IFCAM

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Grup Üniversitesi

Açık bir üniversite olarak, IFCAM tüm Grup çalışanlarını eğitmekte ve her yıl iki milyon saatten fazla eğitim vermektedir. Pedagojik anlayıştan, oluşumların canlandırılmasına, yeni öğrenme modlarının entegrasyonu yoluyla, Üniversite zenginleştirilmiş, deneyimsel, işbirlikçi ve yerel cihazlar yaratır ve yayar.

Görevlerimiz

Grubun iş kolları ve gerekli beceriler hakkındaki bilgileri sayesinde, IFCAM , Grubun dönüşümünde önemli bir oyuncudur. Projeleri destekler, eğitim programları tasarlar ve yayar, gelecekteki gelişmeleri önceden tahmin eder ve paylaşır.

İnançlarımız

Eğitimde insanın hizmetinde dijital düşünün.

  • İnsanları şimdiye kadar% 100 kendi kendine eğiten cihazlara geri koyun.
  • Uzaktan öğrenme ve yükseltme becerilerine eşlik edin.
  • Dijital teknolojiyi kullanarak yüz yüze eğitime enerji verin ve optimize edin.
  • Arzu edin, öğrenmeyi geliştirmek ve demirlemek için öğrencilere çekici araçlar önerin.

Canlı bir deneyim yaşayın.

  • Derslerin bireyselleştirilmesi.
  • Eşliğin özelleştirilmesi.
  • Sosyal ve multimodal yaklaşım.
  • Merhamet!
  • Açılış dinamikleri.

Bizim sertifikalar

IFCAM , bir eğitim kuruluşunun profesyonelliğini belgeleyen ve verilen hizmetlerin kalitesini garanti eden OPQF yeterliliğine sahiptir (sunulan hizmetlerin kalitesini garanti eder: eğiticilerin becerileri ve deneyimi, kaynakların hizmetlere yeterliliği, referanslar) ve müşteri memnuniyetinin kontrolü, eğitim organizasyonunun sürdürülebilirliği ve yürürlükteki düzenlemelere uygunluk.

Bu yeterlilik, Üniversitenin Grup hizmetindeki misyonlarını yerine getirme konusunda nitelikli olduğunu ve ekipleri sürekli iyileştirme sürecine adadığını göstermektedir.

Bankacılık sektöründe diploma politikasını IFCAM ilk IFCAM üniversite olan IFCAM , sertifika veren kuruluş olarak lisans programlarını (yüksek lisans ve lisans dereceleri) eğitim kursları sonunda vermeye yetkilidir.

119541_pexels-photo-515166.jpegrawpixel.com / Pexels

Herkes İçin Bir Üniversite

IFCAM , eğitim karışımında güçlü eğitim cihazları tasarlar, üretir ve dağıtır. Bankacılık / sigortacılık sektörü için gerekli tüm bilgileri kapsar ve seviyelerine, işlerine ya da işlevlerine bakılmaksızın çalışanların yeteneklerini geliştirmelerinde destek sağlarlar.

Teklif, altı ana bankacılık / sigorta alanını kapsar; çalışanların teknik, düzenleyici, davranışsal ve ilişkisel yönleri hakkında kusursuz ve kapsamlı bir eğitim almasının yanı sıra şirket kültürüne mükemmel bir entegrasyon sağlar.

Fiziksel ve Distancial Kampüsleri

Üniversite, biri Paris’te rue La Boétie’de , diğeri ise Grup’ta Montrouge’da bulunan Silvae’de bulunan iki bölgeye yayılmış bir Kampüs’e sahiptir .

Eğitim alanları da uzak: 3 e-öğrenme platformu , Grup çalışanlarının eğitildiği IFCAM tarafından yönetiliyor. Eğitim ve kaynakları , çalışanların eğitim eylemlerini öngörmelerini ve takip etmelerini ve gelişiminde bir oyuncu olmalarını sağlayan tek bir Portal üzerinden daha erişilebilir hale gelir.

Konumlar

Montrouge

Address
58 Avenue Verdier
92120 Montrouge, Île-de-France, Fransa

Paris

Address
16 Rue la Boétie,
75008 Paris, Île-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: