ISA Lille - Graduate School of Agriculture and Bioengineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ISA Lille'yi Tanıyın

Ziraat, Gıda Bilimi, Çevre Bilimi ve Ekonomi, Pazarlama dalında lisans dersleri ve yüksek lisans programları sunan Fransız Ziraat ve Biyomühendislik Yüksek Okulu'yuz

1963 yılında kurulan ISA Lille kampüsü, 26.000 tam zamanlı öğrenci ve 2.500 uluslararası öğrencisi olan Fransa'daki en büyük özel yükseköğretim kurumu olan Lille Katolik Üniversitesi'nin bir parçasıdır.

ISA Lille, Komisyon des Titres d'Ingénieur Komisyonu (Fransız Mühendis Ünvanları Komitesi) ve Fransız Eğitim ve Tarım Bakanlıkları tarafından tanınmakta ve onaylanmaktadır.

Akademik programlarımıza ve araştırma faaliyetlerimize ek olarak, ISA Lille, Fransa'da ve yurtdışında tarım, gıda endüstrisi ve çevre sektörlerinde yerel firmaların yanı sıra küresel liderlere danışmanlık faaliyetleri sunmaktadır.

ISA Lille sayılarla

59240_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.25.png

59239_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.36.png

Görevimiz

Sürdürülebilir bir dünyada daha parlak bir gelecek inşa edin

ISA Lille'nin stratejik planı eğitim, yenilikçilik, araştırma ve uluslararasılaşma yoluyla girişimciliği teşvik etmeyi amaçlar.

Eğitim

Akademik programlarımız kişisel gelişimin yanı sıra sağlam bilimsel ve teknik becerilerin kazanılmasına dayanmaktadır. Bilimsel kurslar, bireysel mentorluk, programımıza profesyonel daldırma, öğrencilerimizin kendi dünyalarını kurmasına yardımcı olarak kurumsal dünya ve toplumun gerçekliğini perspektif içinde tutar.

Araştırma ve Danışmanlık

Araştırma Birimlerimizin tümü daha büyük bölgesel, ulusal ve uluslararası araştırma ağlarına aittir: Üniversiteler, Enstitüler ve iş ortaklarımız

Uluslararası

Uluslararası maruz kalma olmadan küresel bir eğitim yoktur. Uluslararasılaşma, ISA Lille'nin misyonlarının merkezindedir: programlarımızda, öğrenciler ve profesörlerin hareketliliği, akademik ve profesyonel ortaklıklar ve daha fazlası.

Uluslararası Ortaklıklar

ISA Lille, birçok ulusal ve uluslararası akademik ağın bir parçası olmasının yanı sıra, dünyadaki tarım ve yaşam bilimleri üniversiteleri ile 200'den fazla uluslararası ortaklığa da sahiptir.

Akademik Ortaklarımız110700_partners-networks.png

Konumlar

Lille

Address
48 boulevard Vauban
59046 Lille, Hauts-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin