LéCOLE - The Event Thinking School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Etkinlik düşüncesi okuluna l'école d'excellence de l'événement

Sektöründe hizmet veren bir okul

Bu okulun gücü, yapısında ve yönetişiminde yatıyor: UNIMEV ve LÉNÉNEMENT olmak üzere iki ana sektör dernekleri, l'Institut de l'Événement'in kurucuları yanında en büyük paydaş olacak. Ayrıca, okulun kaynakları ve yönetişimi içerisinde yer alan pek çok etkinlik var.

Bu gösterim, eğitim içeriği ve becerilerinin, endüstri tarafından ifade edilen ihtiyaçlarla mükemmel uyum içinde sağlanmasını sağlar. Mezun öğrencilerin istihdam edilebilirliği, olaylar pazarındaki öğretim elemanları ve oyuncular arasındaki yakın ve sürekli değiş tokuşlarla optimize edilecektir.

Bu sadece etkinlik endüstrisi eğitimi veren bir okul değil, etkinlikler endüstrisinde gelecekteki roller için özel olarak formüle edilen bir okuldur .

LéCOLE'de Yatırım Yaptılar

Öğrenciler ev sahipliği yapacak:

Lécole'den giden öğrencilerden gelen kalıcı roller için başvurulara öncelik verin:

A'Tipic - Aksiyon Hizmetleri Organizasyonu - ADR Üretimi - Algorythme - À Nous La Lune - Arcance Etkinliği - Arep - Arthémuse - Auditoire - Biarritz Tourisme - Chaïkana - Crealians - Çift 2 - Avrupa Kardiyoloji Derneği - Événements D'elles - Exponantes - FC2 Etkinlikler - Foire Exposition De Clermont Cournon - Giglam - GL Etkinlikleri - Grand Nancy Congrès Et Événements - Groupe FG Tasarım - Yeşil Ortamlar - Groupe Yeni Fikir - Groupe Yenilik - Groupe S'Cape - Hopscotch Groupe - Jet Stim - JMT Fransa - La 4D - Lévénement - Lever De Rideau - Büyü Bahçesi - Tezahürü - Mondial Etkinlikler - Monsieur Sadık - Annelik - Orléans Val De Loire Événements - Reims Événements - Rouen Expo Événements - Sagarmatha - Sosyal Dinamit - Sommet De L'élevage - Sistem Etkinliği - Unimev - ViparisKatılmak için LéCOLE etkinlik sektörüne katılmaktır

Etkinlik biçimlerinde (iç sözleşmeler, seminerler, gösteriler, ürün tanıtımları, konferanslar, spor etkinlikleri, kültürel etkinlikler, yol gösterileri, genel etkinlikler, vb.) Uzmanlar yaratmanın ötesinde, LéCOLE öğrencileri bir etkinlik planlayıcısı düşünerek düşünmeleri için eğitir .

Bir Etkinlik Yöneticisi , bir etkinliğin «mekaniği» konusunda uzman olmalı ve her format ve medyada her tür hizmet / ürün / marka / endüstri / topluluk için "etkinlik oluşturabilmelidir". Ayrıca, bir projeyi, tüm format ve medya ortamlarında , bir projenin planlanması, koordine edilmesi ve izlenmesi için farklı aşamalarda da kullanmalıdırlar.

Etkinlik Düşüncesi, her türlü pazarlama, iletişim, iş veya yenilik sorununu ele almakla ilgilidir.

Etkinlik Düşüncesi, öğrencilerin eğitiminin ötesinde merak, cesaret, beklenti, empati, duyu, girişimcilik ve yaratıcılık üzerine kuruludur.

Konumlar

Paris

Address
6, rue de Lisbonne
75008 Paris, Île-de-France, Fransa