University of the Witwatersrand

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Wits stratejik ile meşgul öğrenciler ve personel için sayısız fırsat ve ülkemizin bilgi tabanına katkıda bulunmak ve geleceğimizi inşa edecek, mevcut çözümleri ile, Johannesburg, dünya standartlarında bir şehir ve Güney Afrika'nın ekonomik merkezi yer almaktadır. 95 yıllık tarihinde 160 000'den fazla mezunuyla Wits, ulusal ve uluslararası alanda markasını yapmaya ve devam ettirmeye devam edecektir. Wits Fortune 500 CEO'nun mezun 100 üniversitenin hangi dünya üst arasında Times Higher Education Oylamaya tarafından 24 konumlandırılmış.

Wits tanıyalım

Wits Üniversitesi yüksek öğretim ve yüksek kalitede araştırma merkezidir. Onun uzun bir geçmişi ve itibar soruşturma özgürlüğü ve bilgi ve gerçeği aramayı teşvik üzerine inşa edilmiştir. Bu, Güney Afrika'da önde gelen bir araştırma yoğun bir üniversite olarak konumunu geliştirmeye devam eder.

Wits Bugün

Fikir, Afrika'nın önde gelen araştırma üniversitelerinden biri odak öğrenme, öğretim ve araştırmada mükemmellik küresel rekabet standartlarını sürdürülmesi üzerinde nerede bilgi sınırları itti ve nerede, yenilikçi olmaya çalışmaktadır.

Wits de çalışma

Öğrenciler uluslararası saygın araştırma ağırlıklı bir üniversite olduğu için Wits öğrenim seçin. Fikir yüksek nitelikli ve uluslararası üne sahip akademik kadroya sahiptir. Johannesburg, Afrika'nın ekonomik merkezi dayanarak, Wits profesyonel derece uluslararası kabul görmüş olması ile lisans programlarının geniş bir seçenek sunuyor. Wits öğrencilerin sosyal canlılık yanı sıra kültürel çeşitlilik sunuyor.

Lisansüstü çalışmalar

Kariyer geliştirmek için mi arıyorsunuz? Rekabet avantajı gerekir? Biz lisansüstü seviyede, mükemmel gözetim ve araştırma desteği, hem de sevaplı öğrenciler ve finansal ihtiyacı olanlar için fon en entelektüel uyarıcı araştırma alanları sunuyoruz Wits, katılın.

Konumlar

Johannesburg

University of the Witwatersrand

Address
1 Jan Smuts Avenue
Braamfontein

2000 Johannesburg, Gauteng, Güney Afrika Cumhuriyeti
Telefon
+27 11 717 1000

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar