ISM - International School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası Yönetim Okulu (ISM) , beş farklı kıtada programları bulunan, Paris, Fransa merkezli uzmanlaşmış, akredite bir işletme okulu.

Öğrencilere modern işletme liderleri olarak gelişmeleri için ihtiyaç duydukları küresel bakış açısını veriyoruz. Bunu sınıflarımızı küçük, seçkin ve kültürel açıdan çeşitliliği koruyarak ve dünyadaki belli başlı ticaret merkezlerinde programlar sunarak yapıyoruz.

IMBA'mız yarının global iş liderlerini geliştirirken, DBA'mız üst düzey liderliğin zorluklarını uluslararası düzeyde ele almak isteyen deneyimli yöneticilere yöneliktir. Kanıtlanmış kıdemli pratisyenler için, doktora programımız iş dünyasına geri dönmek ve yeni nesil liderleri biçimlendirmek için gereken öğretim ve araştırma becerilerini geliştirmektedir.

Global değerler üzerine kurulu

Kurucumuz Jack Forget, geleneksel işletme okulu modeline meydan okumak için ISM'yi açtı.

Vizyonu, inovasyonu ve yeni öğretim yöntemlerini savunan dışa dönük bir okul içindi. Dünyada gelişmekte olan pazarlarda ortaklıklar ile gerçek bir küresel kurum olacaktır. Tüm kıtalardan gelen öğrenciler, en yüksek derecedeki profesörlerden ders alır ve çalıştıkları sırada değerli bir profesyonel ağ kurarlar.

Bugünün ISM'si bu kurucu felsefenin gücünü ve çevikliğini koruyor. Halen Paris'te merkezi bir şirket olarak, artık New York , Şangay , Yeni Delhi , São Paulo ve Cape Town'da ortak kuruluşlarımız var . Öğrencilere, lider olarak gelişmeleri için ihtiyaç duydukları niş becerileri, küresel perspektifi ve yaşam boyu temasları vermeye devam ediyoruz.

Gerçek dünyadaki pratiklere dayanan

Öğrencilerimiz hırslı. Zirveye ulaşmaya çalışıyorlar. Bu nedenle, sağlam bir teorik bilgi tabanı önemli olsa da, işlem yapılabilir içgörü ve deneyim esastır.

Profesörlerimizi hem öğretmenlerin mükemmelliği hem de yerdeki iş zekası için seçiyoruz. ISM'de olmadıklarında, dünyanın önde gelen işletme okullarında ders veren ve uluslararası işletme uygulamalarının yönünü etkileyen lider şirketler bulunabilir.

Küçük, etkileşimli sınıflarımız, profesörlerimizin uzmanlığına yakın erişim sağlar. Ve öğrencilerimiz kendi başlarına uzmanlar olduklarından, orijinal görüşleri paylaşma ve sınıfta neler olduğunu bilme şansına sahipler.

Çalışan yöneticiler için üretildi

ISM öğrencileri, zorlu programları olan üst düzey yöneticilerdir. Zamanları değerli bir kaynaktır ve çalışmalarına kariyerlerine ve yaşam tarzlarına uyacak şekilde ihtiyaçları vardır.

Esnekliğe olan bu ihtiyaç, sunduğumuz her şeye ilham veriyor. Öğrenciler Paris'teki yüz yüze kursları e-öğrenme ile birleştirebilir ve dünyadaki beş ortak kurumumuzdan birinin yurtdışı programlarına katılabilirler.

Ayrıca öğrencilerin çalışmalarını özelleştirmelerine ve kariyerleri için en önemli olan şeylere odaklanmalarına izin veriyoruz. Seçtikleri dereceye bağlı olarak, uluslararası işletme yönetiminde genel bir Pathway izleyebilir veya finans, girişimcilik ve yenilikçilik veya yüksek öğrenim konularında uzmanlaşabilirler.

Kalıcı bir profesyonel ağ

Öğrencilerimiz için ISM'de okumanın yararları mezuniyet gününün çok ötesinde devam ediyor.

Okuldaki zamanlarında karşılaştıkları sınıf arkadaşları ve profesörler, iş sektörlerini ve coğrafi sınırları aşan fikirleri, destekleri ve fırsatları ile ömür boyu profesyonel bir ağ oluşturur.

Konumlar

Paris

International School Of Management

Address
ISM Paris
17, boulevard Raspail

75007 Paris, Île-de-France, Fransa
Telefon
+33 1 45 51 09 09

Şanghay

Address
ISM - International School of Management
Şanghay, Şanghay, Çin Halk Cumhuriyeti

São Paulo

Address
ISM - International School of Management
São Paulo, São Paulo Eyaleti, Brezilya

New York

Address
101 astor place
New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Cape Town

Address
ISM - International School of Management
Cape Town, Batı Kap, Güney Afrika Cumhuriyeti

Yeni Delhi

Address
amity university campus
Yeni Delhi, Delhi, Hindistan

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin