University of Technology Troyes - UTT

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Görevimiz

Utt çekirdek görevleri, araştırma eğitim ve eğitimin verilmesi ve teknoloji transferini kolaylaştırmak için vardır. UTT 1994 yılında kurulan bir yüksek öğrenim Fransız kurumdur. Bugün Fransa'nın en büyük mühendislik okullarından biridir. 2500 den fazla öğrenci Üniversitesinde kayıtlı, lisans, yüksek lisans ve doktora çalışması programlarına kayıtlı. Fransız dergisi "L'Etudiant" ünlü Yıllık sıralamasında UTT 2011 yılında 65 Fransız mühendislik okulları arasında kıskanılacak bir 6 pozisyon alır.

Özelleştirilmiş eğitim programları

Fransa'nın bağımsız bir mühendislik derecesi akreditasyon organı, CTI tarafından akredite standart beş yıllık mühendislik derecesi, ilk yıldan itibaren her öğrencinin bireysel kariyer hedeflerine uygun olabilir. UTT beş mühendislik derece, beş uzmanlık alanlarında dokuz uzmanlık, doktora araştırma programı seçimi ile bir yüksek lisans programını yanı sıra ödenen işyeri öğrenme ile akademik çalışma birleştirmek çalışma entegre öğrenme (WIL) modülleri sunmaktadır (ya mesleki giden derecesi, bir mühendislik derecesi veya master).

Araştırma mükemmellik

UTT Araştırma faaliyetleri Charles Delaunay Enstitüsü (ICD) kapsamında sekiz takım tarafından yürütülmektedir. Risk yönetimi bilim ve teknoloji (RMST), çağdaş toplumun karşılaştığı en büyük zorluklardan biri: Enstitü, tüm araştırma çabalarını destekleyen ana tema bir interfaculty yaklaşım izlemektedir.

Sanayi ile güçlü bağları

UTT geliştirir ve işletmeler ve öğrenciler için uzun staj ile ortak araştırma programları yoluyla sanayi ile proaktif ilişkiler içindedir. UTT (Teknoloji Compiègne Üniversitesi ile birlikte) Carnot Enstitüsü Ağı üyesi olan ve aktif olarak yeni iş yaratılmasını teşvik eder.

Yenilikçi yönetim anlayışı

Üniversitelere daha fazla özerklik verilmesi amacıyla hükümetin Üniversite reform tasarısı aşağıdaki UTT 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren Fransa'nın ilk "bağımsız" kurumlar arasında anlamaya izin yenilikçi insan kaynakları uygulamaları ile birleştiğinde proje bazlı yönetim ve analitik muhasebesine Üniversitesi bağlılık,, kendi bütçe ve personel yönetmek. Üniversite ayrıca çabalarını ve uzun vadeli gelişimini desteklemek için bir ortaklık tabanlı Vakfı kurdu.

Gelişen ortaklıklar

UTT Compiègne'nin (UTC) ve Belfort-Montbéliard (UTBM) yanında teknolojisi (UT) üniversiteleri Fransız ağının bir parçasıdır. Bilimsel araştırma ve iş dünyası Fransa'daki ve ötesinde ile yakın etkileşim ile beslenen bu eşsiz mühendislik derecesi modeli, aynı zamanda Çin'de taklit edilmiştir. 2005 yılında, teknoloji, üç Fransız üniversiteleri şu anda 1.000, Çin ve Fransız öğrenciler sayar Teknoloji Şanghay Çin-Avrupa Üniversitesi (UTSEUS) kurmuştur.

Konumlar

Troyes

Address
12 rue Marie Curie - CS 42060
10004 Troyes CEDEX, France

10004 Troyes, Grand Est, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin