Caucasus International University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Caucasus International University (CUU), rekabetçi, yüksek nitelikli personel ve ulusal ve uluslararası bir alanla bütünleşmesini amaçlayan ulusal değerlere ve sürekli değişimlere dayanan bir yüksek öğretim kurumudur.

Yüksek öğretim en önemli kamu sorumluluklarından biridir; Bu nedenle, üniversitemizde aldığı eğitimi bilimsel araştırmalara dayanarak kapsamlı hale getirmeye çalışıyoruz. Üç akademik aşama (Lisans , Yüksek Lisans, Doktora Programları ) öğrencilere odaklanır - yeteneklerini geliştirmek ve mesleki becerilerini arttırmak. Kapsamlı saydam araçların yardımıyla araştırma ve inovasyonun uygulanması, eğitim sistemi yönetimi CIU'nun başlıca öncelikleri arasındadır .

Sonuç olmadan hiçbir hedef yoktur ve bunun tersi de geçerlidir! Üniversitenin 23 yıllık tarihi, Gürcü değerlerine dayanan yüksek akademik standartlara sahip bir klasik Avrupa tarzı bir üniversite yaratma girişiminin istenen sonucu verdiğini kanıtladı.

Günümüzde ulusal ve uluslararası alanda rekabetçi olmak için her koşulda sahibiz.

85211_studentlife.jpg

Üniversite şunları sunmaktadır:

Zengin bir kütüphane, TV ve radyo stüdyoları, Editing Rooms, Multimedya Merkezi, Temel Tıp Disiplinleri için Eğitim Laboratuvarları, Modern uyarılmış ürünlerle donatılmış Anatomi Çalışma Odası, Nöro-Bilimler Bilimsel Araştırma Laboratuvarı ve Uygulamalı Fizyoloji Laboratuvarı, Biyokimya Laboratuvarı, Çalışma Odaları - Uyarılmış Teknikler, Yerleşik Diş Hekimliği Klinikleri ve Üniversite Disiplinleri, Moot Mahkemesi, Hukuk Kliniği, Kafkasya Jeopolitik Modelleme Laboratuvarı, Çatışma Çözümü ve Kariyer Geliştirme Merkezleri, Turizm Çalışma Odası, Kiler “Kolkhi, Bağcılık-Şarapçılık Bilimsel Araştırma Merkezi, Mikrovinleme Araştırma Laboratuvarı, Laboratuvarlar Şarap-Kimya, Ampelografi ve Mikro-Biyoloji, Tatma Odası vb.

85214_12.jpg

Üniversite Öncelikleri:

  • Uluslararası standartlara dayalı araştırma ve uygulama odaklı öğretim;
  • Uluslararası eğitim alanı ile entegrasyon;
  • Pratik deneyime sahip yüksek nitelikli akademik personel ekibi;
  • Modern altyapı ve teknolojilerle donatılmış bir bina;
  • CIU, devlet ve sivil toplum yapılarında öğrencilerin ve mezunların istihdamı;
  • Değişim programı;
  • Burslar;
  • Farklı ve mutlu öğrenci hayatı;
  • Esnek ödeme sistemi.

Üniversite, yüksek akademik standartlara uygun öğrenci odaklı bir ortam ve eğitim sunar, böylece öğrencilerin bilgi tabanı, gücü ve gelecek perspektifini tanımlar!

Bir CIU öğrencisi olmak, kaliteli bir eğitim kazanmak, başarılı bir kariyere sahip olmak, sürekli gelişim ve başarılı öğrenci yaşamı için fırsatlar demektir.

Konumlar

Tiflis

Address
Chargali Street,73
Tiflis, Tiflis, Gürcistan

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin