Mode Estah

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Mode Estah Moda ve Lüks alanında İleri Araştırmalar Okulu olduğunu. bir insan ölçekte bağımsız okul, biz ve düşünmek veya enine becerileri tam sahada size yürütmektedir yerdir.

bu know-how önemli varlıktır uzmanları ile paylaşılan inançla, ModeEstah onun öğrencilere günlük Moda ve Lüks sektör sürmek eğitim geniş bir yelpazesi sunmaktadır.

Okul sürekli sanayi, tasarım ve yenilik, oluşturma ve becerileri, resim ve iletişimi, etkinlik zenginleştirmek için gelişmekte olan hızla değişen işgücü piyasasını ve meslek desteklemek için işletmeler ile pedagojisini oluşturur ve pazarlama, yönetim ve girişimcilik.

Özel olarak, sahip olunan Mode Estah tepsisine sonraki üç kursları sağlar ve dönüşümlü çalışmaların tartışmasız lideri kalır:

  • Müfredat Tasarımcı Stilist niv.II (Başlık Devlet tarafından onaylı)
  • Müfredat Modéliste Oluşturan niv.II (Başlık Devlet tarafından onaylı)
  • (Devlet tarafından onaylı Başlık) Moda Yönetimi Programı Tasarımı ve Lüks niv.I

Mode Estah CNCP yaratma ve yenilik için Seviye I ve Seviye II diplomalar ve Moda Tasarımı ve Lüks yönetimi için teslim eder.

Bu yıl Mode Estah onun 27 yaş kutluyor. 27 yaş, moda şirketleri için ve onları orientaton vermek Mode Estah moda endüstrisinin onun programları yöntemleri, okulun örgüt tüm açılımlar ayarlar.

Konumlar

Paris

Address
32 Rue de Paradis
75010 Paris, Île-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin