UniLaSalle

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

UniLaSalle Özellikle aşağıdaki sektörlerde üst düzey yönetici ve üst yönetim pozisyonlarında tutmak için kültürlü mühendisleri eğitiyor: tarım, gıda sanayi, gıda ve sağlık, jeoloji ve çevre.

Öğrenci alımı seçicidir. Akademik programlar araştırma bilgilendirilmiş okulda öğretilen bilimsel disiplinlerin büyük bir aralığın müfredatını desteklemek için vardır.

Okul tarafından onanmıştır öğretim yöntemleri, dinamik ve pratik ve staj büyük önem koydu. UniLaSalle öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmak için gerekli becerileri geliştirmek için çalışma onların 5 yılın en iyi yapabilirsiniz.

Böylece, insan bilimleri müfredat, canlı bir kampüs yaşamında dahil yanı sıra, ders dışı etkinliklerin kapsamlı bir program ve çok sayıda akademik ve kişisel projeler öğrencilerin güven oluşturmak ve onların potansiyellerini sağlar.

Bu diğerleri, taahhütler ve sorumlulukların tanınması yoluyla yapılır. Bu tür nitelikler, gelecekteki yöneticileri değil, aynı zamanda hayatlarının bir başarı yapmak isteyen herkese gerekli tüm vardır.

Değerlerimiz

Okul, yoksul ve yoksun için eşitlik ve fırsat eşitliği saygı, bağlılık ve gönüllü çalışma anlamında, inanç gibi değerleri teşvik etmek istemektedir. Bu taahhüdün kanıtı öğrencilerin öğretim üyeleri, akademik programda ders dışı etkinliklerin geliştirilmesi ve kampüs hayatı ve canlı toplum yaşamının sunduğu kapsamlı eğitimden aldığınız kişisel gözetimi bulunabilir.

Nitekim kampüs yaşamı başkalarına hizmet etmek sorumluluk duygusu çağrıda ve yaşam boyu dostluklar sonuçlanan toplu yaşam olağanüstü bir deneyim sunuyor.

Yukarıdakilerin hepsi dünyada UniLaSallian kurumlarında her yıl eğitim yüzbinlerce tarafından paylaşılan okulun ruhu ve gücü temelidir.

Konumlar

Beauvais

LaSalle Beauvais

Address
19, rue Pierre Waguet
Cedex

BP 30313 - 60026 Beauvais, Hauts-de-France, Fransa

Mont-Saint-Aignan

Address
3 Rue du Tronquet
76130 Mont-Saint-Aignan, Normandiya, Fransa

Paris

Address
78 A rue de Sèvres
75341 Paris, Île-de-France, Fransa

Rennes

Address
2, rue Robert d’Arbrissel - CS 76522
35065 RENNES CEDEX-France

Rennes, Brittany, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin