Paris College Of Art

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Art Paris Koleji fikir, yöntem ve mesleki deneyim alışverişi için dinamik bir forumdur. Öğrencilerimiz ve öğretim öğrenme peşinde merak, deneme ve coşku birleştirir. Art Paris Koleji'nde, biz sanat eseri yaratmak ve yaratıcı bir ekiple üretimini kolaylaştıran bir tasarım çözüm bulma yadsınamaz değerinin entelektüel süreçler olduğuna inanıyoruz. Hands-on araştırma ve tartışma yoluyla eleştirel bilincini geliştirmek profesyonel olgunlaşma ve bireysel gelişim için gereklidir. Sanatsal uygulama kişisel bağlılık ve disiplin yüksek düzeyde gerektirir, ve biz onlar bakış farklılaşan noktaları keşfetmek ve yaratıcı kaynaklara meşgul böylece öğrencilerimizin sınıfta aktif olarak katılmaya bekliyoruz.

Art Paris Koleji ilköğretim sanat ve tasarım üretim kenti yatmaktadır. Parisli metropol benzersizliğini yaşamak görsel ilham zengin bir kaynak sağlar. 40 farklı ülkeden gelen bireylerin bu deneyim paylaşımı öğrencilerimize dünya çapında mevcut ifade çeşitli benzersiz bir bakış açısı kazandırır.

Paris Sanat Koleji ve başarılı mezunlarının mirası şey gurur duyacağı ve gelecek yıllarda katkıda bulunmaktır.

Misyon

Art Paris Koleji, tecrübesi 30 yılı aşkın bir üniversite için yeni bir isim, olağanüstü sanatçılar, sanat tarihçileri, fotoğrafçılar, tasarımcılar ve tasarım yöneticileri içine öğrencilere vaat sanatsal ve entelektüel olgunlaşmayı teşvik etmektedir. Üzerinde dünyanın yaratıcı endüstrilerdeki lider bir fakülte tarafından beslenmiş Avrupa sanat ve tasarım dünyasından haberdar Parisli manzara, topraklı ve 50'den fazla ülkeden gelen öğrenciler tarafından doldurulan, Sanat Paris Koleji gerçek anlamda uluslararası bir üniversite olduğunu.

Art Paris College misyonu ile bağımsız bir derece veren bir kurum olarak kuruldu: 1) ise bir Amerikan pedagojik paradigma çerçevesinde öğretilen sanat ve tasarım eğitimi en yüksek uluslararası standart sağlamak bilgili ve bizim Fransız / Avrupa ortamdan çizim, etkilenerek ve 2) Fransızca dünyanın ve uluslararası eğitime Fransız eğitim olanakları açmak.

Konumlar

Paris

Paris College of Art

Address
15 rue Fénelon

75010 Paris, Île-de-France, Fransa
Telefon
+33 1 45 77 39 66

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin