The IIE's Varsity College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

IIE kimdir

Bağımsız Eğitim Enstitüsü, Güney Afrika'nın en büyük kayıtlı ve akredite özel yüksek öğrenim sağlayıcısıdır. The IIE's Varsity College bir markası olan The IIE's Varsity College , IIE'nin bu heyecan verici öğrenme girişimlerinin sağlanmasına öncülük eder. IIE, Yüksek Öğrenim ve Öğretim Departmanına özel bir yüksek öğretim sağlayıcısı olarak kayıtlıdır, Yüksek Öğrenim Kalite Komitesi tarafından akredite edilmiş 57'den fazla niteliğe sahiptir ve Johannesburg Borsasında listelenen halka açık bir şirket olan ADvTECH Ltd'nin bir yan kuruluşudur. Bu ölçek ve statü, yüksek öğrenimdeki lider konumumuzu garanti eder.

Markalarda akademisyenler ve ekibin geri kalanıyla birlikte çalışma IIE'nin Merkezi Akademik Ekibi, tüm markaların yaptığı işin kalitesini garanti eder ve müfredatı, değerlendirmesini ve tüm sertifikasyonunu yönetir. Bir Senato, Öğretim ve Öğrenim Komitesi ve Fakülte Kurullarını içeren bir yönetim yapısı, kampüste ve çevrimiçi ortamda öğrenme deneyimlerinin olağanüstü kalitesini mümkün kılan akademik politikaların geliştirilmesini ve uygulanmasını denetler.

Kalite güvence sistemi, öğretim görevlilerinin ve eğitmenlerin akran incelemelerini, sektörden akademisyenleri ve kişileri içeren program incelemelerini ve bir dizi öğrenci başarısı ve mezun izleme projesini içerir.

The IIE's Varsity College

Küresel en iyi uygulama doğrultusunda, The IIE's Varsity College , öğrencilerin pasif bir şekilde oturup konu uzmanını dinlediği 'geleneksel ders verme' yönteminden uzaklaştı. Bugün iş dünyasına giren öğrenciler için bu öğretim yaklaşımının geçerliliğini yitirdiğine inanıyoruz. İnternet bağlantısı, bilgiye erişim, sosyal ağlar ve hareketlilik öğrenmenin bağlamını değiştirdi. Bu amaçla, öğretim yöntemlerimiz, öğrencileri 21. yüzyıl için bilgi oluşturma ve becerilerini geliştirme konusunda desteklemek için uyarlanmıştır.

IIE'nin Varsity College öğretim felsefesi, özgün, modern, harmanlanmış öğrenme öğrenci deneyimine dayanmaktadır. Akademik yaşamınızın mümkün olduğunca ilgili ve katılımcı olmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Öğrenmenin başkalarıyla dinamik bir etkileşim ve yeni bilgi kaynakları olduğuna inanıyoruz. Eşsiz, etkileşimli yaklaşımımız, anlayış oluşturmak ve eleştirel düşünmeyi geliştirmek için dijital olarak akıcı bir şekilde işbirliği yapmak, oluşturmak ve iletişim kurmak için başkalarıyla bağlantı kurarken çalışmalarınıza aktif olarak katılabileceğiniz anlamına gelir.

139520_imgonline-com-ua-2to1-pFPGx5Pr41H.jpg

Akademik Kadromuz

The IIE's Varsity College , öğretim görevlilerimiz son derece niteliklidir ve birçok durumda profesyonel alanlarıyla aktif bir şekilde ilgilenirler. Sektör deneyimine sahip öğretim görevlilerine sahip olmak, size mevcut endüstri uygulamaları hakkında fikir verir ve konunuzun teorisini canlı bir şekilde hayata geçirir, tartışmayı teşvik eder ve sizin için nelerin beklendiğine dair bir fikir yaratır. Her şey seçtiğiniz kariyerin nabzını tutmakla ilgili. Dış dünyadan gelen deneyimleriyle, bu endüstri uzmanlarının sağlam öğretim uygulamalarıyla nasıl donatıldığını merak ediyor olabilirsiniz. İyi soru. The IIE's Varsity College öğretim görevlileri, yeni teknolojilere ayak uydurmak, öğrenmeyi geliştirmek ve modern öğretim yöntemleriyle küresel olarak ağ kurmak için dinamik bir çevrimiçi öğretim uygulaması topluluğunda bağlantı kurarlar. Ayrıca, en iyi öğretim uygulamalarını takip etmek için bir Teknoloji Geliştirilmiş Öğrenme Şampiyonu (yenilikçi eğitim teknolojisi uzmanı) ve bir Akademik Gelişim Koordinatörü (öğretim uzmanı) içeren kampüs tabanlı bir destek ekibi tarafından yönlendirilirler. The IIE's Varsity College öğretim ekibine yıl boyunca geliştirme atölyesi / web semineri fırsatları sunulur ve tüm öğretim metodolojilerinin kaliteli öğrenmeyle sonuçlanmasını sağlayan bir emsal değerlendirme sistemiyle daha da desteklenir. Akademik ekibimize bu kadar yatırım yapmak büyük bir çaba gibi görünebilir. Öyle, ancak sunduğumuz eğitim ancak onu verenler kadar iyidir. The IIE's Varsity College , IIE'nin Varsity College öğretim görevlilerinin rolleri için olabildiğince nitelikli ve donanımlı olmasını sağlamak bizim işimizdir.

Küçük sınıflar, büyük akademik avantajlar

Bu kişiselleştirilmiş yaklaşıma uygun olarak, The IIE's Varsity College ilerlemeniz, genel akademik performansınıza göz kulak olan ve zorluklarla karşılaşmanız durumunda ihtiyacınız olan desteği almanızı sağlayan bir Program Koordinatörü tarafından izlenir. Basitçe söylemek gerekirse, Program Koordinatörünüz akademik başarınızın önünde hiçbir şeyin engel olmadığından emin olmak için oradadır.

Resmi testler ve sınavların yanı sıra, öğretim görevlileriniz sizi sürekli olarak değerlendirecektir. Bu biraz korkutucu gelebilir, ancak gerçek anlamı, doğru öğrenmenin gerçekleştiğini kontrol edebilmemizdir. Aynı zamanda, bir konuyla ilgili zorluk yaşıyorsanız, öğretim görevlinizin çok geride kalmadan önce konuyu anlayacağı ve sizi hızlandırmak için gereken ekstra dikkati göstereceği anlamına gelir.

Teoriyi pratiğe dönüştürmek

Kampüslerimizde, gerçekten harmanlanmış bir öğrenme deneyimi için sınıf içinde ve dışında bağlantı sağlamak için kablosuz internet bağlantı noktaları bulunur. Öğrenciler, bu yeni bağlantılı öğrenme modunu desteklemek için BYOT'a (Kendi Teknolojinizi Getirin) teşvik edilir. Yeni dijital öğrenim medyası ve Web 2.0 uygulamaları öğrenme tasarımına dahil edildiğinden, yeni dijital okuryazarlıklar ve akıcılıklar hem öğrenciler hem de öğretim görevlileri için bir gelişim odağıdır. Öğretim görevlileri, belirli öğrenme faaliyetlerini desteklemek için sınıfta uygun teknolojilerden yararlanacak ve öğrencilerle Blackboard (VCLearn), bloglar ve arka kanal araçları gibi yeni çevrimiçi alanlarda etkileşim kuracaklar. Bu, her öğrencinin öğrenim topluluğunda söz sahibi olmasını ve öğrenmeyi göstermek için işbirliği yapma, yaratma ve eleştirel olarak yansıtma fırsatına sahip olmasını sağlar. Yeni bulut tabanlı öğrenme ortamları çeşitli şekillerde keşfedilirken, her öğrenciye çevrimiçi Kariyer Merkezimiz, BLUEprint (öğrenci desteği ve başarısı için bir çerçeve), Ebrary ve Ebscohost çevrimiçi araştırma kaynakları ve e-Kitaplar. Ayrıca, öğretim görevlilerinizle zaman çizelgelerine, program bilgilerine, mali tablolara ve çevrimiçi tartışma forumlarına erişebileceğiniz entegre akademik yönetim sistemimizdeki kapalı IIE'nin Varsity College Öğrenci Portalına da erişebileceksiniz. Öğrencilerin sadece yeterlilikle değil, iş dünyasına yaklaşımıyla ve kendilerini disiplinli, bağımsız düşünürler olma yoluna sıkı sıkıya oturtacak bilgi birikimiyle mezun olmalarını sağlıyoruz.

Konumlar

Cape Town

Address
Varsity House, Belmont Park, Belmont Road Rondebosch
7700 Cape Town, Batı Kap, Güney Afrika Cumhuriyeti

Durban North

Address
12 Radar Drive
4051 Durban North, KwaZulu-Natal, Güney Afrika Cumhuriyeti

Westville

Address
1 Link Road, CNR ST James Avenue & Link Road
3630 Westville, KwaZulu-Natal, Güney Afrika Cumhuriyeti

Pietermaritzburg

Address
St Charles' College, Harwin Road, Scottsville
3201 Pietermaritzburg, KwaZulu-Natal, Güney Afrika Cumhuriyeti

Port Elizabeth

Address
1st floor, Mercantile Bank Plaza, Ring Road, Greenacres
6045 Port Elizabeth, Doğu Kap, Güney Afrika Cumhuriyeti

Pretoria

Address
116 Clearwater Road, CNR Clearwater & Glenwood Roads, Lynnwood Glen
0081 Pretoria, Gauteng, Güney Afrika Cumhuriyeti

Sandton

Address
Waterstone Drive, Benmore Road
2196 Sandton, Gauteng, Güney Afrika Cumhuriyeti

Midrand

Address
11 Riverview Park, Janadel Avenue
1686 Midrand, Gauteng, Güney Afrika Cumhuriyeti

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin