Skema Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SKEMA işletmelerin cari rekabet ortamında ihtiyaç yetenekli bireyler yetiştiren, araştırma ve öğretim programlarına, trenler aracılığıyla, küresel bir iş okuludur.

Misyon

SKEMA bilgi ekonomisinde yönetim liderlerini eğitim, benzersiz bir uluslararası strateji ile beş kıtada yer alan global iş okulu, olmayı hedefliyor.

Kim

Küresel bilgi ekonomisi yetenekleri. , Çok kültürlü çalışma için sürdürülebilir performans, girişimcilik ve yeniliğe adamış (kültürel, sosyal ve toplumsal) Tüm bağlamlarda çeşitliliği yönetmek mümkün hazırlanan öğrenciler ve katılımcılar.

Nerede

Akademik bilgi ve yönetim uygulaması crossfertilisation, yenilik yerlerde hızlı büyüyen bölgeler (Güney Amerika, Asya, Doğu Avrupa, Afrika) ile teknoloji parkları - tüm bilgi oluşturulan dünyanın bazı bölgelerinde.

Nasıl

Araştırma parkları içinde bulunan kampüsleri ile multi-site okulu Diğer okulların uluslararası stratejisinden SKEMA differenciating denge ve çeşitlilik dayalı öğrenci hareketlerini yönetmek için tasarlanmış benzersiz bir model, Multi-site eğitim programları sunan hareketlilik ve (teknoloji ve yönetim) mesleki uzmanlık Bilimsel toprak sinerji: yenilik sentetik göstergesi, ekonomilerin ve piyasaların yoruyor, ekonomilerin küreselleşmesi, büyüme finansmanı (Ekonomik, akademik ve sosyal) ve okul bulunduğu bölgelere topluma katkı.

Konumlar

Lille

Address
Lille campus
Avenue Willy Brandt

59777 Lille, Hauts-de-France, Fransa

Güzel

Address
SKEMA campus Sophia Antipolis
Sophia Antipolis campus
60 rue Dostoïevski
CS 30085

06902 Güzel, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Fransa

Belo Horizonte

Address
Belo Horizonte, Minas Gerais Eyaleti, Brezilya

Şanghay

Address
Şanghay, Şanghay, Çin Halk Cumhuriyeti

Cape Town

Address
Stellenbosch Central, Stellenbosch, South Africa
7602 Cape Town, Batı Kap, Güney Afrika Cumhuriyeti

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited