan en hareketli şehirlerden birinde de mevcut: İstanbul.

IFA Paris , İstanbul'un en saygın üniversitelerinden biri olan Nişantaşı Üniversitesi ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyor. Maslak 1453'ün modern kompleksinde yer alan Nistantasi University, konutlar, mağazalar, kafeler ve restoranlar da dahil olmak üzere çok çeşitli olanaklar ve güvenlik sunmaktadır. Üniversitenin kuruluşundan bu yana, birkaç kampüse daha genişledi, ancak şimdi bu yeni ana kampüs zarif cepheleri, güneşli atriayı geniş havadar iç mekanlarla kaliteli eğitim ve araştırma olanaklarıyla birleştiriyor.

Nişantaşı Üniversitesi kampüsü, üniversitenin ülkenin geçmişinden bir gelecek inşa etme misyonunu yerine getirme, İstanbul'un iş merkezinde kültür, eğitim ve öğrenmenin Türkiye'nin ve Türkiye'nin değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere buluştuğu bir merkez kurmanın önemli bir adımını temsil ediyor. dünya. IFA Paris , öğrencilerinin konumun sunabileceklerinden en iyi şekilde yararlanmalarının yanı sıra bir ayrıcalık olduğuna inanıyor.

Dünyanın en heyecan verici ve dinamik şehirlerinden biri olan ve müzeler, galeriler, parklar ve modern kolejlerle dolu çeşitlendirilmiş bir yer olan İstanbul, kendi ilgi alanlarını keşfetmek ve geliştirmek isteyen ve moda ve lüks iş ortamlarında kariyer.

Daha fazla bilgi için lütfen https://www.ifaparis.com adresini ziyaret edin.

Konumlar

Paris

Address
18-24 Quai de la Marne
75019 Paris, Île-de-France, Fransa

Şanghay

Address
350 Xianxia Road
200336 Şanghay, Şanghay, Çin Halk Cumhuriyeti

İstanbul

Address
Maslak 1453 Neotech Kampüsü
34398 İstanbul, İstanbul, Türkiye

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin