ISC Paris Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ISC Paris Yönetim Okulu

1963 yılında kurulan ISC Paris - Business School , işletme öğrencilerine küresel bir ortamda faaliyet göstermek ve gerçekleştirmek için gerekli yüksek kaliteli yönetim becerilerini kazandırmayı taahhüt eder.

AACSB akredite olan ISC Paris , üniversiteler dışında faaliyet gösteren yüksek öğrenim kurumlarını gruplayan yüksek derecede seçkin Fransız “Grandes Ecoles” işe alma sisteminin bir parçasıdır. Fransa'da, sadece 50 yönetim okulu Yönetimde Masters ile “Grande Ecole” programını yürütme hakkına sahiptir ve bunlardan sadece 30'u, ISC Paris gibi, prestijli Conférence des Grandes Ecoles üyeleridir.

Programlarımızın çoğu iki dilli - İngilizce / Fransızca. İngilizce olarak sunulan programlar:

  • Lisans,
  • Efendi Grande Ecole,
  • Bilim Ustası
  • MBA.

Önde gelen Fransız çokuluslu şirketlerin çoğunluğunun bulunduğu Paris'te bulunan okul, Fransız başkentinin ticari itibarından, profesyonel forumların, konferansların ve ticari fuarların düzenlendiği önemli bir yere sahiptir. ISC Paris eğitim, moda, finans, yüksek teknoloji, misafirperverlik, bilgi sistemleri, uluslararası ticaret, lüks mallar, perakende dağıtım, teknoloji ve multimedya dahil olmak üzere çeşitli alanlarda çok sayıda kariyerin kapılarını açabiliyor. .

50'den fazla ülkede 140'dan fazla ortak üniversiteden oluşan ağımızla, öğrencilerimize sadece sınırsız kariyer fırsatları sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda daha geniş bir uluslararası bakış açısı kazanmak için kültür çeşitliliğini keşfetmeye teşvik ediyoruz.

Uluslararası bir kariyere sahip olmak ve dünyanın en büyüleyici ve dinamik şehirlerinden birinde çalışmak istemeniz durumunda ISC Paris - Business School'un sizin için doğru yer olduğundan eminiz.

Konumlar

Paris

Address
ISC Paris Business School
22, Bd du Fort de Vaux

75017 Paris, Île-de-France, Fransa

Akreditasyonlar

AACSB Accredited