INSEAD

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İşi ve toplumu dönüştüren sorumlu liderleri geliştirmek için insanları, kültürleri ve fikirleri bir araya getiriyoruz.

INSEAD , 60 yıldır iş eğitimi ve araştırmalarında küresel bir liderdir. 1959'da dünyanın ilk bir yıllık MBA'sini Fontainebleau, Fransa'da başlattık. 2000 yılında Singapur'da Asya Kampüsü'nü açtık ve iki kıtada kampüsleri olan ilk işletme okulu olduk. Abu Dabi'deki Orta Doğu Kampüsümüz 2010 yılında inovasyona odaklanarak açıldı. Kuzey Amerika'daki San Francisco Merkezi en yeni girişimimiz, bağlantı kurmak ve 60 yıllık mükemmellik üzerine kurulu bir alan.

  • 42 ülkeden 167 ünlü öğretim üyesi
  • MBA, EMBA, özel yüksek lisans ve doktora derecelerinde yılda 1.300 öğrenci programlar
  • INSEAD Yönetici Eğitim programlarına yılda 11.000 yönetici katılıyor
  • 175 ülkeyi kapsayan küresel bir ağda 60.000 mezun

Görevimiz

INSEAD , iş ve toplumu dönüştüren sorumlu liderleri geliştirmek için insanları, kültürleri ve fikirleri bir araya getirir.

Dünya İşletme Fakültesi

Dünyanın önde gelen ve en büyük lisansüstü işletme okullarından biri olan INSEAD , katılımcılara gerçek anlamda küresel bir eğitim deneyimi sunmaktadır. Avrupa (Fransa), Asya (Singapur), Orta Doğu (Abu Dabi) ve Kuzey Amerika'da (San Francisco) konumları ve en iyi kurumlarla ittifakları, INSEAD iş eğitimi ve araştırma dünyayı kapsamaktadır. 41 ülkeden 165 tanınmış öğretim üyemiz derece ve doktora derecelerinde 1.300'den fazla öğrenciye ilham vermektedir. programları. Buna ek olarak, INSEAD yönetici eğitim programlarına her yıl 11.000'den fazla yönetici katılıyor.

Kuruluş Değerlerimiz

Bir öğrenme ve zenginleştirme kaynağı olarak çeşitlilik

Baskın kültür veya yaygın dogmadan özgürüz; başka görüşlere açık ve saygılıyız; fikir ve deneyimlerin paylaşılması yoluyla öğreniriz.

Bir yönetim ilkesi olarak bağımsızlık

Entelektüel özgürlüğe inanıyoruz ve finansal, kurumsal ve akademik planlama ve karar verme sürecimizde özerkiz.

Öğretim ve araştırmada titizlik ve alaka düzeyi

Tek bir düşünce okulu veya metodolojisi baskın olmadan araştırma ve öğretim yöntemlerindeki çeşitliliği teşvik ediyoruz; önemli olan akademik bir disiplin olarak yönetim, iş uygulamaları ve sınıfta titizlik ve yönetime etkisi.

Uluslararası iş dünyasına yakınlık

Yönetim bilgisini araştırmak ve yaymak için uluslararası iş dünyasıyla ortaklık yapıyoruz; insanların yaşamlarını iyileştirmek için bir güç olarak işin rolüne inanıyoruz.

Girişimci ruh

Denemeye ve yenilik yapmaya istekliyiz; risk almaya ve eylemlerimizin sonuçlarını yönetmeye hazırız.

Kuruluş Değerleri

çeşitlilik

Yenilik ve yaratıcılığı ateşlemek için çeşitlilikten yararlanmak

İşletmeye Yakınlık

Daha iyi bir yarın için liderleri küresel olarak güçlendirmek

Girişimci ruh

Cesur, yenilikçi ve risk almaya hazır

Titizlik ve Alaka Düzeyi

Dünyanın en büyük zorluklarına yönelik etkili öğretim ve titiz araştırmalar

Bağımsızlık

Çevik, cesur ve küresel değişime duyarlı128266_AsiaCampus.png

İttifak

INSEAD -Wharton İttifakı

2001 yılında başlatılan Wharton School ve INSEAD arasındaki İttifak, MBA, EMBA ve Ph.D. öğrenciler ve Yönetici Eğitim katılımcıları.

İttifak ayrıca fakülte değişimi, araştırma ve geliştirme ve mezun faaliyetlerini desteklemektedir. INSEAD -Wharton Küresel Araştırma ve Eğitim Merkezi aracılığıyla, her iki okuldan fakülte, araştırma ve küresel programların ve müfredatların geliştirilmesi için güçlü işbirlikleri kurar.

Tsinghua Üniversitesi ile ortaklık

Çin'in en iyi işletme okullarından biri olarak kabul edilen prestijli Tsinghua Üniversitesi'nde Ekonomi ve Yönetim Okulu (SEM), Tsinghua INSEAD Executive MBA oluşturmak için INSEAD ile ortaklık kurdu.

Tsinghua'nın eşsiz uzmanlığı, kültürel mirası ve Çin toplumundaki yeri INSEAD uluslararası yönetimdeki geniş uzmanlığını tamamlamaktadır. Ortaklık aynı zamanda fakülte değişimlerini, araştırma işbirliğini ve Yönetici Eğitimindeki ortak programları da içermektedir.

INSEAD -Sorbonne Université Ortaklığı

INSEAD , üst düzey bir üniversite yaratmaya çalışan bir araştırma ve yüksek öğretim kurumu olan Sorbonne Université'nin kurucu üyesi olmaktan gurur duyar.

INSEAD İş Vakıfları Sertifika Programı, LLM seviyelerini veya Master eğitimlerini tamamlamak için işletme yönetiminde özel eğitim arayan öğrencilere yöneliktir.

kampüsleri

INSEAD Avrupa Kampüsü

INSEAD Avrupa Kampüsü, Fontainebleau Ormanı'nın kenarında ve şehir merkezine sadece bir taş atımı uzaklıkta yer almaktadır. Paris'i dünyanın geri kalanına bağlayan tüm büyük havaalanlarına ve raylı sistemlere kolayca ulaşılabilecek mesafededir.

INSEAD Asya Kampüsü

INSEAD Asya Kampüsü, Singapur'un Bilgi Merkezi bölgesindeki Ayer Rajah Caddesi ve Kuzey Buona Vista Yolu'nun köşesinde yer almaktadır. Okulun elverişli konumu finans bölgesine 15 dakika ve Changi Havaalanı'na 30 dakika uzaklıktadır.

INSEAD Orta Doğu Kampüsü

Avrupa ve Asya'da iş eğitiminin ve araştırmanın öncülüğünde 50 yılı aşkın deneyime sahip olan INSEAD , Abu Dabi'deki bir kampüs ile Orta Doğu'daki varlığını güçlendirdi. INSEAD , iş eğitimini geliştirmeye ve bölgeye gelişmiş yönetim fikirleri ve dünya çapında iş uygulamaları getirmeye kendini adamıştır. Mevcut Abu Dabi Kampüsü, Haziran 2010'da Majesteleri Şeyh Muhammed bin Zayed Al Nahyan, Abu Dabi Veliaht Prensi ve BAE Silahlı Kuvvetleri Yüksek Komutan Yardımcısı himayesinde Haziran 2010'da açıldı.

INSEAD San Francisco merkezi

Dünyanın önde gelen ve en büyük lisansüstü işletme okullarından biri olan INSEAD , iş ve toplumu dönüştüren sorumlu liderleri geliştirmek için insanları, kültürleri ve fikirleri bir araya getirir. Araştırma, öğretim ve ortaklıklarımız bu küresel perspektifi ve kültürel çeşitliliği yansıtmaktadır.

Konumlar

Fontainebleau

Address
INSEAD Boulevard de Constance
77305

77300 Fontainebleau, Île-de-France, Fransa

Singapur

Address
INSEAD 1 Ayer Rajah Avenue
138676

Singapur, Singapur

Abu Dabi

Address
INSEAD Al Khatem Tower, 29th and 30th floor
ADGM Square, Al Maryah Island

Abu Dabi, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri

San Francisco

Address
224 Townsend St
San Francisco, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin