East London University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

afiş

East London Üniversitesi Hakkında

1998 yılında kurulan, Doğu Londra Üniversitesi, ülkenin önde gelen özel üniversitelerinden biridir.

Üniversitenin S1 hektarlık kampüs, güney şehir East London birkaç kilometre, Güney Afrika tüm bölgelerinden yağıyor 2.300 'den fazla öğrenci ve 27 diğer ülkelere ev sahipliği yapmaktadır.

Ne olursa olsun onlar çalışmak ne, East London Üniversitesi öğrencileri onlara nd fi ve bireysel amaç izleyin yardımcı olan bir kişisel eğitim yolculuğuna.

Misyon ve Amaç

Doğu Londra Üniversitesi, bilgi ve mesleki hedeflerine ulaşmak için gerekli becerileri geliştirmek örgütlerinin performansını artırmak ve onların topluma liderlik ve hizmet sunmak için öğrencilere yüksek öğrenim olanaklarına erişim sağlar.

Amaç

  • bilişsel ve etkili öğrenci öğrenme-bilgi, beceri, ve kolaylaştırmak için değerleri-ve öğrencinin işyerinde bu bilginin kullanımını teşvik etmek.
  • Birlikte kariyer başarısı için öğrencilerin imkanlarının artırılması için yaşam boyu öğrenme için bir taahhüt ile, iletişim, eleştirel düşünme, işbirliği ve bilgi kullanımında yetkinlik geliştirmek için.
  • kendi sınıf için gelişmiş akademik hazırlık, ama onların mesleklerinin mevcut uygulama gelen de beceri değil, sadece getirmek öğretim üyeleri ile teori ve pratik arasında bir köprü eğitimi sağlamak için.
  • Etkili modları ve öğrenme kaynaklarına erişimi genişletmek ve geliştirilmiş öğrencinin öğrenme için işbirliği ve iletişimi geliştirmek öğretim araçları oluşturmak için teknolojiyi kullanmak için.
  • Öğrencinin öğrendiklerini ölçmek ve iyileştirmek için değerlendirme verilerini kullanmak için öğretim / sistemi, müfredat, öğretim, öğrenme kaynakları, danışmanlık ve öğrenci hizmetleri öğrenme.
  • Çalışma öğrencinin akademik kalite, hizmet, mükemmellik ve kolaylık sağlamaya odaklanır yenilik ruhunu teşvik etmek amacıyla özel bir kurum olarak organize edilecek.
  • Üniversitenin misyonu desteklemek için gerekli finansal kaynaklar yaratmak için.

Konumlar

Doğu Londra

Address
14 Stewart Drive
Berea

5241 Doğu Londra, Doğu Kap, Güney Afrika Cumhuriyeti

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin