NEOMA Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

24 Nisan 2013 tarihinde Rouen Business School ve Reims Management School of ittifakından doğan NEOMA Business School bir şeyi tespit eder: Bir everchanging dünyada, eğitim yeni açmak zorundadır Pathways . Bu nedenle, öğrencilerimizi şirketlerin ve bugünün toplumlarının dönüşümünde aktif bir rol oynamaları ve yarının işlerini yürütmeleri için ihtiyaç duydukları becerileri sağlamaları için geleneksel eğitim modellerine ve içeriklerine meydan okuyoruz.

Yapay zeka çağında, insan zekasına da inanıyoruz. Bireycilik döneminde, empati ve işbirliğini teşvik ediyoruz. Küreselleşme çağında, özgünlüğün bir kişinin karakterinden, değerlerinden, taahhütlerinden ve tutkularından geldiğine inanıyoruz. Çünkü bir tutkuya sahip olmak, yön sahibi olmak demektir, kendimiz tutkulu olduğumuz için öğrencilerimize rehberlik eder ve onları inovasyon, deneme, inisiyatif alma konusunda teşvik ederiz. Bizler kendilerini bulmalarını, onların yerine getirmeleri için en iyi Pathway bulmalarını, sadece teknikleri öğrenmek yerine becerilerini geliştirmelerini istiyoruz. Onları toplumun dönüşümüne önderlik etmeye ve hem Fransa'da hem de dünyadaki her türlü zorlukla yüzleşmeye teşvik ediyoruz.

NEOMA Business School , Pazarlama ( NEOMA Business School dijitale), Finans'ta (kurumsaldan varlık ve finansal piyasalar ve teknolojilere, uluslararası işletme ve yönetim, Tedarik Zinciri…) lisans derecesine kadar geniş ve kaliteli bir program portföyü sunmaktadır. Yüksek Lisans ve Yönetici Eğitimi programları dahil Doktora. Ve öğrenciler daldırma ve simülasyon kültürünü deneyimlemeye dayanan yeni bir pedagoji geliştiriyorlar (vaka çalışmaları, zorlu seminerler…). NEOMA Business School katılmak, dünyadaki en aktif ve bağlantılı ağların bazılarının avantajlarından yararlanmaktır: NEOMA Business School fazla mezun, 300 kilit kurumsal ortak, 75 ülkede 300 prestijli akademik ortak, farklı geçmişlerden ve ülkelerden 9.000'den fazla öğrenci ve uluslararası düzeyde Fakülte. Prestijli Financial Times «Yönetim 2019 Yüksek Lisans» uluslararası sıralamasında 43. sırada olan ve ilk on Fransız okulunda 8. sırada olan NEOMA Business School , Rouen, Reims, Paris şehrinde 3 kampüsüne sahip ve en çok beğenilen uluslararası üçlü akreditasyonuna sahiptir. Dünyadaki işletme okulları alanında: EQUIS, AACSB ve AMBA.

Konumlar

Rouen

Address
NEOMA Business School - Headquarters
1 Rue du Maréchal Juin
BP 215

76825 Rouen, Normandiya, Fransa

Paris

Address
9 Rue d'Athènes - 75009 Paris, France
Paris, Île-de-France, Fransa

Reims

Address
Reims, Grand Est, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar