Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

ISC Paris Yönetim Okulu

1963 yılında kurulan ISC Paris - Business School , işletme öğrencilerine küresel bir ortamda faaliyet göstermek ve gerçekleştirmek için gerekli yüksek kaliteli yönetim becerilerini kazandırmayı taahhüt eder.

AACSB akredite olan ISC Paris , üniversiteler dışında faaliyet gösteren yüksek öğrenim kurumlarını gruplayan yüksek derecede seçkin Fransız “Grandes Ecoles” işe alma sisteminin bir parçasıdır. Fransa'da, sadece 50 yönetim okulu Yönetimde Masters ile “Grande Ecole” programını yürütme hakkına sahiptir ve bunlardan sadece 30'u, ISC Paris gibi, prestijli Conférence des Grandes Ecoles üyeleridir.

Programlarımızın çoğu iki dilli - İngilizce / Fransızca. İngilizce olarak sunulan programlar:

  • Lisans,
  • Efendi Grande Ecole,
  • Bilim Ustası
  • MBA.

Önde gelen Fransız çokuluslu şirketlerin çoğunluğunun bulunduğu Paris'te bulunan okul, Fransız başkentinin ticari itibarından, profesyonel forumların, konferansların ve ticari fuarların düzenlendiği önemli bir yere sahiptir. ISC Paris eğitim, moda, finans, yüksek teknoloji, misafirperverlik, bilgi sistemleri, uluslararası ticaret, lüks mallar, perakende dağıtım, teknoloji ve multimedya dahil olmak üzere çeşitli alanlarda çok sayıda kariyerin kapılarını açabiliyor. .

50'den fazla ülkede 140'dan fazla ortak üniversiteden oluşan ağımızla, öğrencilerimize sadece sınırsız kariyer fırsatları sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda daha geniş bir uluslararası bakış açısı kazanmak için kültür çeşitliliğini keşfetmeye teşvik ediyoruz.

Uluslararası bir kariyere sahip olmak ve dünyanın en büyüleyici ve dinamik şehirlerinden birinde çalışmak istemeniz durumunda ISC Paris - Business School'un sizin için doğru yer olduğundan eminiz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


ISC Paris Business School

Fransa Milli Eğitim Bakanlığı tarafından güçlü bir ulusal tanıma kalite güvencesi ISC Paris , devlet üniversite sistemine paralel ve tüm Fransız işletme okullarını kapsay ... [+]

usta

Fransa Milli Eğitim Bakanlığı tarafından güçlü bir ulusal tanıma kalite güvencesi ISC Paris , devlet üniversite sistemine paralel ve tüm Fransız işletme okullarını kapsayan «Grandes Ecoles» sisteminin bir parçasıdır.

Tüm Grandes Ecoles dergilerindeki müfredatın kalitesi, kamu ya da özel olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sağlanmaktadır. ISC Paris , “vize de l'état” ı tüm ISC diplomalarına veren Fransız Bakanlığı tarafından tam olarak akredite edilmiştir.

Program 2 veya 3 yıl sürmektedir (önceki eğitim seviyenize göre) ve Fransızca ve / veya İngilizce öğrenim görme imkanına sahipsiniz. Kariyerinizi artırmak için değerli beceri ve nitelikler kazanmanızı sağlayacak en yüksek kalitede akademisyenlerden yararlanacaksınız. Eylül ayında yılda bir adet alım yapılmaktadır.... [-]

Fransa Paris
Bilgi iste
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

https://www.youtube.com/watch?v=2UVJ19pIsms

Address
ISC Paris Business School 22, Bd du Fort de Vaux
75017 Paris, Île-de-France, Fransa