INEAD

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Genel Bakış: Uzaktan Okul

uzaktan eğitim ile, direksiyon kariyer başarısı etkinleştirmek için öğrenme kontrol altına almak. senin tempoda. mesafe bilgisi içine bilgi dönüştürüyor!

bilgi edinilmesi büyük sayıya, her zaman mümkündür. Bizim büyük rolü düşünme ve bilginizi binada size yardımcı olmaktır. Geleceğiniz bizim endişeleri kalbidir!

INEAD ekibi Sokrates'in Sokratik yöntemi öğretmenler ve antrenörler, bilişsel pedagoji yukarı ve gerçek iki katına sunuyor!

INEAD, Uzman E-öğrenme Eğitim

2008 yılından bu yana uzaktan yükseköğretimde Uzmanı, INEAD 9'da e-öğrenme kursları 52 kursları sunmaktadır:

İnsan Kaynakları

Pazarlama, İletişim, Etkinlikler Bankacılık, Finans, Sigortacılık Çevre, Sürdürülebilirlik Yönetim ve İşletme Yönetimi Lojistik ve Tedarik Zinciri Bilgisayarlar, Web Tasarım Seyahat, Oteller Sosyal, Sağlık, Sağlık

Farkımız ise koçluk ve kişisel koçluk biz yılda bizim 1.200 öğrenci sağlamak. Ayrıca, öğrencilerimizin inceleyebiliriz zaman istediğiniz yerde onlar, istediğiniz ve kendi hızında.

öğretim yöntemi

Sen öğrenmenin merkezinde yer alır. Senin tempo bizimdir, biz saygı ve biz buna uyum. Biz ekiplerinin desteği ile kağıtsız bir eğitim sunuyoruz. Biz becerilerini geliştirmek ve öğretmenler ve antrenörler ile etkileşimi yapılandırılması üzerinde duruluyor.

Bizim öğretim yöntemi dört eksende dayanmaktadır:

Bizim uzaktan eğitim yakınlığı Online insanlığın Eğitimini optimize etmek Doğru araçları çıraklık hizmet etmek eğitim platformu

Enstitü Kalite politikası

INEAD ait ayıklayıcı Grubu, bir meslek olan öğrencilerin mesleki geleceği için çalışmaktır. - Bir işi - bir iş eğitimi: Her bir sektör ya da çeşitli sektörlerde uzmanlaşmış, ama ortak bir para birimi ile, liselerin kümesi içerir.

INEAD uzaktan eğitimde pilot okulu grubudur; uzaktan eğitim için Fransa'da önemli bir oyuncu haline geldi. Bu amaç diğerleri arasında bir kalite politikası uygulanmasını gerektirir.

Ayrıca, bilgi ve iletişim teknolojilerinin yükselişi yetiştirme ve öğretimi, yeni müşteri beklentileri, değişen eğitim bağlamında uygulanan ... Gerekli entegre ve bazen Enstitüsü öğretim yöntemlerinde bu değişiklikleri tahmin etmek.

Dinleme ve müşteri memnuniyetini bir kalite yaklaşımı güvenerek ve böylece vurgulayarak, Enstitü kendi değerlerine sadık kalmak niyetinde.

Kalite politikası, biz INEAD başlatmak istedik, kendi personeli ve müşterilerine fırsatlar sunmayı hedeflemektedir. Dört alanları kapsar:

Geliştirilmiş istihdam: profesyonel entegrasyonu teşvik, gençlik istihdamı zor bir pazar erişimi verilen eğitim sağlayınız. Sürdürülebilir istihdam: analitik becerilerini, eleştirel düşünme, ama aynı zamanda vatandaş anlamda, Avrupa ve dünya için kişisel gelişim, açıklık teşvik eğitim sağlayın ... öğrenci için meslek kariyeri boyunca karlı varlıkları garners. Başarının bir pedagoji: Öğretim elemanlarının bir gövde, araçları öğrencilerin bireysel destek ekip gelişimine dayalı mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için öğretim tasarım ve teknolojiyi kullanma interaktif bilgi ve iletişim. yüksek standartlar ve kalite kültürü: personel arasında bir sürekli iyileştirme yaklaşımı, anlaşılan, paylaşılan ve herkes tarafından kabul geliştirin.

Eğitim garanti kalitesi

ayıklayıcı GRUBU : INEAD grup öğretim yüksek ulusal ölçekte yirmi okulların oluşur, ayıklayıcı Grubu'nun bir üyesidir.

RNCP SERTİFİKA : INEAD muafiyet Menkul Çalışma Bakanlığı'nın yetkisi altında Mesleki Sertifikasyon, kendisi için Milli Komisyonu sorumluluğunda Profesyonel Belgeleri (RNCP) Ulusal Directory kayıtlı sertifika verilmiştir.

EĞİTİM KONTROL BÖLÜMÜ :

INEAD Eğitim Kanunu Madde L. 442-2 uyarınca, öğretim ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın idari denetimine tabidir.

ÇALIŞMA BAKANLIĞI MALİ VE İDARİ KONTROL : INEAD Çalışma, İstihdam ve Mesleki Eğitim Bölge Müdürlüğü (DRTEFP) ile bir eğitim organizasyonu olarak tescil edilmiştir. mülkiyet Makaleler L6361-1 ve İş Kanunu'nun L6361-2 uyarınca Çalışma Bakanlığının denetimine tabidir.

FEDE ÜYE :

INEAD Okullar Avrupa Federasyonu (FEDE) üyesidir. 1963 yılında kurulan, FEDE bugün Avrupa Kredi Transfer Sistemi ve Avrupa kredi birikimine dayalı Fransa ve Europe.Tous FEDE diploma içinde 350'den fazla okullarda 14.000 'den fazla öğrenci tarafından verilen 75 Avrupa Diploma temsil kredi Transfer Sistemi (AKTS).

FEDE IACBE TARAFINDAN AKREDİTASYON :

IACBE (Collegiate Business Eğitim Uluslararası Meclisi) özel gereksinimi kriterlerini karşılayan eğitim programları akredite. Akredite eğitim işyerine özgü mesleki becerileri kazanmaları hedeflemelidir. akredite IACBE tarafından verilen tüm DEES FEDE diplomalar.

Konumlar

Fransa Çevrimiçi

INEAD

Address
39 Avenue Denis Padovani, 13127 Vitrolles
Fransa Çevrimiçi, Fransa

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: