University of TOURS

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tours Üniversitesi "akıllı, sürdürülebilir ve kapsayıcı büyüme" geliştirmeyi amaçlayan, Avrupa 2020 stratejisi kapsamında eylemler bir kampanya kurmuştur kararlılıkla Avrupa üniversitedir. Yüksek öğrenim ve araştırma misyonları aracılığıyla, Tours Üniversitesi araştırma, geliştirme kilit bir rol oynar, ve mümkün olduğunca çok kişinin, bilimsel, kültürel ve mesleki kapasitelerini yükselterek.

Dünyaya açık, aktif Bologna Süreci kaynaklanmaktadır Avrupa Yükseköğretim ve Araştırma Alanı'nın kurulması katılarak Üniversitesi Tours ayrıcalıkları işbirliği ve değişim.

Multidisipliner ve sağlık sektörü kamu kuruluşu, üniversite, yüksek potansiyeli ve Avrupa yüksek öğretim ve araştırma standartlarını karşılar sağlamak varlıkları vardır. Ekonomik, sosyal ve kültürel ortamda bir kabul lider olarak, Tours Üniversitesi derinden tarih ve kültür mirası ile taşan bir bölgede köklü olan insani değerlerin teşvik eden bir öncü, yenilikçi bir tesistir.

Tours Üniversitesi aşağıdaki iki sloganları onayladığı: "Bir tek adam olur, Man olarak doğmuş değil" - Erasmus "vicdan olmadan Bilgi ancak ruhun harabe" - François Rabelais

Konumlar

Turlar

Université François Rabelais

Address
60 rue du Plat D'Etain
Tours

37000 Turlar, Val de Loire Merkez, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin