Institut Mines-Télécom

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Institut Mines-Télécom ( IMT ), mühendislik ve dijital teknolojide yüksek öğrenim, araştırma ve yeniliğe adanmış bir kamu kurumudur. Her zaman ekonomik dünyaya Institut Mines-Télécom olan Institut Mines-Télécom , akademik meşruiyeti güçlü kurumsal ilişkilerle birleştirir.

Dijital teknoloji, endüstri, enerji ve eğitimdeki kilit dönüşümlere odaklanan Institut Mines-Télécom , 21. yüzyılın büyük değişikliklerinde aktif rol oynayacak mühendisleri, yöneticileri ve doktora uzmanlarını eğitiyor.

Faaliyetleri, Ekonomi ve Sanayi Bakanlığı'nın yetkisi altındaki on Maden ve Télécom yüksek okullarında, bir bağlı okul ve ortak veya sözleşmeli anlaşmalar kapsamında olan üç ortak kurumda yürütülmektedir.

Institut Mines-Télécom okulları, Fransa'daki en prestijli yüksek lisans okulları arasındadır. Fransa'da, özellikle dijital teknolojiler, telekomünikasyon, programlama ve mühendislik bilimlerinde İngilizce veya Fransızca olarak öğretilen Massive Open Online Kurslarında öncü ve liderdirler.

Okullarımız birbirini tamamlayan ve birlikte uyumlu çalışan güçlü bir grup oluşturur. Gücümüz, işletmeler için mezunlar yetiştirmek, ekonomiyi ve Fransa'nın bölgelerini geliştirmek, inovasyona ve girişimciliğe katkıda bulunmak için ortak bir vizyona dayanmaktadır.

Konumlar

Palaiseau

Address
place Marguerite Perey,19
91120 Palaiseau, Île-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: