University of Nantes / Université de Nantes

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Université de Nantes coşku, cüretkarlık, cömertlik ve cesareti besler. Normalde gençlikle ilişkilendirilen bu ilkeler ticari markamızdır. Bu felsefe bizi daha yüksek standartlara ulaşmaya götürür. Bizi hızla değişen dünyada yeni bir üniversite modeli icat etmeye itiyor. Bu model, çevresine açık olmayı ve toplumsal değişimlere odaklanmış olmayı diliyor. Araştırma, eğitim, inovasyon, bilimsel kültürün teşvik edilmesi, öğrencilerin sosyo-ekonomik yapıya entegrasyonu ve uluslararası prestij ile ilgili toplumlarımızın zorluklarıyla yüzleşmeye hazırdır.

Bu model öğrenciyi ilgisinin merkezine ve insanı her zamankinden daha fazla dinamiklerinin ve hırslarının merkezine yerleştiriyor. Bir üniversitenin gücü; araştırmacılarının, profesörlerinin, öğretim görevlilerinin, öğretmenlerinin ve kütüphane personelinin, mühendislerinin, idari personelinin, teknisyenlerinin, hizmet departmanının ve sağlığının yatırım ve kalitesinde yatmaktadır.

Université de Nantes, araştırma ve yenilik değerlendirmesiyle bağlantılı göstergelere dayalı olarak Avrupa ve dünya çapında en iyi kuruluşlar arasındadır.

Université de Nantes, öğrenci hareketliliği, ortak programlar, öğretim hareketliliği veya ortak araştırma programları geliştirmek için dünya çapında yaklaşık 500 ortak üniversiteye sahiptir. Université de Nantes, uluslararası işbirliği ve yüksek öğretim programları ve araştırma programları geliştiren birkaç uluslararası ağın üyesidir.

Konumlar

Nantes

Address
Quai de Tourville,1
44035 Nantes, Loire de öder, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: