IONISx

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

  • IONISx , BELGELENDİRİLMİŞ OKUL

    Sürekli dönüşümün yaşandığı bir dünyada, öğretim, nasıl inovasyon yapılacağını bilmek anlamına gelir. İnovasyon, IONIS Group'un DNA'sının bir parçasıdır ve günümüzde tanınan ve kanıtlanmış bir öğrenme yöntemi olarak dijital eğitim istisna değildir. IONISx , tamamen dijital eğitime adanmıştır ve IONISx .com platformu aracılığıyla, Grup okulları tarafından otuz yılı aşkın süredir geliştirilen kursları sunmaktadır.

KARTDA 360 ° ÖĞRETİM

IONISx platformunun sunduğu olanaklar, sürekli olarak erişilebilen, zaman uyumsuz olarak öğrenmenize ve kısıtlama olmadan çalışmanıza olanak tanıyan kurslar dahil, çok çeşitlidir. İçeriği tasarlayan konuşmacılar, Grup okullarından birçok profesör de dahil olmak üzere profesyonel ve akademik uzmanların bir karışımıdır. Dijital içerik, konuya yeni bir ışık getirmek ve bir know-how elde etmek için orijinal temalara göre, belirli bir açıyla hazırlanır.

ÖĞRENME VE EĞİTİM YENİ BİR YOLU

IONISx sayesinde eğitimin sayısallaştırılması “kaydi okul” da önemli bir adımdır. MiMos ("mikro modüller için"), anahtar bir kavram öğrenmek için 30 dakikaya kadar küçük öğrenme kapsüllerinden oluşur. Video dizilerinden, özet sayfalarından, ek kaynaklardan, biçimlendirici ve değerlendirme alıştırmalarından oluşan bilgisayar, teknik, ekonomik ...

Bugüne kadar, IONISx zaten belirli öğrenme yolları oluşturmak için 2800'den fazla MiMo tasarladı. Bu modüller mobil ve tablet dahil olmak üzere her zaman ve her yerde görülebilir. Öğrencilere, gereksinimlerine göre programlarını kendi hızlarında organize etme konusunda ücretsiz esneklik sunarlar. Ayrıntılı bir izleme arayüzü, her öğrenci için kişiselleştirilmiş destek ve takip sağlamayı mümkün kılar.

Konumlar

Fransa Çevrimiçi

Address
Fransa Çevrimiçi, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: