University of Johannesburg

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Canlı kültürlü ve dinamik, Johannesburg Üniversitesi (UJ) Kozmopolit Johannesburg, adını taşıdığı şehrin hızını ve enerji paylaşıyor. Gururla Güney Afrika, üniversitenin Afrikalı köklerini aşağı canlı ve yüksek öğrenim kıtanın gelişmesi için de geçerlidir bu potansiyeli hayata geçirmeye rolü için iyi hazırlanmış.

Üniversitenin olağanüstü başarı öyküsü eleştirmenler şaşırttı ve şüpheciler üzerinde kazandı biridir. UJ küresel mükemmellik ve dünya çapında boy bir kurum haline gelmiştir sadece 11 yıl sonra erişilebilir mükemmellik övünür bir kurum, olmak.

Varoluş ilk beş yıl içinde, UJ onun akredite araştırma çıkışını iki katına ve yedi hiçbiri ayırt Güney Afrika Araştırma Sandalyeler sayısını artırdı. Bu olağanüstü başarı 2015 yılı için belirlenen hedefin de önde ulaştı. 2010 araştırma sonucu iyice araştırma odaklı bir üniversite olarak Uj kurmak için, ilk dönemde, Uj arzusunun sonucudur.

UJ dünyada 28 araştırma-yoğun üniversitelerin saygın konsorsiyum başvurdu ilk ve tek Afrika üniversitedir, Universitas 21 - UJ büyüyen uluslararası boy önemli bir ciro.

UJ dünya standartlarında, lisans ve lisansüstü eğitim hem de üstün gelişmelerden haberdar müfredata dayalı uluslararası tanınmış akademik programlar sahiptir. Uj programları, dokuz fakülteleri bünyesinde, iş dünyası ve küresel vatandaşlık öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Üniversite kampüsü dört, yani Auckland Park Bunting Yol Campus vardır; Auckland Park Kingsway Kampüsü; Doornfontein Kampüsü; ve Soweto Kampüsü.

APS olanlara eşit ve 40 puan daha fazla puan - - Uj en Turuncu Halı Birinci Yıl Öğrencilerinin seçimler dayanarak amiral gemisi programları şunlardır: Muhasebe; Elektrik ve Elektronik / Mekanik / İnşaat / Maden Mühendisliği; LLB / BA Hukuk / BCom Hukuku; Matematik / Uygulamalı Matematik; Bilişim / Bilgisayar Bilimleri; İnsan Fizyolojisi; Optometri; Finans; Psikoloji; ve Öğretmen Eğitimi.

Uj öğretim, araştırma ve inovasyon hedeflerini gerçeğe dönüştürmek için, UJ vardır, son sekiz yıl içinde, kendi kampüslerinde tümünde yükseltme ve yaşam ve öğrenme olanakları genişleme içine R2 milyar aşan ve güvenli bir oluştururken içine yatırım ve personel hem de öğrenciler için güvenli, dünya standartlarında eğitim ve araştırma ortamı.

UJ ayrıca içine büyüyor, e-bilgi dünyasında bu genç beyinlerin bağlamak için, ve katkı ve rekabet etme yeteneğini dönüştürmek amacıyla, 2014 yılında ilk yıl sınıflara el cihazları (bir tablet veya dizüstü) tanıttı.

Uj yüksek lisans başarı oranı artık% 83,4 duruyor ve toplam yıllık lisans çıkışı 11,400 öğrenci fazladır. Üniversitenin İlk Yıllık Deneyim Programı (FYE), diğer öğrenciler rehberlik öğrenciler üzerinde bir vurgu ile akademik beceri takviye sunan bir girişim, okul-to-üniversite geçişi kolaylaştırmak yardımcı destek programlarından biridir. Yukarı üçüncü sınıf seviyesinde ve seçilen yaklaşık 1,300 öğrenci öğretmenler, öğrenciler ve öğretim elemanları arasında bir arayüz olarak hareket ederler. UJ da üniversite yurtlarında akademik danışmanları tanıtıldı ve off-kampüs konaklama tesisleri onayladı. Uj Akademik Mükemmellik Programı kapsamında, 250 öğrenci danışmanları 25 konutlarda 2.000 birinci sınıf öğrencilerini hizmet vermekteyiz.

Kayda değer de olduğunu UJ fazla 49.500 öğrenci ile; 2.300 uluslararası öğrenci; 6,700 lisansüstü ve ünlü akademik personel, bir takdire mezuniyet oranı ile bir kurumdur. UJ A-puan altı kişiden 133 puan araştırmacılar, ev ve yedi Ulusal Araştırma Vakfı Sandalyeler vardır. Ayrıca, ülkedeki tüm akredite konut üniversitelerin siyah muhasebecilerin büyük sayı üretir.

UJ küresel mükemmellik ve boy sürdürürken, Üniversite sadece UJ can şekilde ulusal duyarlı olmak öngörmektedir. Bu bağlamda, Güney Afrika'nın altı önde gelen üniversiteleri arasında, sadece UJ başarıyla gereken yerlerde, üst-up NSFAS fon, burs ve iki sağlıklı öğün ile, onları sağlayarak yoksul topluluklara gelen yaklaşık 2.000 birinci sınıf öğrencilerinin erişim sağlar .

Önümüzdeki on yıl içinde, UJ altı stratejik hedefler, yani belirledi:

Araştırma ve Yenilik Küresel Mükemmellik.
Öğretme ve Öğrenme Küresel Mükemmellik.
Küresel Mükemmeliyet ve boy için bir Uluslararası Profili Fit.
Üstün Öğrenci Deneyimi.
Aktif Küresel İtibar Yönetimi ve
Küresel Mükemmeliyet ve boy için Kurum ve İnsanlar Fit.

Vizyon

Afrika'da demirlemiş tercih edilen bir dünya Üniversitesi, dinamik geleceği şekillendirme.

Misyon

onun topluluk ilham dönüşümü ve yenilik ve bilginin ortak peşinde aracılığıyla insanlığa hizmet etmek.

değerler

HAYAL GÜCÜ SÖYLEŞİ DÖNÜŞÜM ETİK VAKFI

geleceği şekillendirmek

bağımsız düşünme
kozmopolit bir kimlik Geliştirilmesi
hırs ve sürücüyü Sergileme
girişimci yaklaşımları benimsemek

Bizim çeşitlilik araya Öğrenme

topluca akıllıca kararlar yapma

birbirleriyle anlamlı çekici
karşılıklı saygı gösteriliyor
consultatively lider

yaratıcı katkısı ile sürdürülebilir gelişmekte olan

yenilenmesi için introspecting

kamu yararı için yenilikler
olumlu bir değişim yapma
gözden fırsatlardan yararlanarak

akademik özgürlük treasuring

bilginin peşinde denge arayan

cesaret ve kazanç güven zorlukları
Adil, tutarlı ve şeffaf olmanın sorumluluk Vekili
* Katılım ve toplumu (Ubuntu) yardım
  • Ubuntu, bina bakımı ve topluma güçlendirilmesi çıkarları şefkat, adalet, karşılıklılık, haysiyet, uyum ve insanlığı ifade etmek kapasitesidir. Ubuntu bizim arası bağlılık, ortak insanlık ve bağlantı akan her sorumluluk konuşuyor.
Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek MA\'ler » Görmek MSc\'ler » Yüksek lisans programlarını görüntüle » Görmek Online İleri Diplomalar » Görmek Online Lisans » Görmek Online Yüksek Lisans » Görmek Health BAs » Görmek Health BScs » Görmek Health Ders » Görmek Health Diplomalar » Görmek Health Doktoralar » Görmek Health Yüksek Lisans » Görmek Health Lisans » Görmek İleri Diplomalar » Görmek Lisansüstü Diplomalar » Görmek Postgraduate Certificates » Görmek Sertifikalar » Görmek Sosyal Bilimler Lisans Eğitimleri » Görmek Fen Bilimleri Lisans Eğitimleri » Görmek Law Ders » Görmek Law Doktora » Görmek Law Hukuk Eğitimi (LLB) » Görmek Diplomalar » Görmek Ders » Görmek Doktora » Görmek Law Hukuk Yüksek Lisansı (LLM) » Görmek Lisanslar »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Afrika dillerinde ma (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Bir öğrenci dilbilim veya literatür araştırması yapma yeteneğini ifade veren bir konu hakkında bir tez yazar. Bu belge yaklaşık 100 sayfa uzunluğunda olacak. [+]

Bir öğrenci dilbilim veya literatür araştırması yapma yeteneğini ifade veren bir konu hakkında bir tez yazar. Bu belge yaklaşık 100 sayfa uzunluğunda olacak.

Kabul şartları

Kuzey Sotho (Sesotho sa Lebowa / Sepedi) ya da Isizulu en az% 60 (fakat tercihen daha yüksek) bir işareti ile BA Başarılar elde etmiş öğrenciler kayıt olabilir.

İletişim detayları

Adı: Dr IK Mndawe Tel: 011 559 4662 / E-posta: ikmndawe@uj.ac.za

[-]

Almanca (araştırma) ma

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kritik bir yetenek ve araştırma yetkinliği kanıtlamak olacak Alman edebiyatının veya dilbilim bir tema üzerine bir tez. [+]

kritik bir yetenek ve araştırma yetkinliği kanıtlamak olacak Alman edebiyatının veya dilbilim bir tema üzerine bir tez.

Kabul şartları

Önkoşul:% 65 minimum bir Alman Başarılar Diploma.

İletişim detayları

Adı: Dr Anne Baker Tel: 011 559 2717 / E-posta: abaker@uj.ac.za

[-]

Antropoloji ma (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Program yaklaşık 120 sayfalık bir tez giden araştırma yoluyla yüksek lisans sunuyor. Tez konusunun seçiminde uzmanlığa sahip bir danışman gözetiminde incelenmesi için hazırlanmıştır. [+]

Program yaklaşık 120 sayfalık bir tez giden araştırma yoluyla yüksek lisans sunuyor. Tez konusunun seçiminde uzmanlığa sahip bir danışman gözetiminde incelenmesi için hazırlanmıştır.

Kabul şartları

Antropoloji bir Başarılar Diploma ve belirli bir disiplin içinde en az% 65'lik bir son ders işareti.

İletişim detayları

Adı: Prof David Moore Tel: 011 559 2979/2859 / E-posta: dbmoore@uj.ac.za

[-]

Danışmanlık psikoloji ma (kurs)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

MA (Psikoloji) programı Güney Afrika Sağlık Meslekleri Kurulu (HPCSA) Psikoloji Meslek Kurulu ile danışma Psikolog olarak kayıt yol açar. Bu tam zamanlı bir program Danışmanlık Psikoloji geniş spektrumlu kapsar. Program bir araştırma bileşeni (a minordissertation tamamlanması) yanı sıra katılan atölye çalışmaları, iletişim oturumları ve pratik çalışma oluşur. [+]

MA (Psikoloji) programı Güney Afrika Sağlık Meslekleri Kurulu (HPCSA) Psikoloji Meslek Kurulu ile danışma Psikolog olarak kayıt yol açar. Bu tam zamanlı bir program Danışmanlık Psikoloji geniş spektrumlu kapsar. Program bir araştırma bileşeni (a minordissertation tamamlanması) yanı sıra katılan atölye çalışmaları, iletişim oturumları ve pratik çalışma oluşur.

Derece başarıyla tamamlanmasından sonra, öğrenciler Danışmanlık Psikoloji staj başvurusu.

Kabul şartları

Öğrenciler bir Başarılar Diploma sahibi veya Psikoloji eşdeğer derecesi olmalıdır. bir seçim süreci boyunca departmanı tarafından uygun adaylar olarak değerlendirildikten sonra öğrenciler programa kabul edilir. programa girmesine izin öğrenci sayısı personelinin durumu, staj ve pazar taleplerine varlığına göre belirlenir. uygulamalar ve seçim için tarih için son tarih departmanı tarafından yıllık olarak belirlenir. Başvuru formları ve bilgileri bölümünden elde edilebilir.... [-]


Endüstriyel psikoloji ma (rd)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Öğrenci bağımsız olarak kabul edilebilir bir düzeyde bilimsel çalışma üretme yeteneği kanıtlamak için entelektüel ve mesleki becerilerini geliştirmek gerekir. Bu, ilgili araştırma metodolojisi, yürütmek ve eleştirel çalışmanın tüm yönleriyle yansıtmak için onaylanmış bir araştırma çalışması, sonuçlarını ve bulgularını sözlü ve yazılı yeterlilik, akademik ve kişisel olgunluğa tamamlamak için yeteneği uygulamada yetkinlik gerektirir. [+]

Öğrenci bağımsız olarak kabul edilebilir bir düzeyde bilimsel çalışma üretme yeteneği kanıtlamak için entelektüel ve mesleki becerilerini geliştirmek gerekir. Bu, ilgili araştırma metodolojisi, yürütmek ve eleştirel çalışmanın tüm yönleriyle yansıtmak için onaylanmış bir araştırma çalışması, sonuçlarını ve bulgularını sözlü ve yazılı yeterlilik, akademik ve kişisel olgunluğa tamamlamak için yeteneği uygulamada yetkinlik gerektirir.

Kabul şartları

% 65 ortalama minimum NQF Seviye 7 veya 8 Endüstriyel Psikoloji bir Başarılar yeterlilik. İstatistiksel yöntemler veya analitik teknikler lisans müfredatına dahil edilmiş olmalıdır. Potansiyel öğrenciler Başarılar UYÇ Seviye 8 araştırma metodolojisi bir modül geçmiş olmalıdır. Endüstriyel Psikoloji Bölümü ve İnsanlar Müdürlüğü tarafından ilgili ve yeterli kabul edilir İlgili deneyim de değerlendirilecektir. Öğrenci sayısı kısıtlamaları seçim süreci gerektirmektedir.... [-]


Endüstriyel sosyoloji ma (kurs / araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Aday başarıyla Sosyal Teorisi, Sosyal Araştırma Metodolojisi gelişmiş ders gelişmiş kursu ve tam bir araştırma tamamlamak ve onaylı, ilgili konu üzerinde küçük bir tez yazmak gerekir. Öğrenciler ayrıca SPSS beceri ve yeterlilik kazanmalarında. Ya da araştırmayı bitirmek ve onaylı ilgili konu hakkında bir tez yazmak gerekir. [+]

Endüstriyel Sosyoloji MA (Kurs)

Aday başarıyla Sosyal Teorisi, Sosyal Araştırma Metodolojisi gelişmiş ders gelişmiş kursu ve tam bir araştırma tamamlamak ve onaylı, ilgili konu üzerinde küçük bir tez yazmak gerekir. Öğrenciler ayrıca SPSS beceri ve yeterlilik kazanmalarında.

Kabul şartları

Öğrenci erişim UYÇ Seviye 7 Sosyoloji / Endüstriyel Sosyoloji üniversite tabanlı Başarılar yeterlilik sahibi olan bir öğrenci için kabul edilecektir. Bir öğrenci, yukarıda belirtilen şartlara uymazsa, kabul Bölümü Başkanı önerisi, Fakülte Dekanı tarafından verilebilir.

İletişim detayları

Adı: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-posta: lielagr@uj.ac.za... [-]


Felsefede ma (araştırma / kurs)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

ResearchG için lisans öğrencileri Bölümü ile istişare seçilen bir konu üzerinde, gözetim altında yaklaşık 45.000 kelimelik bir tez yazmak. konu mevcut öğretim elemanlarının uzmanlığı ile uyumlu olmalıdır. Kurs müfredatında MA altı zorunlu modülden oluşmaktadır. [+]

Felsefe MA (Araştırma)

Bu derecesi için öğrenciler Bölümü ile istişare seçilen bir konu üzerinde, gözetim altında yaklaşık 45.000 kelimelik bir tez yazmak. konu mevcut öğretim elemanlarının uzmanlığı ile uyumlu olmalıdır.

Kabul şartları

Bu Derecesi kabul edilmek için, öğrenciler (Üniversitenin kabul koşulları ek olarak) Bakanlığın kabul gereklerini yerine getirmek ve onların araştırma metodolojisi bilgi ve felsefe tarihini kanıtlamak zorundadır. gereksinimleri bazıları [i] Felsefe Şeref derecesi ve Başarılar Diploma için yapılan yazılı felsefi çalışmanın [ii] verilmesi için en az% 65 ortalama. Tamamlayıcı sözlü sınavlar gerekli olabilir.... [-]


Fransız araştırma () ma

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

daha gelişmiş bir seviyede (yüksek lisans çalışmaları) öğrencileri Çağdaş Fransız Roman, yani uzmanlık alanlarımızda bizimle işbirliği teşvik edilmektedir; otobiyografi; Çağdaş Fransız Tiyatro ve Frankofon Edebiyatı, sırayla araştırma ve eleştirel düşünce için kapasitelerini geliştirmek. Fransız Bölümü Master adanmış araştırmacılar için tasarlanmış ve esas olarak bir tez ya da tez oluşur edilir. [+]

daha gelişmiş bir seviyede (yüksek lisans çalışmaları) öğrencileri Çağdaş Fransız Roman, yani uzmanlık alanlarımızda bizimle işbirliği teşvik edilmektedir; otobiyografi; Çağdaş Fransız Tiyatro ve Frankofon Edebiyatı, sırayla araştırma ve eleştirel düşünce için kapasitelerini geliştirmek. Fransız Bölümü Master adanmış araştırmacılar için tasarlanmış ve esas olarak bir tez ya da tez oluşur edilir.

Kabul şartları

Bir Master için giriş şartı Fransızca bir Başarılar Diploma olduğunu.

İletişim detayları

Adı: Prof WA Kabwe-Segatti Tel: 011 559 2757 / E-posta: desirew@uj.ac.za

[-]

Gazetecilik ma (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Adayın kritik duygusu ve araştırma yeteneği kanıt sağlar Gazetecilik bir tema üzerine bir tez gereklidir. yayına uygun bir araştırma makalesi de gereklidir. [+]

Adayın kritik duygusu ve araştırma yeteneği kanıt sağlar Gazetecilik bir tema üzerine bir tez gereklidir. yayına uygun bir araştırma makalesi de gereklidir.

Kabul şartları

İletişimi Şeref derecesi% 65 minimum ortalama gereklidir. Bu derecesi için başvuru tarihi ilk dönem ve ikinci dönem için aynı yılın 30 Nisan önceki yılın 31 Ekim olarak belirlendi.

İletişim detayları

Adı: Bayan Elna Rossouw Tel: 011 559 3434 / E-posta: erossouw@uj.ac.za

[-]

Geliştirme çalışmalarında ma (kurs / araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs tarafından gelişmiş bir çalışma programı, artı küçük bir tez gerekli veya araştırma yoluyla yaklaşık 120 sayfalık bir tez yol açmaktadır. [+]

Kalkınma Çalışmaları MA (Kurs)

Kurs tarafından gelişmiş çalışma programı, artı küçük bir tez gereklidir.

1.Dönem

Modül 1: Kritik Gelişme Teorileri Modül 2: Sosyal Politika Modül 3: İleri Araştırma Yöntemleri

Yarıyıl 2

Modül 4: Gelişim Yönetimi Modül 5: Küçük Tez Modüller 1-4 nihai işareti% 50 katkı ve Modül 5% 50 katkıda bulunur. Kabul şartları

Kalkınma Çalışmaları bir Başarılar Diploma ve belirli bir disiplin içinde en az% 65'lik bir son ders işareti. Nedeniyle Kalkınma Araştırmaları disiplinlerarası doğası gereği, diğer Social Science dan (MA için) Başvuranlar Kalkınma Çalışmaları içeriği ile Dereceler teşvik edilmektedir ve Önceki Öğrenmenin komitesinin Üniversitesi Tanınması ile işlenecektir.... [-]


Görsel-işitsel iletişim ma (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

adayın kritik duygusu ve araştırma yeteneği kanıt veren Görsel ve İşitsel İletişim bir tema üzerine bir tez gereklidir. yayına uygun bir araştırma makalesi de gereklidir. [+]

adayın kritik duygusu ve araştırma yeteneği kanıt veren Görsel ve İşitsel İletişim bir tema üzerine bir tez gereklidir. yayına uygun bir araştırma makalesi de gereklidir.

Kabul şartları

Iletişimi halinde bulunan bir Seçkin% 65 en az ortalama gereklidir. Yüksek lisans programının süresi ile ilgili genel bir düzenleme de bu durumda uygulanabilir.

Bu programı başvuru tarihi ilk dönem ve ikinci dönem için aynı yılın 30 Nisan önceki yılın 31 Ekim olarak belirlendi.

İletişim detayları

Adı: Dr Ylva Rodny-Gumede Tel: 011 559 4112 / E-posta: yrodny-gumede@uj.ac.za

[-]

Iletişim çalışmalarında ma (kurs / araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Bu programın amacı, yerel ve küresel bağlanmak ve Afrika bağlamlarda ve deneyimleri kökleri perspektiflerin çeşitli insan iletişim biçimleri geniş bir yelpazede ortaya koymaktır. [+]

İletişim Çalışmaları Yüksek Lisans (Kurs)

Bu programın amacı, yerel ve küresel bağlanmak ve Afrika bağlamlarda ve deneyimleri kökleri perspektiflerin çeşitli insan iletişim biçimleri geniş bir yelpazede ortaya koymaktır. Bizim müfredat faaliyet gösterdiğimiz belirli, iletişimsel, kültürel ve sosyal bağlamları ele yenilikçi bir katılım çalışmaları yaklaşım geliştirmektedir. doğası gereği disiplinler arası ve esnek bir program olarak, İletişim Çalışmaları Yüksek Lisans beşeri ve sosyal bilimler alanları ve alanlarda çok sayıda kesişen ve tamamlayıcılık ve içe keşfetmek için bir fırsat sunmaktadır.

Çalışmanın ilk yıl dört modül, yani Haberleşme Teorisi, Araştırma Metodolojisi ve iki Çağdaş İletişim odaklı modülden oluşmaktadır. Çalışmanın ikinci yıl ağırlıklı küçük bir araştırma tez hazırlanması ve tamamlanması üzerinde duruluyor.... [-]


İncil çalışmalarında ma (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu alan Eski Ahit'te (OT) veya Yeni Ahit (NT) ya da OT ve NT temalar bir arada bir tema üzerine bir araştırma tezi kapsar. Yüksek lisans doğası gereği zaten Başarılar düzeyinde elde edilen alanlar içinde bilgiye OT veya NT binasında ya gelişmiş bir çalışmadır. Program Eski ya da Yeni Ahit bir tema üzerine yazılmış bir tez olduğunu. [+]

Bu alan Eski Ahit'te (OT) veya Yeni Ahit (NT) ya da OT ve NT temalar bir arada bir tema üzerine bir araştırma tezi kapsar. Yüksek lisans doğası gereği zaten Başarılar düzeyinde elde edilen alanlar içinde bilgiye OT veya NT binasında ya gelişmiş bir çalışmadır. Program Eski ya da Yeni Ahit bir tema üzerine yazılmış bir tez olduğunu.

Kabul şartları

İncil Çalışmaları Başarılar veya eşdeğer nitelik bir önkoşul yanı sıra yüksek lisans programı için genel üniversite giriş gereksinimlerini. ikinci yıl seviyesine kadar Yunan veya İbrani çalışma ve araştırma alanına bağlı olarak gerekli olabilir.

İletişim detayları

Adı: Prof L Nortje-Meyer Tel: 011 559 2733 / E-posta: lilynm@uj.ac.za... [-]


İngilizce (araştırma veya kurs) ma

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Bu ders için kabul edilen öğrenciler bir danışman gözetiminde, tam bir tez (yaklaşık 120 sayfa), araştırma yazma ve göstermeleri gerekmektedir. Bölüm Güney Afrika edebi Çalışmaları ve Post Sömürgecilik dahil İngiliz çalışmalar, genel muhit altında çoğu alanlarda konulara denetlemek mümkün; Metin Düzenleme; Ortaçağ, Rönesans ve romantik Çalışmaları; ve Çağdaş Roman. [+]

İngilizce MA (Araştırma veya Kurs)

Bu ders için kabul edilen öğrenciler bir danışman gözetiminde, tam bir tez (yaklaşık 120 sayfa), araştırma yazma ve göstermeleri gerekmektedir. Bölüm Güney Afrika edebi Çalışmaları ve Post Sömürgecilik dahil İngiliz çalışmalar, genel muhit altında çoğu alanlarda konulara denetlemek mümkün; Metin Düzenleme; Ortaçağ, Rönesans ve romantik Çalışmaları; ve Çağdaş Roman.

Kabul şartları

Yüksek Lisans Derecesi Kabul Dairesi Başkanı tarafından onaylanmalıdır.

İletişim detayları

Adı: Prof Karen Scherzinger Tel: 011 559 2493 / E-posta: kscherzinger@uj.ac.za

[-]

Kamu yönetimi ve yönetişim ma (cw / rd)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu kurs yüksek lisans programı zorunlu bir ve üç seçmeli modüller zorunlu küçük tez yanı sıra tamamlanması içermektedir. zorunlu modülü Araştırma Metodolojisi modülü ve üç ek seçmeli modüller ile tamamlanmaktadır. Araştırma Yüksek Lisans Kamu Yönetimi ve Yönetim akademik alanda alakalı bir konu hakkında bir tez göndermek için öğrenci gerektirir. Bölümü içinde bir öğretim üyesi çalışma için danışman olarak hareket edecekti. [+]

Kamu Yönetimi ve Yönetişim MA (CW)

Bu kurs yüksek lisans programı zorunlu bir ve üç seçmeli modüller zorunlu küçük tez yanı sıra tamamlanması içermektedir. zorunlu modülü Araştırma Metodolojisi modülü ve üç ek seçmeli modüller ile tamamlanmaktadır.

zorunlu tez bir araştırma projesinin şeklindedir.

Kurs Yüksek Lisans yapısı hüküm ya iki özel alt disiplin odaklar için yapar, ya da genel PMG için olası bir dokuz mevcut modüllerin dışında üç seçmeli rastgele seçim yoluyla odaklanır. Bir uzman odak genel kamu sektörü politika yönetimi ve yönetişimi değerlendirilmesi üzerinde ve ikinci gelişmiş belediye yönetimi ve yönetişimi bir uzmanlaşma üzerinde duruluyor.... [-]


Kentsel çalışmalarda ma (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Bu derecesi için, aday araştırma tamamlamak ve onaylı ilgili konu hakkında bir tez yazmak gerekir. [+]

Aday araştırmayı bitirmek ve onaylı ilgili konu hakkında bir tez yazmak gerekir.

Kabul şartları

Kabul UYÇ Seviye 7 Kentsel Çalışmalar bir üniversite merkezli Başarılar yeterlilik sahibi olan bir öğrenci için kabul edilecektir. Bir öğrenci, yukarıda belirtilen şartlara uymazsa, kabul Bölümü Başkanı önerisi, Fakülte Dekanı tarafından verilebilir.

İletişim detayları

Adı: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-posta: lielagr@uj.ac.za

[-]

Klinik psikoloji ma (kurs)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

MA (Klinik Psikoloji) programı Güney Afrika Sağlık Meslekleri Kurulu (HPCSA) Psikoloji Meslek Kurulu ile Klinik Psikolog olarak kayıt yol açar. [+]

MA (Klinik Psikoloji) programı Güney Afrika Sağlık Meslekleri Kurulu (HPCSA) Psikoloji Meslek Kurulu ile Klinik Psikolog olarak kayıt yol açar.

Bu tam zamanlı bir program Klinik Psikoloji geniş yelpazeyi içerir. Program bir araştırma bileşeni (küçük tez tamamlama) yanı sıra katılan atölye çalışmaları, iletişim oturumları ve pratik çalışma oluşur.

dDegree başarıyla tamamlanmasından sonra, öğrenciler Klinik Psikoloji staj başvurusu. Sağlık Bakanlığı tarafından mevzuata uygun olarak, öğrenciler de staj bittikten sonra Topluma Hizmet bir yıl tamamlamak zorundadırlar.

Kabul şartları

Öğrenciler bir Başarılar Diploma sahibi veya Psikoloji eşdeğer derecede olmalıdır. Ağustos ayında gerçekleşen bir seçim süreci boyunca Bölümü tarafından uygun adaylar olarak değerlendirildikten sonra öğrenciler programa kabul edilir. ... [-]


Klinik sosyal hizmet ma (kurs)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Bu kurs Yüksek Lisans klinik sosyal hizmet uygulaması alanındaki danışmanlık yeteneklerini ilerleyen nitelikli sosyal hizmet uzmanları yardımcı olur. Bu yeterlilik kendi özel iş bağlamlarda özel veya uzman uygulayıcıları olarak çalışmak için öğrencileri güçlendirir. [+]

Bu kurs Yüksek Lisans klinik sosyal hizmet uygulaması alanındaki danışmanlık yeteneklerini ilerleyen nitelikli sosyal hizmet uzmanları yardımcı olur. Yedi modülleri, örneğin üzerinden bu kazanacaklardır: Çağdaş Kuramları; Karmaşık Davranış ve Çevre Değişikliği; Değerlendirme, Müdahale ve Değerlendirme; Akıl sağlığı; ve Terapötik Öz Gelişimi. Buna ek olarak mikro ve messo müdahaleler odaklanmış bir yıllık staj programına sırasında bu bilgiyi uygular. İkinci yıl, sizin araştırma yeterlilik göstermek için bir araştırma projesi üstlenmek.

Bu yeterlilik kendi özel iş bağlamlarda özel veya uzman uygulayıcıları olarak çalışmak için öğrencileri güçlendirir.... [-]


Kurumsal iletişim ma (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Bu program Kurumsal İletişim disiplini içinde karmaşık ve uzmanlaşmış bilgi alanının ustalık kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu yeterlilik odak noktası, kurumsal iletişimde son derece uzmanlaşmış ve gelişmiş teknik, mesleki ve araştırma becerileri kolaylaştıracak son derece soyut düzeyde kavramsal bilgi ve becerilerin geliştirilmesi üzerinde olduğunu. [+]

Bu kurs olarak ya da bir araştırma tabanlı çalışma programı olarak ya tamamlanabilir gelişmiş bir çalışma programıdır.

Bu program Kurumsal İletişim disiplini içinde karmaşık ve uzmanlaşmış bilgi alanının ustalık kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu yeterlilik odak noktası, kurumsal iletişimde son derece uzmanlaşmış ve gelişmiş teknik, mesleki ve araştırma becerileri kolaylaştıracak son derece soyut düzeyde kavramsal bilgi ve becerilerin geliştirilmesi üzerinde olduğunu.

Kabul şartları

İletişimi Şeref derecesi% 65 minimum ortalama gereklidir. Bu programı başvuru tarihi ilk dönem ve ikinci dönem için aynı yılın 30 Nisan önceki yılın 31 Ekim olarak belirlendi.... [-]


Latin (kurs / araştırma) ma

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Latince kurs MA temelde iki incelenen modülleri ile birlikte kısa bir tez yapmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Öğrencilerin Klasik Uygarlığı bir onur derecesi ile derse girmek için Latince dilinde bir yoğun kurs verilmektedir. Latince MA Roma çalışmalara uygulanabilir araştırma gelişmiş yöntemlerle tanıtmayı amaçlamaktadır, tarih, edebiyat, felsefe, din, mitoloji, kültür ya da sanat örneğin. [+]

Latince MA (Kurs)

Latince kurs MA temelde iki incelenen modülleri ile birlikte kısa bir tez yapmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Öğrencilerin Klasik Uygarlığı bir onur derecesi ile derse girmek için Latince dilinde bir yoğun kurs verilmektedir.

İki incelenen modüller Roma tarihi, din, edebiyat, felsefe, kültür veya sanat ve mimari yoğun bir çalışma kapsayacak.

Kabul şartları

Latin veya Klasik Kültür bir Başarılar Diploma bir ders Master dDegree yol açar.

İletişim detayları

Adı: Prof JLP Wolmarans Tel: 011 559 2737 / E-posta: hansiew@uj.ac.za

Latince MA (Araştırma) İletişim detayları

Latince MA Roma çalışmalara uygulanabilir araştırma gelişmiş yöntemlerle tanıtmayı amaçlamaktadır, tarih, edebiyat, felsefe, din, mitoloji, kültür ya da sanat örneğin. Öğrenciler bulmak ve onların modern bir ortamda ya da kendi iç yolculuğa ya ilgili bulmak araştırma konularını tanımlama yeteneği kazanır. ... [-]


MA in Afrikaans (Gedoseer/Verhandeling)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel. [+]

Gedoseer

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel.

Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer.

Die meestersgraad behels ‘n skripsie, onder leiding van een van die dosente in die Departement, oor ‘n tema waarop ooreengekom word. Temas kan uit die taal- of letterkunde gekies word.... [-]


Pazarlama iletişiminde ma (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Adayın kritik duygusu ve araştırma yeteneği Pazarlama İletişimi sağlayan delil alanından bir tema üzerine bir tez gereklidir. yayına uygun bir araştırma makalesi de gereklidir. [+]

Adayın kritik duygusu ve araştırma yeteneği Pazarlama İletişimi sağlayan delil alanından bir tema üzerine bir tez gereklidir. yayına uygun bir araştırma makalesi de gereklidir.

Kabul şartları

İletişimi Şeref derecesi% 65 minimum ortalama gereklidir. Bu programı başvuru tarihi ilk dönem ve ikinci dönem için aynı yılın 30 Nisan önceki yılın 31 Ekim olarak belirlendi.

İletişim detayları

Adı: Ms Andrea Kristal Tel: 011 559 2574 / E-posta: acrystal@uj.ac.za

[-]

Psikolojide ma (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Öğrenciler Psikoloji ileri nicel ve nitel araştırma becerilerini geliştirmek. Bu tür beceriler bir araştırma tabanlı veya akademik kariyer yol açabilir. araştırma metodolojisi ve araştırma bulgularının yetkili iletişimin uygulama ispat edilmelidir; Öğrenciler böylece bağımsız araştırma yapmak gerekir. atölye ve / veya kontak oturumları devam gerekecektir. [+]

Öğrenciler Psikoloji ileri nicel ve nitel araştırma becerilerini geliştirmek. Bu tür beceriler bir araştırma tabanlı veya akademik kariyer yol açabilir. araştırma metodolojisi ve araştırma bulgularının yetkili iletişimin uygulama ispat edilmelidir; Öğrenciler böylece bağımsız araştırma yapmak gerekir. atölye ve / veya kontak oturumları devam gerekecektir.

Kabul şartları

Asgari kabul şartı normalde önceki beş yıl içinde alınmış olmalıdır Psikoloji bir Başarılar Diploma 65% 'dir.

İletişim detayları

Adı: Prof T Guse Tel: 011 559 3248 / E-posta: tguse@uj.ac.za

[-]

Sami dilleri ve kültürleri ma (kurs / araştırma)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Sami Dilleri ve Kültürleri MA içinde kurs programı küçük bir tez ve iki modülden oluşmaktadır. Araştırma modunda öğrenciler Arapça, (Yahudi Çalışmaları dahil) İslam Araştırmaları, İbranice alanında bir konuya odaklanmak bir tez ya da Departmanı ile istişare seçilen bir soydaş Semitik dilde gözetiminde yazılmalıdır. [+]

Sami Dilleri ve Kültürleri MA (Kurs)

Program küçük bir tez oluşur ve iki modül aşağıda listelenmiştir. Öğrenciler, Bölümü ile işbirliği içinde, aşağıdaki listeden iki modül seçin. Modüller iki dönem üzerinden sunulmaktadır. Her modül 45 kredilik her bir ağırlıklandırma ile incelenmesi yoluyla incelenir. küçük tez 90 kredilik bir ağırlık vardır.

Öğrenciler, Arapça veya bir soydaş Semitik dil (Yahudi Araştırmaları dahil) İslami Araştırmalar, İbranice odaklanmak. Modüller aşağıdaki genel içeriğe sahip:

Zorunlu modüller

Modül 1: Edebi araştırma metodolojisi Modül 2: bir araştırma seçilen alanın İçerik analizi Modül 3: Küçük tez Kabul şartları ... [-]

Siyasette ma (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

MA Siyaset Araştırma Master programı Siyaset ve Uluslararası İlişkiler sorunları kapsar. Bir öğrenci eleştirel bir yaklaşımla ve araştırma yeteneği ifade veren Siyaset Bilimi veya Uluslararası İlişkiler alanlarında, ya seçilen bir tema üzerine bir tez yazmak zorundadır. yayına hazır bir makale tez ile birlikte sunulmalıdır. [+]

MA Siyaset Araştırma Master programı Siyaset ve Uluslararası İlişkiler sorunları kapsar. Bir öğrenci eleştirel bir yaklaşımla ve araştırma yeteneği ifade veren Siyaset Bilimi veya Uluslararası İlişkiler alanlarında, ya seçilen bir tema üzerine bir tez yazmak zorundadır. yayına hazır bir makale tez ile birlikte sunulmalıdır.

Kabul şartları

Öğrenciler Başarılar düzeyinde% 65 başarı oranı gerekir.

İletişim detayları

Adı: Prof Deon Geldenhuys Tel: 011 559 2894 / E-posta: deong@uj.ac.za

[-]

Sosyal etki değerlendirmesi ma (kurs)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Öğrenciler SIA metodolojileri, gelişmiş sosyal araştırma (ASR) yanı sıra onaylı, ilgili konu üzerinde küçük bir tez üzerine bir ders tamamlamak zorundadırlar. Öğrenciler ayrıca SPSS beceri ve yeterlilik kazanmalarında. [+]

Öğrenciler SIA metodolojileri, gelişmiş sosyal araştırma (ASR) yanı sıra onaylı, ilgili konu üzerinde küçük bir tez üzerine bir ders tamamlamak zorundadırlar. Öğrenciler ayrıca SPSS beceri ve yeterlilik kazanmalarında.

Kabul şartları

Sosyoloji, Endüstriyel Sosyoloji, Coğrafya, Felsefe, Tarih Araştırmaları, Kalkınma Çalışmaları, Psikoloji, Endüstri Psikolojisi, Siyaset, Kamu Yönetimi, Sosyal Hizmet ve İktisat: Aşağıdaki konulardan birinde bir Başarılar Diploma.

Bir öğrenci, yukarıda belirtilen şartlara uymazsa, kabul Bölümü Başkanı önerisi, Fakülte Dekanı tarafından verilebilir.

İletişim detayları

Adı: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-posta: lielagr@uj.ac.za... [-]


Sosyal çalışma ma (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Kurs Master küçük tez daha büyük, ama bir doktora tezi gibi büyük değil - araştırmayla Master sadece bir araştırma çalışması gerektirir. araştırma ile master prensibi amacı araştırma gelişmiş yetkinlikleri geliştiriyor. Buna ek olarak, aynı zamanda çalışma alanınızda uzman bilgisi gelişecektir. Master tarafından araştırma programı araştırma yetkinlik geliştirme öncelikle ilgi duyan öğrenciler için idealdir, konferanslar ya da atölye katılmak istemiyorum, çok kendini motive olup, bağımsız ve öz-yönelimli ve araştırma ilgi odaklı, belirli bir alana sahip . [+]

Kurs Master küçük tez daha büyük, ama bir doktora tezi gibi büyük değil - araştırmayla Master sadece bir araştırma çalışması gerektirir. araştırma ile master prensibi amacı araştırma gelişmiş yetkinlikleri geliştiriyor. Buna ek olarak, aynı zamanda çalışma alanınızda uzman bilgisi gelişecektir. Master tarafından araştırma programı araştırma yetkinlik geliştirme öncelikle ilgi duyan öğrenciler için idealdir, konferanslar ya da atölye katılmak istemiyorum, çok kendini motive olup, bağımsız ve öz-yönelimli ve araştırma ilgi odaklı, belirli bir alana sahip .

Kabul şartları

sosyal çalışmalarında ilgili Başarılar Diploma olan adaylar kayıt için kabul edilir. en az% 65 bir dördüncü sınıf (onur) ortalama işareti gerekir.... [-]


Sosyolojide ma (kurs / araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Kurs modunda aday başarıyla Sosyal Teori Sosyal Araştırma Metodolojisi gelişmiş ders gelişmiş kursu ve tam bir araştırma tamamlamak ve onaylı, ilgili konu üzerinde küçük bir tez yazmak gerekir. Araştırma modunda aday araştırma tamamlamak ve onaylı ilgili konu hakkında bir tez yazmak gerekir. [+]

Sosyoloji MA (Kurs)

Aday başarıyla Sosyal Teorisi, Sosyal Araştırma Metodolojisi gelişmiş ders gelişmiş kursu ve tam bir araştırma tamamlamak ve onaylı, ilgili konu üzerinde küçük bir tez yazmak gerekir.

Kabul şartları

Kabul UYÇ Seviye 7 Sosyoloji / Endüstriyel Sosyoloji üniversite merkezli Başarılar yeterlilik sahibi olan bir öğrenci için kabul edilecektir. Bir öğrenci, yukarıda belirtilen şartlara uymazsa, kabul Bölümü Başkanı önerisi, Fakülte Dekanı tarafından verilebilir.

İletişim detayları

Adı: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-posta: lielagr@uj.ac.za

Sosyoloji MA (Araştırma)

Aday araştırmayı bitirmek ve onaylı ilgili konu hakkında bir tez yazmak gerekir.... [-]


Stratejik iletişim ma (kurs)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Bu kurs tabanlı çalışma programı olarak tamamlanabilir gelişmiş bir çalışma programıdır. Bu program Stratejik İletişim disiplini içinde karmaşık ve uzmanlaşmış bilgi alanının ustalık kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Nedeniyle Pazarlama İletişimi, Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler artan yakınsama program bu iletişim disiplini arasındaki entegrasyonu ele alınacaktır. [+]

Bu kurs tabanlı çalışma programı olarak tamamlanabilir gelişmiş bir çalışma programıdır. Bu program Stratejik İletişim disiplini içinde karmaşık ve uzmanlaşmış bilgi alanının ustalık kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Nedeniyle Pazarlama İletişimi, Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler artan yakınsama program bu iletişim disiplini arasındaki entegrasyonu ele alınacaktır.

Kabul şartları

Kurumsal ya da Pazarlama İletişimi veya ilgili alanda bir Başarılar Diploma% 65 minimum ortalama gereklidir. Bu programı başvuru tarihi ilk dönem ve ikinci dönem için aynı yılın 30 Nisan önceki yılın 31 Ekim olarak belirlendi.

İletişim detayları ... [-]

Tarih araştırmalarında ma (araştırma)

Online Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu niteliğin amacı, metinsel bir araştırma belirlenen alan içinde analitik fikir istihdam kabul edilebilir bir biçimde araştırma sonuçlarını kaydetmek ve bu şekilde bu becerileri istihdam, gelişmiş araştırma yeteneği ile öğrencilere sağlamaktır entelektüel gelişimi, kazançlı iş ve anlamlı sosyal etkinlik için onun / onu fırsatlarını tanıtmak için. Bir konu Öğretim ile istişare seçilir. [+]

Bu niteliğin amacı, metinsel bir araştırma belirlenen alan içinde analitik fikir istihdam kabul edilebilir bir biçimde araştırma sonuçlarını kaydetmek ve bu şekilde bu becerileri istihdam, gelişmiş araştırma yeteneği ile öğrencilere sağlamaktır entelektüel gelişimi, kazançlı iş ve anlamlı sosyal etkinlik için onun / onu fırsatlarını tanıtmak için. Bir konu Öğretim ile istişare seçilir.

Kabul şartları

Aday metinsel analizi açıkça tanımlanmış alanda bir öneri sunmalıdır. önerisi doğru araştırma prosedürünün bir anlayış, söz konusu içeriğin ilgili bilgi bulundurma ve gerekli teorik ve metodolojik becerileri ortaya zorundadır.... [-]


Tasarımı ma

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Programın amacı eğitmek ve ileri düzeyde bilginin gelişmesine katkıda bulunabilir araştırmacıları yetiştirmektir. Yüksek lisans tez üretim ve kabul sonuçlanan, bir tek ileri araştırma projesi tamamlayarak kazanılır. [+]

Programın amacı eğitmek ve ileri düzeyde bilginin gelişmesine katkıda bulunabilir araştırmacıları yetiştirmektir. Yüksek lisans tez üretim ve kabul sonuçlanan, bir tek ileri araştırma projesi tamamlayarak kazanılır.

Kabul şartları

Bir İlgili Lisans Başarılar Diploma. yeterli hazırlık ile "profesyonel" Lisans veya Yüksek Lisans Diploması, tüm son sınıf modülleri için% 60 önerilen minimum araştırma yapma.

Seçim kriterleri

Yukarıda belirtildiği gibi asgari kabul şartlarına ek olarak, aday öğrenciler bir röportaj paneline yaptıkları işin bir portföy sunmak için gerekli olabilir. daha fazla kanıt metinsel veya artefactual araştırma yapmak için bir öğrenci hazır gerekirse bir portföy talep olacaktır. metinsel araştırma durumunda portföy yazılı araştırma örnekleri içerecektir ve artefakt araştırma durumunda tasarım bir portföy gerekli olacaktır.... [-]


Toplumsal kalkınma, sosyal çalışma ma

Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Bu niteliğin amacı küresel ve Afrika bağlamında eşitsizlik, yoksulluk ve haksızlıkları gidermek için, süreçler, teknikler ve insan merkezli, katılımcı kuramsal yaklaşımların dayalı sürdürülebilir topluluk programları ve projelerinin ilkeleri kolaylaştırma ileri yetkinliklerini geliştirmektir. Dahası öğrenciler, sosyal ve toplumsal gelişimini entegre topluluk ekonomik kalkınma bağlamında toplum temelli örgütlerin kurulmasını ve yönetimini kolaylaştırmak için mümkün olacaktır. [+]

Bu niteliğin amacı küresel ve Afrika bağlamında eşitsizlik, yoksulluk ve haksızlıkları gidermek için, süreçler, teknikler ve insan merkezli, katılımcı kuramsal yaklaşımların dayalı sürdürülebilir topluluk programları ve projelerinin ilkeleri kolaylaştırma ileri yetkinliklerini geliştirmektir. Dahası öğrenciler, sosyal ve toplumsal gelişimini entegre topluluk ekonomik kalkınma bağlamında toplum temelli örgütlerin kurulmasını ve yönetimini kolaylaştırmak için mümkün olacaktır.

Kabul şartları

Bir giriş sınavı gerekebilir. Sosyal Çalışmalar dört yıllık Lisans veya Sosyal Çalışmalar bir Başarılar Diploma ile birlikte Sosyal Hizmetler alanında üç yıllık Derecesi, ya da uygun olacak şekilde departmanı başkanı tarafından kabul topluluk gelişimi ile ilgili bir başka onur derecesi gereklidir. en az% 65 bir dördüncü sınıf (onur) ortalama işareti gerekir.... [-]


Uygulamalı dilbilim uygulamalı dilbilim ma / ma (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Uygulamalı Dilbilim ve Edebiyat Kuramı yüksek lisans programı, hem disiplinlerin bilgi alanlarına çizim, böyle edebi çevirmenler, tercümanlar, metin editörleri, dil planlamacıları, metin yazarları gibi dil uygulayıcılarının özel eğitim ve öğretim ve araştırma ihtiyaçlarının hedefleniyor yorumcular ve dil öğretmeni. Çeviri ve tercüme, diğer şeylerin yanı sıra, aynı zamanda sosyo-kültürel arabuluculuk gerektirecektir karmaşık dilsel, bilişsel ve metinsel süreçlerdir. [+]

Uygulamalı Dilbilim MA

Uygulamalı Dilbilim ve Edebiyat Kuramı yüksek lisans programı, hem disiplinlerin bilgi alanlarına çizim, böyle edebi çevirmenler, tercümanlar, metin editörleri, dil planlamacıları, metin yazarları gibi dil uygulayıcılarının özel eğitim ve öğretim ve araştırma ihtiyaçlarının hedefleniyor yorumcular ve dil öğretmeni. Çeviri ve tercüme, diğer şeylerin yanı sıra, aynı zamanda sosyo-kültürel arabuluculuk gerektirecektir karmaşık dilsel, bilişsel ve metinsel süreçlerdir.

Bu faaliyetlerin karmaşıklığı ve dil uygulaması dolayısıyla disiplinlerarası niteliği göz önüne alındığında, bu programlar, teorik, pratik ve deneysel bilgi ve becerileri bir denge sunuyor. ... [-]


Yunan ma (kurs / araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Yunanca kurs MA temelde iki incelenen modülleri ile birlikte kısa bir tez yapmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Yunan MA Yunan Çalışmaları için geçerli araştırmaların gelişmiş yöntemlerle tanıtmayı amaçlamaktadır, tarih, edebiyat, felsefe, din, mitoloji, kültür ya da sanat örneğin. [+]

Yunanca MA (Kurs)

Yunanca kurs MA temelde iki incelenen modülleri ile birlikte kısa bir tez yapmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Öğrencilerin Klasik Uygarlığı bir onur derecesi ile derse girmek için Yunan dilinde bir yoğun kurs verilmektedir. İki incelenen modüller Yunan tarih, din, edebiyat, felsefe, kültür veya sanat ve mimari yoğun bir çalışma kapsayacak. Kısacası tez, öğrenciler Klasik Yunan konsantre seçeneği, Helenistik Yunanca (Yeni Ahit ve Kilise Babaları), Bizans Rum veya Modern Yunanca var.

Kabul şartları

Yunan veya Klasik Kültür bir Başarılar bir kurs Yüksek Lisans yol açar.

İletişim detayları

Adı: Prof JLP Wolmarans Tel: 011 559 2737 / E-posta: hansiew@uj.ac.za... [-]


MSc

Bilgisayar bilimi msc

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Bilgisayar Bilimleri minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve gibi gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır yenilik, karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Bilgisayar Bilimi ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Bilgisayar Bilimleri minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve gibi gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır yenilik, karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Bilgisayar Bilimi ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Bilgi teknolojisi msc

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Msc Bilgi Teknolojisi minör-tez birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve gibi gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır yenilik, karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Bilgi Teknolojisi ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Msc Bilgi Teknolojisi minör-tez birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve gibi gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır yenilik, karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Bilgi Teknolojisi ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Bilişim msc

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Bilişim minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Bilişim ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Bilişim minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Bilişim ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Biyokimya msc

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Biyokimya minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Biyokimya ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Biyokimya minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Biyokimya ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Botanik msc

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Msc Botany minör-tez birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Botanik ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Msc Botany minör-tez birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Botanik ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Coğrafyada msc

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Msc Coğrafya minör-tez birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Coğrafyada kurs MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Msc Coğrafya minör-tez birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Coğrafyada kurs MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Fizikte msc

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Fizik minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Fizik ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Fizik minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Fizik ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Jeolojide msc

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Jeoloji minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Jeoloji ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Jeoloji minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Jeoloji ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Matematik msc

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Msc Matematik minör-tez birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Matematik ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Msc Matematik minör-tez birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Matematik ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Matematiksel istatistik msc

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Matematiksel İstatistik minör-tez Yüksek Lisans birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve gibi gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır yenilik, karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Matematiksel İstatistik ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Matematiksel İstatistik minör-tez Yüksek Lisans birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve gibi gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır yenilik, karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Matematiksel İstatistik ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Nanobilim Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Msc Nanobilim minör-tez birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Nanobilim içinde kurs MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Msc Nanobilim minör-tez birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Nanobilim içinde kurs MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Uygulamalı matematik msc

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Uygulamalı Matematik minör-tez Yüksek Lisans birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve gibi gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır yenilik, karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Uygulamalı Matematik ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Uygulamalı Matematik minör-tez Yüksek Lisans birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve gibi gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır yenilik, karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Uygulamalı Matematik ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Zoolojide msc

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Zooloji minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Zooloji ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Zooloji minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır , karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Zooloji ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Çevre yönetiminde msc

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Çevre Yönetimi minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve gibi gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır yenilik, karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Çevre Yönetimi ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Çevre Yönetimi minör-tez Yüksek Lisans temel amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve gibi gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır yenilik, karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Çevre Yönetimi ders MSc ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Yüksek Lisans

Bilgi yönetimi MPhil (rd)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Tez bir karar bilgisine katkı ve fikir konu disiplin içine yanı sıra araştırma alanını teşkil edecektir. Yeterlilik öğrenciler de ilgili araştırma metodolojisi uygulamasında yetkinlik görüntülemek ve araştırma süreci ve bulguların uygun yazılı ve / veya sözlü iletişim olacaktır. [+]

Tez bir karar bilgisine katkı ve fikir konu disiplin içine yanı sıra araştırma alanını teşkil edecektir. Yeterlilik öğrenciler de ilgili araştırma metodolojisi uygulamasında yetkinlik görüntülemek ve araştırma süreci ve bulguların uygun yazılı ve / veya sözlü iletişim olacaktır. Öğrenciler bilişim sektörünün bütünsel bağlamda bunların etkisini değerlendirmek için araştırma kararlar ve uygulamaları yansıtmak gerekir.

Kabul şartları

Başarılar programı% 65 ortalama ile NQF Seviye 7 veya 8 üzerine Başarılar Diploma ilgili herhangi. öğrencinin akademik arka plan önerdi çalışmalar için yetersiz olduğu görüşünde ise Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Master niteliklere öğrenci kabul reddedebilir.... [-]


Biyoteknolojide mtech

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 4 hafta February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

MTech Biyoteknoloji birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik, karar verme, stratejik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır düşünme ve organizasyon becerileri. [+]

MTech Biyoteknoloji birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik, karar verme, stratejik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır düşünme ve organizasyon becerileri.

Bir tez tabanlı MTech Biyoteknoloji uzmanlık alanında uzmanlaşmış bir alanda kapsamlı bir çalışma oluşur bildirdi ve programın sonunda bir tez şeklinde sunulmuştur. derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Bu yönetim (rd) MCOM

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Programın amacı BT Yönetimi ilke ve yöntemler mastering, analiz, yorumlama ve anlayış gelişmiş (yürütme) düzeyinde öğrencinin uygulanan yeterlilik geliştirmektir. [+]

Programın amacı BT Yönetimi ilke ve yöntemler mastering, analiz, yorumlama ve anlayış gelişmiş (yürütme) düzeyinde öğrencinin uygulanan yeterlilik geliştirmektir. Master tezi sayesinde, öğrenci, bilimsel araştırma ve BT Yönetimi bütünsel bağlamında bunlara yansıtmak için yeteneğini kanıtlamak gösterecektir. deneyim ve üst düzey yöneticiler ve liderlerin sürekli mesleki gelişimine yardımcı olacak program giderek, hem yerel hem de uluslararası bağlamda öğrenci ve yönetici delegeleri için BT Yönetimi becerilerinin geliştirilmesini teşvik, hem de Güney Afrikalı delegeler için geliştirilmiş ve olacaktır.

Programın tamamlanması üzerine, öğrenciler yeterlilik göstermek mümkün olacaktır:... [-]


Ekonomi MCOM

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

[+]

Programın (ve / veya devam eden kayıt) için kayıt sonuçlandırılması departman özgü gereklerine uygun başvuru tabidir.

[-]

Ekstraksiyon metalürji mtech (araştırma - bazlı)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu seviyede olacak bir eleme öğrenci böylece bir metalurjik ortamda uzmanlaşmış bilgi ve araştırma metodolojisi uygulayarak metalürji sanayi ve madencilik topluluğunun araştırma ve geliştirme ihtiyaçlarına katkıda yetkili olduğunu. nitelikli öğrenci Profesyonel Teknolog olarak ECSA kayıt mümkün olacak. [+]

Bu seviyede olacak bir eleme öğrenci böylece bir metalurjik ortamda uzmanlaşmış bilgi ve araştırma metodolojisi uygulayarak metalürji sanayi ve madencilik topluluğunun araştırma ve geliştirme ihtiyaçlarına katkıda yetkili olduğunu. nitelikli öğrenci Profesyonel Teknolog olarak ECSA kayıt mümkün olacak.

Yeterlilik sonuçları

eleme öğrenci yeteneğine göre olmalıdır:

Başlatın ve tam tamamlanması için metalurjik faaliyetlerin bir dizi uygulamalı araştırma yürütmek. Bir metalurjik bir ortamda üst yönetim seviyesine ortasında Fonksiyonu. Kabul şartları ve seçim kriterleri

Bir Baccalaureus Technologiae: Ekstraksiyon Metalurji, veya eşdeğer bir standarda eşdeğer nitelik.... [-]


Elektrik mühendisliği alanında mtech (araştırma - bazlı)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bir eleme öğrenci Elektrik Mühendisliği seçtikleri alanda minimum yönlendirme ile, bağımsız araştırma yapmak ve bu alanda bilgi üretimine katkıda mümkün olacak. [+]

Bir eleme öğrenci Elektrik Mühendisliği seçtikleri alanda minimum yönlendirme ile, bağımsız araştırma yapmak ve bu alanda bilgi üretimine katkıda mümkün olacak.

Yeterlilik sonuçları Soruşturmanın alan / alan bilgi ve anlayış göstermek. uygun ve doğru olarak araştırma yöntem ve tekniklerini uygular. Kabul şartları ve seçim kriterleri

Bir Baccalaureus Technologiae: Mühendislik: Elektrik, veya eşdeğer bir standarda eşdeğer nitelik.

diplomasını

MTech: Mühendislik: Elektrik başarıyla tezini tamamlayan öğrencilere tanınan edilecektir.

[-]

Endüstri mühendisliğinde mtech (araştırma - bazlı)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterlilik mezunları uygulamalı araştırma projesi katılımı ile Endüstri Mühendisliği / Operasyon Yönetimi, alanında belirli bir uzmanlık için, birlikte gelişmiş analiz ve problem çözme ile entegre operasyon tekniklerini uygulamak için izin için tasarlanmıştır. [+]

Bu yeterlilik mezunları uygulamalı araştırma projesi katılımı ile Endüstri Mühendisliği / Operasyon Yönetimi, alanında belirli bir uzmanlık için, birlikte gelişmiş analiz ve problem çözme ile entegre operasyon tekniklerini uygulamak için izin için tasarlanmıştır.

Yeterlilik sonuçları ve değerlendirme kriterleri

özel bir alanda araştırma ve geliştirme çalışmaları ve Endüstri Mühendisliği veya Operasyon Yönetimi alanında teknoloji transferi meşgul.

Kabul şartları ve seçim kriterleri

Bir Baccalaureus Technologiae: Endüstri Mühendisliği, veya eşdeğer bir standarda eşdeğer nitelik.

diplomasını

MTech: Mühendislik: Endüstri başarıyla tezini tamamlayan öğrencilere tanınan edilecektir.... [-]


Endüstriyel psikoloji MCOM (rd)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Öğrenci bağımsız olarak kabul edilebilir bir düzeyde bilimsel çalışma üretme yeteneği kanıtlamak için entelektüel ve mesleki becerilerini geliştirmek gerekir. Bu, ilgili araştırma metodolojisi, yürütmek ve eleştirel çalışmanın tüm yönleriyle yansıtmak için onaylanmış bir araştırma çalışması, sonuçlarını ve bulgularını sözlü ve yazılı yeterlilik, akademik ve kişisel olgunluğa tamamlamak için yeteneği uygulamada yetkinlik gerektirir. [+]

Öğrenci bağımsız olarak kabul edilebilir bir düzeyde bilimsel çalışma üretme yeteneği kanıtlamak için entelektüel ve mesleki becerilerini geliştirmek gerekir. Bu, ilgili araştırma metodolojisi, yürütmek ve eleştirel çalışmanın tüm yönleriyle yansıtmak için onaylanmış bir araştırma çalışması, sonuçlarını ve bulgularını sözlü ve yazılı yeterlilik, akademik ve kişisel olgunluğa tamamlamak için yeteneği uygulamada yetkinlik gerektirir.

Kabul şartları

% 65 ortalama minimum NQF Seviye 7 veya 8 Endüstriyel Psikoloji bir Başarılar yeterlilik. İstatistiksel yöntemler veya analitik teknikler lisans müfredatına dahil edilmiş olmalıdır. Potansiyel öğrenciler Başarılar UYÇ Seviye 8 araştırma metodolojisi bir modül geçmiş olmalıdır. Endüstriyel Psikoloji Bölümü ve İnsanlar Müdürlüğü tarafından ilgili ve yeterli kabul edilir İlgili deneyim de değerlendirilecektir. Öğrenci sayısı kısıtlamaları seçim süreci gerektirmektedir.... [-]


Endüstriyel tasarım mtech

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterlilik elde eden öğrenciler, bir endüstriyel tasarımla ilgili alanda en az rehberlik bağımsız araştırma yapmak ve bu alanda bilgi üretimine katkıda mümkün olacak. Araştırma problemi, gerekçesi, süreç ve sonuç bir tez ve bu düzeyde araştırma için genel kabul görmüş normlara uygun diğer araştırma raporlarında bildirilmiştir. [+]

Bu yeterlilik elde eden öğrenciler, bir endüstriyel tasarımla ilgili alanda en az rehberlik bağımsız araştırma yapmak ve bu alanda bilgi üretimine katkıda mümkün olacak. Araştırma problemi, gerekçesi, süreç ve sonuç bir tez ve bu düzeyde araştırma için genel kabul görmüş normlara uygun diğer araştırma raporlarında bildirilmiştir.

Kabul şartları

Bir Baccalaureus Technologiae: Endüstriyel Tasarım, Durum Komitesi tarafından önerilen ve Fakülte Kurulu tarafından onaylanan en az 65 ortalama% işareti veya eşdeğer standartta eşdeğer bir yeterlilik ile.

Seçim kriterleri

Bölüm Komitesi tarafından onaylanan seçimi, akademik liyakat ve bir ön araştırma önerisi dayanmaktadır.... [-]


Enerji çalışmalarında PhD

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

kurs ile Enerji Çalışmaları minör-tez MPhil birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve gibi gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır yenilik, karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Enerji Çalışmaları ders MPhil ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur. [+]

kurs ile Enerji Çalışmaları minör-tez MPhil birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve gibi gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır yenilik, karar verme, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. Enerji Çalışmaları ders MPhil ile küçük-Tez küçük-tez olarak yazılı bir araştırma projesi şeklinde 8. seviyede araştırma 120 kredilik, en az oluşur.

derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Finansal Yönetimde MCom

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu kalifikasyonun amacı, öğrencinin daha geniş bir finans alanında prensiplerin ustalaştırılması, yorumlanması, yansıtılması ve uygulanmasında uygulamalı yeterliliği geliştirmesidir. Yüksek lisans tezi aracılığıyla, nitelikli bir öğrenci bilimsel araştırmanın kanıtlarını, bilimsel araştırma metodolojilerinin uygulanmasını ve bütünsel finans bağlamında yansıtma yeteneğini gösterir. [+]

Bu kalifikasyonun amacı, öğrencinin daha geniş bir finans alanında prensiplerin ustalaştırılması, yorumlanması, yansıtılması ve uygulanmasında uygulamalı yeterliliği geliştirmesidir. Yüksek lisans tezi aracılığıyla, nitelikli bir öğrenci bilimsel araştırmanın kanıtlarını, bilimsel araştırma metodolojilerinin uygulanmasını ve bütünsel finans bağlamında yansıtma yeteneğini gösterir.

Kabul gereklilikleri: Potansiyel bir öğrenci, üçüncü yıl seviyesinde en azından Finansal Yönetim ve / veya Yatırım Yönetimi ile Yeni NQF seviye 8 / NQF seviye 7, Ticaret Honour'un yeterlilik veya eşdeğer bir finansal yönelimli lisans sahibi olmalıdır. Alternatif olarak, bir öğrencinin Yeni NQF Düzey 8 / Eski NQF Seviye 7'de onur derecesiyle diğer dört yıllık yeterliliğe sahip olması ve Finans ve Yatırım Yönetimi Departmanı tarafından uygun görülen finansal yönelimli bir deneyime sahip olması gerekir. Program için kayıt (ve / veya devam eden kayıt) kesinleştirilmesi, departmana özgü gereksinimlere uyan başvuru sahiplerine tabidir. Bu gereksinimler genellikle bölüm tarafından onaylanmış bir araştırma önerisine götüren hazırlık çalışmalarını içerir. Hazırlık çalışmalarının olası örnekleri, ön okuma, literatür taramaları, konsept geliştirme ve beceri ve / veya bilgi geliştirmeye yönelik kısa kursların başarılı bir şekilde tamamlanmasıdır. Adayların, araştırma önerilerini özel tartışma oturumlarında başarılı bir şekilde savunmaları gerekebilir. Araştırma önerisi, bu amaçla Finans ve Yatırım Yönetimi Bölümü tarafından bir panele sunulmalıdır.... [-]


Finans Ekonomisinde MCom

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Öğrenci, uluslararası ekonomi bağlamında ileri finansal ilkelerin usta, analiz, yorum ve uygulamalarında entellektüel yetkinlikler ve pratik beceriler geliştirmeli ve ilgili yönetsel kararları nicel analiz yoluyla değerlendirebilmeli ve bunun etkisini değerlendirmelidir. bütünsel finansal bağlamda. [+]

Öğrenci, uluslararası ekonomi bağlamında ileri finansal ilkelerin usta, analiz, yorum ve uygulamalarında entellektüel yetkinlikler ve pratik beceriler geliştirmeli ve ilgili yönetsel kararları nicel analiz yoluyla değerlendirebilmeli ve bunun etkisini değerlendirmelidir. bütünsel finansal bağlamda.

Yeterlilik, öğrencilere Ekonomi alanında bir doktora programında Yeni NQF Düzey 10 / Eski NQF Düzey 8'de daha fazla çalışma fırsatı sağlayacaktır.

Kabul gereklilikleri: Potansiyel bir öğrenci Yeni NQF seviyesi 8 / Eski NQF seviyesi 7. Ekonomi, Ekonometri, İstatistik ve / veya Matematik onur yeterlilik sahip olmalıdır. Alternatif olarak Yeni NQF seviyesi 8 / Eski NQF onur durumu ile diğer dört yıllık yeterlilik dikkate alınan 7. seviye ve ilgili Matematiksel ve / veya İstatistiksel ve Uygulamalı Ekonometri deneyimleri... [-]


Finans MCOM

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Öğrenci finans geniş alanda ilkeleri ve uygulamasını yansıtan, mastering, yorumlanması uygulamalı yetkinlik geliştirmek için bu niteliğin amacı. Küçük tez ile, bir eleme öğrenci bilimsel araştırma, bilimsel araştırma yöntemlerinin uygulanması ve finans bütünsel bağlamda bunun yansıtmak için bir yeteneği kanıt gösterir. [+]

Öğrenci finans geniş alanda ilkeleri ve uygulamasını yansıtan, mastering, yorumlanması uygulamalı yetkinlik geliştirmek için bu niteliğin amacı. Küçük tez ile, bir eleme öğrenci bilimsel araştırma, bilimsel araştırma yöntemlerinin uygulanması ve finans bütünsel bağlamda bunun yansıtmak için bir yeteneği kanıt gösterir.

Kabul şartları: Potansiyel öğrenci üçüncü yıl seviyesinde en az Mali Yönetimi ve / veya Yatırım Yönetimi biriyle Yeni UYÇ düzeyinde 8 / Eski NQF seviye 7 Ticaret Başarılar yeterlilik, mali odaklı Lisans sahip olmalıdır. Alternatif bir öğrenci Yeni UYÇ seviyesinde 8 / Eski NQF seviye 7 onur durumu ile diğer herhangi bir dört yıllık yeterlilik sahip olmalı ve departmanı tarafından ilgili ve yeterli olarak kabul edilir mali yönetim ve / veya yatırım yönetimi mali orientedexperience ilgili var. ... [-]


Giysi yönetiminde mtech

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterlilik elde eden öğrenciler, giyim son derece uzmanlaşmış bir alanda ileri bağımsız araştırma yapma ve genişletmek veya giyim endüstrisinin gelişmesine katkıda bulunacaktır mevcut bilgiyi yeniden tanımlamak için, karmaşık analitik ve değerlendirme becerilerini göstermek mümkün olacak. [+]

Bu yeterlilik elde eden öğrenciler, giyim son derece uzmanlaşmış bir alanda ileri bağımsız araştırma yapma ve genişletmek veya giyim endüstrisinin gelişmesine katkıda bulunacaktır mevcut bilgiyi yeniden tanımlamak için, karmaşık analitik ve değerlendirme becerilerini göstermek mümkün olacak.

Kabul şartları

Bir Baccalaureus Technologiae: Durum Komitesi tarafından önerilen ve Fakülte Kurulu tarafından onaylanan en az 65 ortalama% işareti veya eşdeğer standartta eşdeğer yeterlilik ile giyim Yönetimi.

Seçim kriterleri

Bölüm Komitesi tarafından onaylanan seçimi, akademik liyakat ve bir ön araştırma önerisi dayanmaktadır.

Müfredat ... [-]

Güzel sanatlarda mtech

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterlilik elde eden öğrenciler bir tez yazma karmaşık analitik ve pratik bilgi ve becerileri göstererek, görsel sanatlar belirli bir alanda ileri bağımsız araştırma yapmaya muktedir ve nerede uygulanabilir olacak, araştırma için uygun özgün çalışma veya eserler bir sergi modu. [+]

Bu yeterlilik elde eden öğrenciler bir tez yazma karmaşık analitik ve pratik bilgi ve becerileri göstererek, görsel sanatlar belirli bir alanda ileri bağımsız araştırma yapmaya muktedir ve nerede uygulanabilir olacak, araştırma için uygun özgün çalışma veya eserler bir sergi modu.

Kabul şartları

Bir Baccalaureus Technologiae: Güzel Sanatlar, Durum Komitesi tarafından önerilen ve Fakülte Kurulu tarafından onaylanan en az 65 ortalama% işareti veya eşdeğer standartta eşdeğer bir yeterlilik ile.

Seçim kriterleri

Bölüm Komitesi tarafından onaylanan seçimi, akademik liyakat ve bir ön araştırma önerisi dayanmaktadır.

Müfredat

MODÜL

Araştırma ve Tez: Güzel Sanatlar Program yapısı Programın Niteliği: Bir yıl araştırma programı. En kısa süre: 12 ay. Maksimum süre: 24 ay tam zamanlı, 36 ay part-time. [-]

Gıda teknolojisinde mtech

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 4 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

MTech Gıda Teknolojisi birincil amacı uzman gelişmiş eğitim ve öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik, karar verme gerekli saha yetkinlikleri ana böylece belirli bir araştırma bileşeni gereksinimlerini karşılarken eğitim ile öğrencilere sağlamaktır, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. [+]

MTech Gıda Teknolojisi birincil amacı uzman gelişmiş eğitim ve öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik, karar verme gerekli saha yetkinlikleri ana böylece belirli bir araştırma bileşeni gereksinimlerini karşılarken eğitim ile öğrencilere sağlamaktır, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri.

Bir tez tabanlı MTech Gıda Teknolojisi uzmanlık alanında uzmanlaşmış bir alanda kapsamlı bir çalışma oluşur bildirdi ve programın sonunda bir tez şeklinde sunulmuştur. derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Insan kaynakları gelişiminde MPhil (rd)

Kampüs Yarı zamanlı 2 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Öğrenci ilgili araştırma metodolojisi üzerine satın alma, yorumlama ve yansıma uygulamalı yetkinlikleri ve pratik becerilerini geliştirmek gerektiğini ve uygun yazılı ve / veya araştırma süreci ve bulguların sözlü iletişim. Amaç öğrencinin araştırma bulgularına ses yansıması yeteneğine sahip olmasını sağlamak için aynı zamanda. Öğrenci, bağımsız ve özgün bilimsel çalışmanın kanıtları göstermesi gerekir. [+]

Öğrenci ilgili araştırma metodolojisi üzerine satın alma, yorumlama ve yansıma uygulamalı yetkinlikleri ve pratik becerilerini geliştirmek gerektiğini ve uygun yazılı ve / veya araştırma süreci ve bulguların sözlü iletişim. Amaç öğrencinin araştırma bulgularına ses yansıması yeteneğine sahip olmasını sağlamak için aynı zamanda. Öğrenci, bağımsız ve özgün bilimsel çalışmanın kanıtları göstermesi gerekir.

Kabul şartları

Başarılar Diploma için en az% 65 ortalama ile İnsan Kaynakları Yönetimi, Endüstriyel Psikoloji, İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi veya İstihdam İlişkileri geniş alanda uygun bir Başarılar Diploma. Araştırma Metodolojisi (NQF Seviye 7) .Student numarası kısıtlamaları bir Başarılar modülü tam gün değerlendirme merkezi ve psikometrik değerlendirmeler oluşan bir seçim süreci gerektirmektedir.... [-]


Inşaat mühendisliği mtech / meng / PhD (araştırma - bazlı)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bir öğrenci bu yeterlilik asgari rehberlik araştırma ve başarı ile mühendislik ortamında bilgi üretimine katkıda yetkili olacaktır almış. [+]

İnşaat Mühendisliğinde MTech (Araştırma - tabanlı)

Bir öğrenci bu yeterlilik asgari rehberlik araştırma ve başarı ile mühendislik ortamında bilgi üretimine katkıda yetkili olacaktır almış.

Yeterlilik sonuçları

Bir sorunu tanımlamak veya sanayi ihtiyaç ve ihtiyacı veya sorunu çözmek için araştırma yöntemlerini uygulamak yeteneği sergilemek.

Kabul şartları ve seçim kriterleri

Sivil ya da eşdeğer bir standarda eşdeğer bir yeterlilik: A Baccalaureus Technologiae: Mühendislik.

diplomasını

MTech: Mühendislik: İnşaat başarıyla tezini tamamlayan öğrencilere tanınan edilecektir.

İnşaat Mühendisliği Meng (Araştırma - tabanlı) ... [-]

Inşaat yönetimi mtech (araştırma - bazlı)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterlilik entegre teknik bilgi / beceri ve gelişmiş analiz ve uygulamak mezunlar sağlamak için tasarlanmıştır problem çözme uygulamalı bir araştırma projesinde katılımı ile inşaat yönetimi, mülkiyet ve ilgili alanlarda, özellikle uzmanlaşmaya. [+]

Bu yeterlilik entegre teknik bilgi / beceri ve gelişmiş analiz ve uygulamak mezunlar sağlamak için tasarlanmıştır problem çözme uygulamalı bir araştırma projesinde katılımı ile inşaat yönetimi, mülkiyet ve ilgili alanlarda, özellikle uzmanlaşmaya.

Yeterlilik sonuçları

özel bir alanda araştırma ve geliştirme çalışmaları ve inşaat yönetimi ve gayrimenkul geliştirme alanında teknoloji transferi meşgul.

Kabul şartları ve seçim kriterleri

Bir BTech: İnşaat Yönetimi, veya eşdeğer bir standarda eşdeğer nitelik VEYA A Milli Yüksek Diploma: İnşaat Etüt veya Yapı Denetim, artı onaylı iş deneyimi ve diğer post-diploma çalışmaları. Öğrenciler, akademik liyakat seçilir ve çalışma alanını onaylanmaktadır.... [-]


İç mekan tasarımında mtech

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterlilik elde eden öğrenciler, ileri teorik veya uygulamalı bilgilere temel kavramları arasında değişen uzmanlık alanında genel bir bilgi yüksek düzeyde iç tasarım uzmanlık alanında önemli bir araştırma katkısı ve mevcut bilginin değerlendirmesini yapmak ve göstermek mümkün olacak . [+]

Bu yeterlilik elde eden öğrenciler, ileri teorik veya uygulamalı bilgilere temel kavramları arasında değişen uzmanlık alanında genel bir bilgi yüksek düzeyde iç tasarım uzmanlık alanında önemli bir araştırma katkısı ve mevcut bilginin değerlendirmesini yapmak ve göstermek mümkün olacak .

Kabul şartları

Bir Baccalaureus Technologiae: İç Tasarım, Durum Komitesi tarafından önerilen ve Fakülte Kurulu tarafından onaylanan en az 65 ortalama% işareti veya eşdeğer standartta eşdeğer bir yeterlilik ile.

Seçim kriterleri

Bölüm Komitesi tarafından onaylanan seçimi, akademik liyakat ve bir ön araştırma önerisi dayanmaktadır.

Müfredat ... [-]

Kalkınma Ekonomisinde MCom

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Yeterliliğin amacı, öğrencinin uygulamalı yeterliliğini, ekonomik ilke ve yöntemlerin ustalaştırılması, analizi, yorumlanması ve anlaşılmasında ileri düzeyde geliştirmektir. [+]

Yeterliliğin amacı, öğrencinin uygulamalı yeterliliğini, ekonomik ilke ve yöntemlerin ustalaştırılması, analizi, yorumlanması ve anlaşılmasında ileri düzeyde geliştirmektir. Bu program, öğrencilerin iktisat alanındaki etkisini sosyal bilimler olarak değerlendirmek için kendi ekonomik uygulamalarını yansıtacak şekilde hazırlar. Nitelikli bir öğrenci, bağımsız ve özgün çalışma kanıtı göstermelidir.

Kabul gereklilikleri: Potansiyel bir öğrenci NQF seviye 8 (yeni) / NQF seviye 7 (eski)% 65 bir ortalama işareti ile Ekonomi veya Ekonometri bir onur derecesi olmalıdır. Alternatif olarak, NQF seviye 8 (yeni) / NQF seviye 7 (eski) ve ilgili Mikro ve Makroekonomi ve Uygulamalı Ekonometri deneyimi tarafından belirlenen ortalama puan ile onur derecesi ile diğer dört yıllık yeterlilik ilgili ve yeterli olarak kabul edilir Ekonomi ve Ekonometri Bölümü. Zorunlu bir yönlendirme kursuna katılım Ekonomik ve Ekonometri Bölümü tarafından istenebilir.... [-]


Kimya master (mtech / msc)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 4 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Kimya Yüksek Lisans birincil amacı uzman gelişmiş eğitim ve öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik, karar verme gerekli saha yetkinlikleri ana böylece belirli bir araştırma bileşeni gereksinimlerini karşılarken eğitim ile öğrencilere sağlamaktır, stratejik düşünme ve organizasyon becerileri. [+]

MTech Kimya

MTech Kimya birincil amacı belirli bir araştırma bileşeninin gereksinimlerini karşılayan öğrenciler gerekli deneysel ve teknolojik beceri ve yenilik, karar verme, stratejik olarak gerekli saha yetkinlikleri ana böylece ise uzman gelişmiş eğitim ve öğretim ile öğrencilere sağlamaktır düşünme ve organizasyon becerileri.

Bir tez tabanlı MTech Kimya uzmanlık alanında uzmanlaşmış bir alanda kapsamlı bir çalışma oluşur bildirdi ve programın sonunda bir tez şeklinde sunulmuştur. derecesi çalışma alanına ve çalışma alanında belirli bir sorunun kritik düşünme, formülasyon, analiz ve değerlendirme ile ilgili sorunlar entelektüel ve teorik bilgi ve içgörü yüksek düzeyde gerektirir.... [-]


Kimya mühendisliği mtech (araştırma - bazlı)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterlilik süreci ile ilgili sektörlerde çalışan kimya mühendisleri veya teknoloji için tasarlanmıştır. Bu yeterlilik almış öğrenciler kimya mühendisliği bağımsız araştırma yapma ve mevcut bilginin anlaşılması, uygulama ve değerlendirme yoluyla bilgi üretimine önemli ölçüde katkıda yetkili olacaktır. [+]

Bu yeterlilik süreci ile ilgili sektörlerde çalışan kimya mühendisleri veya teknoloji için tasarlanmıştır. Bu yeterlilik almış öğrenciler kimya mühendisliği bağımsız araştırma yapma ve mevcut bilginin anlaşılması, uygulama ve değerlendirme yoluyla bilgi üretimine önemli ölçüde katkıda yetkili olacaktır. Araştırma problemi, gerekçesi, süreç ve sonuç bu düzeyde genel kabul görmüş normlara uygun bir tez, rapor edilir.

Yeterlilik sonuçları

eleme öğrenci yeteneğine sahip olacaktır:

Toplamak ve araştırma Seçilen alan / bölgede bilgileri organize. uygun ve doğru olarak araştırma yöntem ve tekniklerini uygular. Mevcut Kimya Mühendisliği Bilim ve Teknoloji alanlara iyileştirmeler önererek önemli bir katkı sağlayacaktır. Kabul şartları ve seçim kriterleri ... [-]

Kişisel ve profesyonel liderlik MPhil (cw)

Kampüs Yarı zamanlı 2 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Bu programı tüm gereksinimleri başarıyla tamamlayan öğrenci kazanacaklardır bir uygulama odaklı ve kişisel bir kişisel ve profesyonel lideri, yöneticisi veya PPL kolaylaştırıcı olarak beceri ve yeni kariyer fırsatları koçluk, iki yıl içinde yüksek lisans yeterlilik zenginleştiren. [+]

Bu programı tüm gereksinimleri başarıyla tamamlayan öğrenci kazanacaklardır bir uygulama odaklı ve kişisel bir kişisel ve profesyonel lideri, yöneticisi veya PPL kolaylaştırıcı olarak beceri ve yeni kariyer fırsatları koçluk, iki yıl içinde yüksek lisans yeterlilik zenginleştiren.

Kabul şartları

Uygun bir Başarılar Diploma veya Başarılar Diploma için en az% 65 ortalama ile eşdeğer. Bilgisayar okuryazarlığı ve internet erişimi yanı sıra üç yıllık iş tecrübesi az. Başarılar Diploma düzeyinde Araştırma Teknoloji bir modül esastır. Tanınmış okuma yazma testi geçmek için bir öğrencinin bekleniyor.

Lütfen dikkat: Öğrenci sayısı kısıtlamaları seçim süreci gerektirmektedir.... [-]


Liderlik koçluk MPhil (cw)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

profesyonel liderlik koçluk girişimleri sağlayan ileri düzeyde öğrencinin uygulanan yetkinlik geliştirmek için. Bu, ihtiyaçlarının değerlendirilmesi, müteahhitlik yeterliklerini geliştirmeye gelişim planları inşa, bireysel ve takım koçluğu seansları ve modülleri bir dizi aracılığıyla farklı koçluk müdahalelerin etkilerinin değerlendirilmesini sağlayarak yapılacaktır. [+]

profesyonel liderlik koçluk girişimleri sağlayan ileri düzeyde öğrencinin uygulanan yetkinlik geliştirmek için. Bu, ihtiyaçlarının değerlendirilmesi, müteahhitlik yeterliklerini geliştirmeye gelişim planları inşa, bireysel ve takım koçluğu seansları ve modülleri bir dizi aracılığıyla farklı koçluk müdahalelerin etkilerinin değerlendirilmesini sağlayarak yapılacaktır. mini tez sayesinde, öğrenci, bilimsel araştırma ve liderlik koçluğu bütünsel bağlamda yansıtmak için yeteneğini kanıtlamak gösterecektir. Program Güney Afrika'da yetkin ve profesyonel liderlik antrenörler olma psikolog, psychometrists, insan kaynakları yöneticileri ve yöneticileri yanı sıra diğer lisansüstü öğrencilerine bir geliştirme deneyimi sağlayacaktır.... [-]


Makine mühendisliği mtech / meng / PhD (araştırma - bazlı)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 hafta February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterlilik teknoloji özel bir alanda uygulama ve mevcut bilginin değerlendirilmesi anlamak için, araştırma yoluyla, bir katkı sağlayacaktır öğrenciler için tasarlanmıştır. Onlar da temel ileri teorik veya uygulamalı bilgilere değişen o bölgede genel bir bilgi yüksek seviyede göstermek mümkün olacak. [+]

Makina Mühendisliği MTech (Araştırma - tabanlı)

Bu yeterlilik teknoloji özel bir alanda uygulama ve mevcut bilginin değerlendirilmesi anlamak için, araştırma yoluyla, bir katkı sağlayacaktır öğrenciler için tasarlanmıştır. Onlar da temel ileri teorik veya uygulamalı bilgilere değişen o bölgede genel bir bilgi yüksek seviyede göstermek mümkün olacak.

Yeterlilik sonuçları ve değerlendirme kriterleri

mühendislik işlemleri, ürün veya sistemlerde başarıyla tamamlayan araştırma

Kabul şartları ve seçim kriterleri

Bir Baccalaureus Technologiae: Mühendislik: Mekanik, veya eşdeğer bir standarda eşdeğer nitelik.

diplomasını

MTech: Mühendislik: Mekanik başarıyla tezini tamamlayan öğrencilere tanınan edilecektir.... [-]


Masters Degree Programmes in Education

Kampüs Tam zamanlı February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

[+]

Müfredat Politika Değerlendirmesi (M5CPEQ)

[-]

MCom/MPhil in Industrial Psychology Professional (CW)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

İnsan Kaynakları Yönetimi ve Endüstriyel Psikoloji alanlarında ileri düzeyde üzerinde çalışmak için (Psikoloji Güney Afrika Profesyonel Kurulu ile) Endüstriyel Psikolog olarak kayıt için bir pozisyonda öğrenci koyar. [+]

yeterlilik amacı analizi, yorumlanması ve endüstriyel psikolojik ilke ve yöntemlerin anlaşılmasını mastering ileri bir seviyede öğrencinin uygulanan yeterlilik geliştirmektir. İnsan Kaynakları Yönetimi ve Endüstriyel Psikoloji alanlarında ileri düzeyde üzerinde çalışmak için (Psikoloji Güney Afrika Profesyonel Kurulu ile) Endüstriyel Psikolog olarak kayıt için bir pozisyonda öğrenci koyar.

Kabul şartları

Endüstriyel Psikolojide, NQF Seviye 7 veya 8'de en az% 65 ortalama bir başarı niteliği.

[-]

MCOM / MPhil insan kaynakları yönetimi (rd)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Öğrenciler, bağımsız ve özgün bilimsel çalışma kanıt göstermek için fırsat sağlamak entelektüel ve mesleki becerilerini geliştirmek gerekir. Bu yeterlilik ayrıca ilgili araştırma metodolojisi uygulama yeterliliğini göstermek için fırsat, araştırma süreci ve bulguların uygun yazılı ve / veya sözlü iletişim ile öğrenci sağlayacaktır yanı sıra araştırma süreci ve bulguların yansıtmak için. [+]

Öğrenciler, bağımsız ve özgün bilimsel çalışma kanıt göstermek için fırsat sağlamak entelektüel ve mesleki becerilerini geliştirmek gerekir. Bu yeterlilik ayrıca ilgili araştırma metodolojisi uygulama yeterliliğini göstermek için fırsat, araştırma süreci ve bulguların uygun yazılı ve / veya sözlü iletişim ile öğrenci sağlayacaktır yanı sıra araştırma süreci ve bulguların yansıtmak için.

Kabul şartları

İnsan Kaynakları Yönetimi, Endüstriyel Psikoloji, İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi veya İstihdam İlişkileri geniş alanda uygun bir Başarılar Diploma. Öğrenciler daha önce kuruluşlarda önemli iş tecrübesi (3-5 yıl en az) ile yöneticiler veya insan kaynakları yöneticileri olarak temayüz gerekirdi. Öğrenciler bilgisayar okuryazarı olmak ve Başarılar Diploma için bir Başarılar Araştırma Metodolojisi modülü (UYÇ Seviye 8 veya 9), en az% 65 ve ortalama internet erişimi olması gerekir. Öğrenci sayısı kısıtlamaları bir tam gün değerlendirme merkezi ve psikometrik değerlendirmeler oluşan bir seçim süreci gerektirmektedir.... [-]


MCOM / MPhil lojistik yönetimi (rd)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu program hiçbir kurs araştırma-dayanır. Öğrenciler ve onların çalışma liderleri öğrenci üzerinde anlaşılan araştırma programı tez tamamlanıncaya kadar takip bundan sonra bir araştırma konu üzerinde karar verir. çalışmalar, doğa ya da her ikisinin bir kombinasyonu olarak nicel ya da nitel olarak ya. Öğrenciler ayrıca anket tasarımı ve veri yorumlama üniversite istatistiksel destek hizmetleri ile desteklenmektedir. [+]

Bu program hiçbir kurs araştırma-dayanır. Öğrenciler ve onların çalışma liderleri öğrenci üzerinde anlaşılan araştırma programı tez tamamlanıncaya kadar takip bundan sonra bir araştırma konu üzerinde karar verir. çalışmalar, doğa ya da her ikisinin bir kombinasyonu olarak nicel ya da nitel olarak ya. Öğrenciler ayrıca anket tasarımı ve veri yorumlama üniversite istatistiksel destek hizmetleri ile desteklenmektedir.

MPhil öğrenciler diğer disiplinlerden gelebilir iken MCOM derecesi, çalışma alanında bir BCOM (Başarılar) olması gerekir üstlenen öğrenciler, çalışma alanı için gerekli akademik temeli olması koşuluyla.

Kabul şartları ... [-]

MCOM / PhD istihdam ilişkilerinde (rd)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Öğrenciler, bağımsız ve özgün bilimsel çalışma kanıt göstermek için fırsat sağlamak entelektüel ve mesleki becerilerini geliştirmek gerekir. Bu yeterlilik ayrıca ilgili araştırma metodolojisi ve araştırma süreci ve bulguların uygulama yeterliliğini göstermek için fırsat tanımak olacaktır. [+]

Öğrenciler, bağımsız ve özgün bilimsel çalışma kanıt göstermek için fırsat sağlamak entelektüel ve mesleki becerilerini geliştirmek gerekir. Bu yeterlilik ayrıca ilgili araştırma metodolojisi ve araştırma süreci ve bulguların uygulama yeterliliğini göstermek için fırsat tanımak olacaktır.

Kabul şartları

UYÇ Seviye 7 veya 8 üzerinde bir BCom Başarılar yeterlilik sahibi olan öğrenci başvurabilir. Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı eğer yetersiz öğrencinin akademik geçmişi thet görüş, yüksek lisans yeterlilik bir öğrenci kabulüne reddedebilir.

Programın süresi Tam zamanlı: 1 yıl minimum 2 yıl maksimum Part-time: en az 2 yıl, 3 yıl, maksimum İletişim detayları ... [-]

MCOM / PhD iş yönetimi

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

İşletme Yönetimi MCOM (CW) iş kuruluşun farklı fonksiyonel birimleri temel ve gelişmiş yönetim ilkeleri mastering, analiz, yorumlama ve uygulama entelektüel yetkinlik ve pratik becerilerini geliştirmek ve onların yönetsel yansıtmak gerekir öğrenci kararlar ve uygulamaları ile bir uygulama olarak yönetim bütünsel bağlamda bunların etkisini değerlendirmek için. İşletme Yönetimi (RD) MPhil öğrenci ve iş yönetimi ilkelerinin uygulanması yansıtan, mastering yorumlanmasında uygulanan yetkinlik geliştirmek gerekir. [+]

İşletme Yönetimi MCOM

Öğrenci iş kuruluşun farklı fonksiyonel birimleri temel ve gelişmiş yönetim ilkeleri mastering, analiz, yorumlama ve uygulama entelektüel yetkinlik ve pratik becerilerini geliştirmek ve onların yönetsel kararlar ve uygulamaları yansıtmak mümkün olacak ve etkisini değerlendirmek için gereken bunun pratik olarak yönetim bütünsel bağlamda.

Kabul şartları

Potansiyel öğrenci BCom Hons yeterlilik veya NQF düzeyde 8 yeterlik asgari seviyede Başarılar durumu ile eşdeğer dört yıllık yeterlilik, (BTECH hariç) sahip olmalıdır. Yönetim yeterlilik sahip olmayan adaylar MCOM (İşletme Yönetimi) programı kabul edilmeden önce bir köprü yıla yönlendirilir. Ekonomi, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Şirketler Hukuku: köprüleme yıl dört modülden oluşmaktadır. köprüleme yıl tamamlamayan öğrenci o aşamaya kadar elde edilen kredi korumak. Potansiyel öğrenci elde Başarılar Diploma için% 60 ortalama olmalıdır. Bireysel uzmanlık alanları farklı gereksinimleri olabilir. Potansiyel öğrenci en az 2 yıllık sektör deneyimi olması gerekir. Öğrenciler okuma yazma testi geçirerek yeterli İngilizce dil yeterlilik olması gerekir.... [-]


MCOM / PhD performans ve değişim (CW) liderlik

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

yeterlilik amacı mastering, analiz etme, yorumlama ve performans, değişim ve organizasyonel gelişim ilke ve yöntemleri anlamada gelişmiş (yürütme) düzeyinde öğrencinin uygulanan yeterlilik geliştirmektir. yeterlilik Personel Uygulama Güney Afrika Kurulu ile Personel Uygulayıcı olarak kayıt için bir pozisyonda öğrenci koyar. Aynı zamanda organizasyonlarda ileri düzeyde bir insan kaynakları yöneticisi veya organizasyonel gelişim uzmanı olarak çalışmak için öğrenci donatıyor. yeterlilik ayrıca kendi işletmelerinde danışmanlarının yanı sıra danışmanlık iş girişimler olarak çalışmaya öğrencileri sağlayacaktır. [+]

yeterlilik amacı mastering, analiz etme, yorumlama ve performans, değişim ve organizasyonel gelişim ilke ve yöntemleri anlamada gelişmiş (yürütme) düzeyinde öğrencinin uygulanan yeterlilik geliştirmektir. yeterlilik Personel Uygulama Güney Afrika Kurulu ile Personel Uygulayıcı olarak kayıt için bir pozisyonda öğrenci koyar. Aynı zamanda organizasyonlarda ileri düzeyde bir insan kaynakları yöneticisi veya organizasyonel gelişim uzmanı olarak çalışmak için öğrenci donatıyor. yeterlilik ayrıca kendi işletmelerinde danışmanlarının yanı sıra danışmanlık iş girişimler olarak çalışmaya öğrencileri sağlayacaktır.

Kabul şartları

İnsan Kaynakları Yönetimi, Endüstriyel Psikoloji, İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi veya İstihdam İlişkileri geniş alanda uygun bir Başarılar Diploma. Öğrenciler daha önce kuruluşlarda önemli iş tecrübesi (3-5 yıl en az) ile yöneticiler veya insan kaynakları yöneticileri olarak temayüz gerekirdi. Öğrenciler bilgisayar okuryazarı olmak ve Başarılar Diploma için bir Başarılar Araştırma Metodolojisi modülü (UYÇ Seviye 8 veya 9), en az% 65 ve ortalama internet erişimi olması gerekir. İstatistiksel Yöntemler veya Analitik Teknikleri yukarıda lisans düzeyinde ya da, en azından bir modül. Öğrenci sayısı kısıtlamaları bir tam gün değerlendirme merkezi ve psikometrik değerlendirmeler oluşan bir seçim süreci gerektirmektedir.... [-]


MCOM / PhD taşıma ekonomi (rd)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu program hiçbir kurs araştırma-dayanır. Öğrenciler ve onların çalışma liderleri öğrenci üzerinde anlaşılan araştırma programı tez tamamlanıncaya kadar takip bundan sonra bir araştırma konu üzerinde karar verir. [+]

Bu program hiçbir kurs araştırma-dayanır. Öğrenciler ve onların çalışma liderleri öğrenci üzerinde anlaşılan araştırma programı tez tamamlanıncaya kadar takip bundan sonra bir araştırma konu üzerinde karar verir. çalışmalar, doğa ya da her ikisinin bir kombinasyonu olarak nicel ya da nitel olarak ya. Öğrenciler ayrıca anket tasarımı ve veri yorumlama üniversite istatistiksel destek hizmetleri ile desteklenmektedir. MPhil öğrenciler diğer disiplinlerden gelebilir iken MCOM derecesi, çalışma alanında bir BCOM (Başarılar) olması gerekir üstlenen öğrenciler, çalışma alanı için gerekli akademik temeli olması koşuluyla.

Kabul şartları

UYÇ Seviye Taşımacılık Ekonomisi A ilgili Başarılar Diploma 7 veya 8. Uygulamalar tarama ve seçim sürecine tabidir.... [-]


MCom in Auditing

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

[+]

Adaylar de başarıyla özel tartışma oturumları kendi araştırma önerileri savunmak için gerekli olabilir. [-]

MCom in Computer Auditing

Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

[+]

Bir seçim süreci takip edilecektir.

İletişim detayları: Prof Danie Coetsee / 011 559 3859 / dcoetsee@uj.ac.za

[-]

MCom in Econometrics

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 hafta February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

[+]

Adaylar de başarıyla özel tartışma oturumları kendi araştırma önerileri savunmak için gerekli olabilir. [-]

MCom in Investment Management

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

[+]

hazırlık çalışmalarının olası örnekleri ön okuma, edebiyat yorumlar, kavram geliştirme ve beceri ve / veya bilgi gelişimine yönelik kısa dersleri başarıyla tamamlanması hedeflenmektedir. [-]

MCom in Local Economic Development

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Profesyonel MCOM (Yerel Ekonomik Kalkınma) amacı bilgi, beceri ve ileri düzeyde geliştirmek ve Yerel Ekonomik Kalkınma (LED) alanında yetkinliği uygulamalı etmektir. [+]

Profesyonel MCOM (Yerel Ekonomik Kalkınma) amacı bilgi, beceri ve ileri düzeyde geliştirmek ve Yerel Ekonomik Kalkınma (LED) alanında yetkinliği uygulamalı etmektir.

kimin önceki derece Yerel Ekonomik Kalkınmanın (LED) içermiyordu öğrenciler "LED Giriş" başlıklı kısa bir öğrenme programı (SLP) şeklinde bir köprü modülü tamamlamak zorunda kalacak.

İletişim bilgileri: Prof Lorraine GREYLING / 011 559 2057 / lgreyling@uj.ac.za

[-]

MCom in Quantitative Finance

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

[+]

Kabul şartları:

Potansiyel öğrenci sahip olmalıdır Yeni UYÇ düzeyinde Ticaret Başarılar yeterlilik Kantitatif Finans odaklı Lisans 8 / Eski NQF seviye 7; veya [-]

MCom in South African and International Taxation

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

[+]

Öğrenci vergilendirme alanında mastering, yorumlama, anlama, analiz ve vergilendirme ilkelerinin uygulanması uygulamalı uzmanlık yeteneklerini geliştirmelidir. Bir eleme öğrenci yüksek lisans tez, bağımsız ve özgün bilimsel çalışmanın kanıtları göstermesi gerekir.

Kabul şartları: Potansiyel öğrenci Muhasebe Bölümü tarafından uygulanan kabul edilir Yeni UYÇ seviyesinde 8 / Eski NQF seviye 7, üzerinde Ticaret Başarılar yeterlilik Muhasebe veya Mali Yönetimi odaklı Bachelors sahip olmalıdır. Programın (ve / veya devam eden kayıt) için kayıt sonuçlandırılması departman özgü gereklerine uygun başvuru tabidir. Bu gerekler genellikle departmanı tarafından onaylanmış bir araştırma önerisi kadar lider hazırlık çalışması sayılabilir. hazırlık çalışmalarının olası örnekleri ön okuma, edebiyat yorumlar, kavram geliştirme ve beceri ve / veya bilgi gelişimine yönelik kısa dersleri başarıyla tamamlanması hedeflenmektedir. Adaylar de başarıyla özel tartışma oturumları kendi araştırma önerileri savunmak için gerekli olabilir.... [-]


Meng / Elektrik ve elektronik mühendisliği PhD (araştırma - bazlı)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

yeterlilik amacı, temel mühendislik bilimleri / tasarım ve sentez ve büyük toplumun belirli sorunlarla ilgili ilke ve uygulayarak ileri yetenekleri ile bir mühendis geliştirmektir. [+]

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Meng (Araştırma - tabanlı)

yeterlilik amacı, temel mühendislik bilimleri / tasarım ve sentez ve büyük toplumun belirli sorunlarla ilgili ilke ve uygulayarak ileri yetenekleri ile bir mühendis geliştirmektir. Bu sürecin temel amaçlarından biri bağımlı temel mühendislik araştırma yapmak için gelişmiş bir yeteneği geliştirmektir. Aynı zamanda hayat boyu öğrenme yaklaşımı desteklemektedir.

Yeterlilik sonuçları

Çıkış seviyesi sonuçları: Nitelikli öğrenci mümkün olacak:

Belirlemek, değerlendirmek, formüle yorumlamak, analiz ve araştırma seçtiği alanda yani Matematik, Temel Bilim ve Mühendislik Bilimleri ilgili temel bilgileri uygulayarak yaratıcı ve yenilikçi mühendislik araştırma / geliştirme sorunları çözmek. Plan ve araştırma uygulama seçtikleri alanda sosyal (yerel ve diğer topluluklara) sorumlu araştırma / geliştirme oluşturan ilkeler, yöntemler ve kavramlar içine temel bilgi, anlayış ve kavrayış gösteren, mühendislik araştırma projeleri yönetmek. Bir takım, bir grup, örgüt üyesi ve toplum olarak ya da araştırma seçtikleri alanda çok disiplinli ortamlarda, bireysel olarak ya da başkalarıyla birlikte, etkin bir şekilde çalışmak. Örgütlenme ve onu yönetmek / kendini ve onun / onun faaliyetlerinin sorumlu, etkin profesyonel ve etik, araştırma alanında ilişkin bilgi ve uzmanlığa dayalı hüküm yeterlilik onun / onun sınırları içinde sorumluluk kabul ve egzersiz. Plan ve uygun kuram ve yöntemleri uygulayarak soruşturma, araştırma ve / veya deneylerin geçerli seviyelerini yürütmek ve uygun veri analizi ve yorumlanması gerçekleştirin. mühendislik, etkin yazılı ve sözlü iletişim ve özellikle bugüne kadar uygun yapı, biçem ve grafik desteği kullanarak, araştırma etkilenen olarak, geniş kitleler ve topluluk araştırma. Kullanın ve mühendislik araştırma / geliştirme uygulamada etkin ve eleştirel uygun araştırma yöntemleri, beceri, araç ve bilgi teknolojileri... [-]

Metalurji mühendisliği mtech (araştırma - bazlı)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu seviyede bir eleme öğrenci böylece bir metalurjik ortamda uzmanlaşmış bilgi ve araştırma metodolojisi uygulayarak metalurji sanayi ve madencilik topluluğunun araştırma ve geliştirme ihtiyaçlarına katkıda yetkili olacak. nitelikli öğrenci Profesyonel Teknolog olarak ECSA kayıt mümkün olacak. [+]

Bu seviyede bir eleme öğrenci böylece bir metalurjik ortamda uzmanlaşmış bilgi ve araştırma metodolojisi uygulayarak metalurji sanayi ve madencilik topluluğunun araştırma ve geliştirme ihtiyaçlarına katkıda yetkili olacak. nitelikli öğrenci Profesyonel Teknolog olarak ECSA kayıt mümkün olacak.

Yeterlilik sonuçları ve değerlendirme kriterleri

eleme öğrenci yeteneğine göre olmalıdır:

Başlatın ve tam tamamlanması için metalurjik faaliyetlerin bir dizi uygulamalı araştırma yürütmek. Bir metalurjik bir ortamda üst yönetim seviyesine ortasında Fonksiyonu. Kabul şartları ve seçim kriterleri

Bir Baccalaureus Technologiae: Mühendislik: Metalurji, veya eşdeğer bir standarda eşdeğer nitelik.... [-]


Miktar incelemelerinde mtech (araştırma - bazlı)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterlilik uygulamalı bir araştırma projesinde katılımı ile, miktar ölçme, gayrimenkul geliştirme ve diğer ilgili alanlarda belirli bir uzmanlık entegre teknik bilgi / beceri ve gelişmiş analiz ve problem çözme uygulamak mezunları sağlamak için tasarlanmıştır. [+]

Bu yeterlilik uygulamalı bir araştırma projesinde katılımı ile, miktar ölçme, gayrimenkul geliştirme ve diğer ilgili alanlarda belirli bir uzmanlık entegre teknik bilgi / beceri ve gelişmiş analiz ve problem çözme uygulamak mezunları sağlamak için tasarlanmıştır.

Yeterlilik sonuçları ve değerlendirme kriterleri

özel bir alanda araştırma ve geliştirme çalışmaları ve miktar ölçme ve gayrimenkul geliştirme alanında teknoloji transferi meşgul.

Kabul şartları ve seçim kriterleri

Bir BTech: Miktar Araştırması, veya eşdeğer bir standarda eşdeğer nitelik VEYA A Milli Yüksek Diploma: İnşaat Ölçümü artı onaylı iş deneyimi ve diğer post-diploma nitelikleri. Öğrenciler, akademik liyakat seçilir ve çalışma alanını onaylanmaktadır.... [-]


Mimari Teknoloji mtech

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterlilik elde eden öğrenciler, bağımsız araştırma ve bağımsız kamu ve / veya özel (resmi veya gayrı resmi) sektörler veya özel alanlarında teknoloji, tasarım ve yönetimi profesyonel mimarlık hizmetleri gerçekleştirmek için edebiliyoruz yetkili mimari teknolog / uygulayıcılar olacak yapılı çevre. [+]

Bu yeterlilik elde eden öğrenciler, bağımsız araştırma ve bağımsız kamu ve / veya özel (resmi veya gayrı resmi) sektörler veya özel alanlarında teknoloji, tasarım ve yönetimi profesyonel mimarlık hizmetleri gerçekleştirmek için edebiliyoruz yetkili mimari teknolog / uygulayıcılar olacak yapılı çevre.

Kabul şartları

Bir Baccalaureus Technologiae: Durum Komitesi tarafından önerilen ve Fakülte Kurulu tarafından onaylanan en az 65 ortalama% işareti veya eşdeğer standartta eşdeğer bir yeterlilik ile Mimarlık Teknolojisi.

Seçim kriterleri

Bölüm Komitesi tarafından onaylanan seçimi, akademik liyakat ve bir ön araştırma önerisi dayanmaktadır.... [-]


MPhil / MCOM spor yönetimi

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Yüksek Lisans programına katılan öğrenciler yazmak ve bir araştırma tezi sunmak için gerekli olacaktır. [+]

Yüksek Lisans programına katılan öğrenciler yazmak ve bir araştırma tezi sunmak için gerekli olacaktır.

Kabul şartları

Spor Yönetiminde bir Başarılar Diploma.

İletişim detayları

Adı: Prof Leon Lategan Tel: 011 559 6966 / E-posta: leonl@uj.ac.za

[-]

Muhasebe MCOM

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

[+]

Programın (ve / veya devam eden kayıt) için kayıt sonuçlandırılması departman özgü gereklerine uygun başvuru tabidir.

[-]

Mühendislik yönetimi meng / PhD (ders veya araştırma bazlı)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 - 24 ay February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

yeterlilik amacı geniş toplumun belirli yönetim sistemleri problemlere temel mühendislik yönetim bilimleri ve / tasarım ve sentez ve ilgili ilkelerinin uygulanmasında ileri yetenekleri ile bir mühendis geliştirmektir. Bu süreçte ana hedeflerinden biri, bağımsız temel sistem mühendisliği ve yönetim araştırma yapmak için gelişmiş bir yeteneği geliştirmektir. Aynı zamanda hayat boyu öğrenme yaklaşımı desteklemektedir. [+]

Mühendislik Yönetimi Meng (Bilim Dalı)

yeterlilik amacı geniş toplumun belirli yönetim sistemleri problemlere temel mühendislik yönetim bilimleri ve / tasarım ve sentez ve ilgili ilkelerinin uygulanmasında ileri yetenekleri ile bir mühendis geliştirmektir. Bu süreçte ana hedeflerinden biri, bağımsız temel sistem mühendisliği ve yönetim araştırma yapmak için gelişmiş bir yeteneği geliştirmektir. Aynı zamanda hayat boyu öğrenme yaklaşımı desteklemektedir.

Yeterlilik sonuçları

Çıkış seviyesi sonuçları: Nitelikli öğrenci mümkün olacak:

Belirlemek, değerlendirmek, formüle yorumlamak, analiz ve araştırma seçtiği alanda yani Matematik, Temel Bilimler ve / veya Mühendislik ve Yönetim Bilimleri ilgili temel bilgileri uygulayarak yaratıcı ve yenilikçi mühendislik araştırma ve geliştirme sorunları çözmek. Plan ve araştırma uygulama seçtikleri alanda sosyal (yerel ve diğer topluluklara) sorumlu araştırma / geliştirme oluşturan ilkeler, yöntemler ve kavramlar içine temel bilgi, anlayış ve kavrayış gösteren, mühendislik yönetimi araştırma projeleri yönetmek. Bir takım, bir grup, örgüt üyesi ve toplum olarak ya da araştırma seçtikleri alanda çok disiplinli ortamlarda, bireysel olarak ya da başkalarıyla birlikte, etkin bir şekilde çalışmak. Örgütlenme ve onu yönetmek / kendini ve onun / onun faaliyetlerinin sorumlu, etkin profesyonel ve etik, araştırma alanında ilişkin bilgi ve uzmanlığa dayalı hüküm yeterlilik onun / onun sınırları içinde sorumluluk kabul ve egzersiz. Plan ve uygun kuram ve yöntemleri uygulayarak soruşturma, araştırma ve / veya deneylerin geçerli seviyelerini yapmak ve veri analizi ve yorumlanması gerçekleştirin. mühendislik, etkin yazılı ve sözlü iletişim ve özellikle bugüne kadar uygun yapı, biçem ve grafik desteği kullanarak, araştırma etkilenen olarak, geniş kitleler ve topluluk araştırma. Kullanın ve mühendislik araştırma / geliştirme uygulamada etkin ve eleştirel mühendislik... [-]

Operasyonları yönetiminde mtech (araştırma - bazlı)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

yeterlilik entelektüel ve mesleki becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır, bağımsız ve özgün bilimsel çalışma kanıt göstermek için fırsat öğrenci sağlar. [+]

yeterlilik entelektüel ve mesleki becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır, bağımsız ve özgün bilimsel çalışma kanıt göstermek için fırsat öğrenci sağlar. Bu yeterlilik ayrıca ilgili araştırma metodolojisi uygulama yeterliliğini göstermek için fırsat tanımak ve araştırma süreci ve bulguların uygun yazılı ve / veya sözlü iletişim ve araştırma süreci ve bulgular üzerine yansıtmak için olacaktır.

Yeterlilik sonuçları ve değerlendirme kriterleri

özel bir alanda araştırma ve geliştirme çalışmaları ve miktar ölçme ve gayrimenkul geliştirme alanında teknoloji transferi meşgul.

Kabul şartları ve seçim kriterleri

Durum Komitesi tarafından belirlenen Operasyon Yönetimi veya NQF Seviye 7 eşdeğer bir nitelik: Bir adayın BTech tutmak gerekir. Bir MTech programına kabul için, tüm uygulamalar, akademik performans ve önceki nitelikleri bakımından gözden geçirilecektir ve gerekirse, başvuru, tespit etmek için mülakata alınacaktır diğerleri arasında, yüksek lisans eğitimi ilgi ve araştırma ilgi karşılamak için Bölümün yeteneği .... [-]


Pazarlama yönetimi MCOM (rd)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Öğrenci yorumlama ve pazarlama yönetim ilkelerinin uygulanması yansıtan edinimi uygulamalı yetkinlikleri ve pratik becerilerini geliştirmek gerekir. Öğrenci tez konusuyla ilgili olarak odaklanmış bir yetkinlik almalıdır. [+]

Öğrenci yorumlama ve pazarlama yönetim ilkelerinin uygulanması yansıtan edinimi uygulamalı yetkinlikleri ve pratik becerilerini geliştirmek gerekir. Öğrenci tez konusuyla ilgili olarak odaklanmış bir yetkinlik almalıdır. Öğrenci, bağımsız ve özgün bilimsel çalışmanın kanıtları göstermesi gerekir. Öğrenciler ayrıca ilgili araştırma metodolojisi uygulama ve araştırma süreci ve bulguların uygun yazılı iletişimde yetkinlik gösterecektir. Öğrenci onun / onu araştırma kararları ve uygulamaları yansıtmak gerekir, ve pazarlama yönetimi bütünsel bağlamda bunların etkisini değerlendirmek için.

Kabul şartları

UYÇ Seviye 7 veya 8 üzerinde Pazarlama Yönetimi bir BCom Başarılar yeterlilik sahibi olan bir öğrenci, bu yeterlilik kabul edilmek için başvuruda bulunabilirler. öğrencinin akademik arka plan önerdi çalışmalar için yetersiz olduğu görüşünde ise Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Master yeterlilik öğrenci kabul reddedebilir.... [-]


Sanayi Politikasında MPhil

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Endüstri Politikasında Felsefe Yüksek Lisansının amacı, öğrencilerin kıta ekonomilerinin yapısal dönüşümünü desteklemek için uygun endüstri politikalarının edinilmesi, analizi, yorumlanması ve uygulanmasında öğrencilerin entelektüel yeterliliklerini, entelektüel bağımsızlıklarını ve pratik becerilerini geliştirmektir. [+]

Endüstri Politikasında Felsefe Yüksek Lisansının amacı, öğrencilerin kıta ekonomilerinin yapısal dönüşümünü desteklemek için uygun endüstri politikalarının edinilmesi, analizi, yorumlanması ve uygulanmasında öğrencilerin entelektüel yeterliliklerini, entelektüel bağımsızlıklarını ve pratik becerilerini geliştirmektir. Program, Afrika'daki endüstriyel kalkınma politikaları, stratejileri ve yönetimi ile ilgili geniş bir yelpazede konuların derinlemesine ele alınmasını sağlayan ve öğrencilerin verilen bilginin pratik uygulamasını test etmelerine, vaka çalışmalarını analiz etmeye katılmalarına, yürütmelerine olanak sağlayan çekirdek modüller içerir. saha ziyaretleri ve kapsam dahilindeki çeşitli temalar hakkında bireysel teknik raporlar hazırlar.... [-]


Stratejik yönetim MCOM (rd)

Online Kampüs Yarı zamanlı 2 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Öğrenci uygulamalı yetkinlikleri ve satın alma, yorumlama, anlama ve uygulama becerileri, stratejik ve genel yönetim ilkeleri uygulama geliştirmek gerekir. [+]

Öğrenci uygulamalı yetkinlikleri ve satın alma, yorumlama, anlama ve uygulama becerileri, stratejik ve genel yönetim ilkeleri uygulama geliştirmek gerekir. yeterlilik, stratejik ve genel yönetim alanında öğrencinin araştırma ve kavramsal becerilerini geliştirir. Bir eleme öğrenci bilimsel araştırma ve bunlara rapor yeteneğini kanıtlamak göstermelidir. Öğrenci onun / onu araştırma kararlarını ve uygulamalarını yansıtmak için, stratejik ve genel yönetim bütünsel bağlamda bunların etkisini değerlendirmek gerekir.

Kabul şartları

UYÇ Seviye 8 Stratejik Yönetim bir BCom Başarılar yeterlilik sahibi olan bir öğrenci, bu yeterlilik kabul edilmek için başvuruda bulunabilirler. öğrencinin akademik arka plan önerdi çalışmalar için yetersiz olduğu görüşünde ise Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Master yeterlilik öğrenci kabul reddedebilir.... [-]


Uluslararası muhasebe MCOM

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Öğrenci finansal muhasebe alanında mastering, yorumlama, anlama, analiz ve muhasebe ilkelerinin uygulanması uygulamalı uzman yetkinlik geliştirmek gerekir. sınırlı bir kapsam tez sayesinde, bir eleme öğrenci bağımsız ve özgün bilimsel çalışmanın kanıtları göstermesi gerekir. [+]

Öğrenci finansal muhasebe alanında mastering, yorumlama, anlama, analiz ve muhasebe ilkelerinin uygulanması uygulamalı uzman yetkinlik geliştirmek gerekir. sınırlı bir kapsam tez sayesinde, bir eleme öğrenci bağımsız ve özgün bilimsel çalışmanın kanıtları göstermesi gerekir.

Kabul şartları: Potansiyel öğrenci onur yeterlilik veya Yeni UYÇ seviye 8 / Eski NQF Seviye 7 Muhasebe veya Mali Yönetimi ile ilgili onur derecesi yüksek lisans diplomasına sahip olmalıdır. Alternatif Yeni UYÇ düzeyinde başka dört yıllık yeterlilik 8 / Eski NQF seviye 7 ve Muhasebe Bölümü tarafından ilgili ve yeterli kabul edilir ilgili muhasebe deneyimi. Hazırlık çalışması ve bir giriş sınavı Muhasebe Bölümü tarafından istenebilir. Bir seçim süreci takip edilecektir. ... [-]


Yapı mühendisliğinde meng (ders)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 - 24 ay February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Programın amacı geniş toplum belirli yapısal mühendislik problemlerine temel yapısal mühendislik bilimleri, tasarım ve sentez uygulayarak ileri yetenekleri ile bir mühendis geliştirmektir. ana hedeflerinden biri bağımsız temel yapı mühendisliği araştırma yapmak için gelişmiş yeteneği geliştirmek ve bunu yaparken, hayat boyu öğrenmeyi teşvik etmektir. [+]

Programın amacı geniş toplum belirli yapısal mühendislik problemlerine temel yapısal mühendislik bilimleri, tasarım ve sentez uygulayarak ileri yetenekleri ile bir mühendis geliştirmektir. ana hedeflerinden biri bağımsız temel yapı mühendisliği araştırma yapmak için gelişmiş yeteneği geliştirmek ve bunu yaparken, hayat boyu öğrenmeyi teşvik etmektir.

Yeterlilik sonuçları

Çıkış seviyesi sonuçları: Nitelikli öğrenci mümkün olacak:

Belirlemek, değerlendirmek, formüle yorumlamak, analiz ve araştırma seçtiği alanda yani matematik, temel bilimler ve mühendislik bilimleri ilgili temel bilgileri uygulayarak yaratıcı ve yenilikçi yapısal mühendislik araştırma ve geliştirme sorunları çözmek. Plan ve araştırma uygulama seçtikleri alanda sosyal (yerel ve diğer topluluklara) sorumlu mühendisliği araştırma / geliştirme oluşturan ilkeler, yöntemler ve kavramlar içine yatan temel bilgi, kavrayış ve anlayış gösteren yapı mühendisliği araştırma projeleri yönetmek. Bir takım, grup, örgüt üyesi ve toplum olarak ya da araştırma seçtikleri alanda multidisipliner ortamlarda bireysel olarak ya da başkalarıyla birlikte etkin bir şekilde çalışması Örgütlenme ve sorumlu onu / kendini ve onun / onun faaliyetlerini yönetmek, etkin ve profesyonel etik ve yetkinlik onun / onu kendi sınırları içinde sorumluluk almaya ve araştırma alanına ilişkin, bilgi ve uzmanlık ile orantılı yargı egzersiz Plan ve uygun kuram ve yöntemleri uygulayarak soruşturma, araştırma ve / veya deneylerin geçerli düzeyini yapmak ve veri analizi ve yorumlama yapmak Şimdiye kadar, uygun yapı, biçem ve grafik desteği kullanarak araştırma etkilenen olarak geniş kitleler ve topluluk araştırma özellikle mühendislik ile, etkin yazılı ve sözlü iletişim ve Kullanın ve mühendislik araştırma / geliştirme uygulamada etkin ve eleştirel uygun yapısal mühendislik araştırma yöntemleri, beceri, araç, teknoloji ve bilgi teknolojileri değerlendirmek ve bir... [-]

Yönetiminde MPhil: gelişmekte olan ülkelerde liderlik (cw)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu ülkelerde de ileri düzeyde spesifik sektörlerde farklılaştırılmış bir odaklanma ile yükselen bir ülke bağlamında analiz, yorumlama ve liderlik anlayışında öğrencinin uygulanan yetkinlik geliştirmek için. yeterlilik yönettikleri ve gelişmekte olan ülkelerde yol sahip olduğu belirli sektörlerin gerektirdiği kritik liderlik becerileri üst düzey yöneticileri ve liderleri sağlayacaktır. [+]

Bu ülkelerde de ileri düzeyde spesifik sektörlerde farklılaştırılmış bir odaklanma ile yükselen bir ülke bağlamında analiz, yorumlama ve liderlik anlayışında öğrencinin uygulanan yetkinlik geliştirmek için. yeterlilik yönettikleri ve gelişmekte olan ülkelerde yol sahip olduğu belirli sektörlerin gerektirdiği kritik liderlik becerileri üst düzey yöneticileri ve liderleri sağlayacaktır.

Kabul şartları

kamu yönetimi, siyaset bilimi, hukuk ve anayasal çalışmalar, eğitim, çevre çalışmaları, mühendislik, sağlık ve grafik / yaratıcı bilimleri: Bir öğrenciyseniz aşağıdaki alanlardan herhangi birinde ilgili bir Başarılar Diploma sahip olmalıdır. Bir öğrenci en az% 65 ortalama Başarılar Diploma veya diğer herhangi bir eşdeğer yeterlilik onun / onu konuların tüm kabul için dikkate alınması gereken genelinde ulaşmış olmalıdır. ... [-]


Yüksek lisans turizm ve otelcilik yönetimi (rd) 'de

Kampüs Yarı zamanlı 2 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Master Turizm ve Otelcilik amacı, soru sanayi belirli sektörlerde odaklanarak küresel bağlamda turizm ve otelcilik yönetimi konularını analiz etme ve yorumlama öğrencinin yeteneğini geliştirmektir. [+]

Master Turizm ve Otelcilik amacı, soru sanayi belirli sektörlerde odaklanarak küresel bağlamda turizm ve otelcilik yönetimi konularını analiz etme ve yorumlama öğrencinin yeteneğini geliştirmektir. Öğrenci, bilimsel araştırma ve turizm ve otelcilik yönetimi bağlamında yansıtmak için yeteneğini kanıtlamak nerede gösterileceğini Bu amaçla yüksek lisans Düzeyde bir araştırma temelli tez teslimi ile elde edilir.

Bundan dolayı program turizm ve otelcilik yönetiminde yöneticilerin ve liderlerin sürekli mesleki gelişimine yardımcı olur.

Kabul şartları

Asgari kabul gereksinimi BTech (Turizm İşletmeciliği) veya BTech (Ağırlama Yönetimi) ya da turizm ve otelcilik alanında aynı seviyede eşdeğer yeterlilik. disiplinler arası programlar için öngörülen olarak yüksek lisans öğrencilerinin seçim kuralları ve yüksek Dereceler Johannesburg Üniversitesi Komitesi düzenlemelerine uygun olarak yapılacaktır. STH Araştırma Komitesi başarıyla yeterlilik tamamlamak için bir destekleyici tedbir olarak NQF Seviye 8 veya 9 bir modül veya modülleri, reçete edebilir. STH Araştırma Komitesi araştırma öğrencinin bilgi güncellenmesi gerekiyor ya da araştırma konusu sorunları uzandığında yetersiz lisansüstü düzeyde kaplı olduğu sonucuna varmıştır zaman geçerlidir. ... [-]


çevre sağlığı mtech

Kampüs Yarı zamanlı 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

bağımsız gelişmiş problem çözme becerileri ile araştırma ve Çevre Sağlığı alanında eleştirel ve yansıtıcı düşünme uygulama yapmak için beceriler kazandırmak için. [+]

bağımsız gelişmiş problem çözme becerileri ile araştırma ve Çevre Sağlığı alanında eleştirel ve yansıtıcı düşünme uygulama yapmak için beceriler kazandırmak için.

Kabul şartları

BTech Çevre Sağlığı. % 65 ortalama BTech programında gereklidir.

İletişim detayları

Adı: Bayan Martha Chadyiwa Tel: 011 559 6239 / E-posta: mchadyiwa@uj.ac.za

[-]

şekilde mtech

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterlilik elde eden öğrenciler seçilen alanda giysi ya da moda özel bir alanda bağımsız araştırma ve bilgi üretimine katkıda mümkün olacak. Araştırma problemi, gerekçesi, süreç ve sonuç bu düzeyde genel kabul görmüş normlara uygun bir tez bildirilmiştir. [+]

Bu yeterlilik elde eden öğrenciler seçilen alanda giysi ya da moda özel bir alanda bağımsız araştırma ve bilgi üretimine katkıda mümkün olacak. Araştırma problemi, gerekçesi, süreç ve sonuç bu düzeyde genel kabul görmüş normlara uygun bir tez bildirilmiştir.

Kabul şartları

Bir Baccalaureus Technologiae: Durum Komitesi tarafından önerilen ve Fakülte Kurulu tarafından onaylanan en az 65 ortalama% işareti veya eşdeğer standartta eşdeğer bir yeterlilik, Moda.

Seçim kriterleri

Bölüm Komitesi tarafından onaylanan seçimi, akademik liyakat ve bir ön araştırma önerisi dayanmaktadır.

Müfredat

MODÜL

Araştırma ve Tez: Moda Program yapısı Programın Niteliği: Bir yıl araştırma programı. En kısa süre: 12 ay. Maksimum süre: 24 ay tam zamanlı, 36 ay part-time. [-]

Videolar

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

İletişim
Yer adresi
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Sosyal Medya