Studio M Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Profesyonel fotoğrafçılar Studio M tarafından 1990 yılında kurulan apidly Sanat, Medya, Fotoğraf ve Ses alanları içine dersleri çeşitlendirilmiş ve çünkü profesyonel kursları geniş yelpazede sanat Fransa'nın galası okullarından biri haline r. Okul yıllar boyunca hızla büyüdü ve 2007 yılında 2003 andToulouse Lyon olmak üzere Fransa'nın en üst üniversite şehirlerinden birçok kampüsleri açtı. Bugün Studio M Vietnam'da Ho Chi Minh City bir kampüs dahil olmak üzere dünya çapında sanat okulları, uluslararası bir gruptur. 2011 yılında, Studio M Studio M Academy English Fransa'da sanat öğrenmek isteyen dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere konuşan ağırlamaya denilen Montpellier yeni bir uluslararası kampüs başlattı. Amacı Studio M teklif belirli bir hedefi olan dersler: Öğrencilerin kendi uzmanlaşmaya dayalı en alakalı bilgi ile, öğrenciler öğrenimlerini tamamladıktan sonra işverenler onları çekici kılan profesyonel ve yüksek kalitede bir eğitim vermek. Etki Studio M görsel sanatlar sektöründe Fransa'da bir lider haline ve aşağıdaki alanlarda meslek kursları sunmaktadır etti:

Sanat Hazırlık Kursu Görsel İletişim Mekan Tasarımı Ürün Tasarımı fotoğrafçılık Ses Tasarımı

Sanat, ses tasarımı, fotoğrafçılık ve medya, Stüdyo M Dersleri öğrencilerimizin profesyonel bir ortamda çalışmak için tam hazır olmak için kendi iç tutku ile uyumlu, yaratıcı çözümlere olağanüstü değer getirme yeteneği verecektir. derece Studio M uluslararası tanınan diploma ve dereceleri vermenin önemini anlayan ve aşağıdaki alanlarda Okullar Avrupa Federasyonu tarafından akredite diplomalar sunmaktadır:

Bachelor of Arts - 3D Animasyon Bachelor of Arts - Multimedya Bachelor of Arts - Tasarım

Stüdyo M sanat okulu da değişim düzenli olarak yapılır sadık ortakları ve şirketlerin çeşitli bağlamak için eski öğrencilere bir online kaynak sunmaktadır. (Fransızca şu anda yalnızca)

Konumlar

Montpellier

Address
Studio M Montpellier
3320, Boulevard Paul Valery

34070 Montpellier, Occitanie, Fransa

Lyon

Address
Studio M Lyon
565, rue du sans souci

69760 Lyon, Auvergne-Rhone-Alpes, Fransa

Toulouse

Address
Studio M Toulouse
BP 78320 3547 avenue de la lauragaise

31683 Toulouse, Occitanie, Fransa

Ho Şi Min Şehri

Address
Studio M Vietnam
ruong Phap Saint Ange 30 Bui Thi Xuan P.2, Quan Tan Binh

Ho Şi Min Şehri, Ho Şi Min Şehri, Vietnam

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin