Ilia State University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Ilia State University ?

Ilia State University her yıl yükseköğretimin her kademesinde yaklaşık 5.000 kişiyi ağırlıyor. ISU, her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak ve potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çabalamaktadır. Ilia State University , gelecekteki kariyer hedeflerine ulaşmak için gerekli bilgi, beceri ve güveni sağlamak için öğrencilere çok yönlü bir deneyim sunar. ISU, öğrencilerin uzmanlardan öğrenebilecekleri ve aradıkları nitelikleri kazanabilecekleri, gelişmiş ve özel bir akademik topluluk sağlar.

Sunduklarımız:

Öğrenci merkezli öğretim - Profesörler ve öğrenciler arasındaki canlı ilişkiler, canlı akademik işbirliğine ve tartışmalara katkıda bulunur. Öğrenciler, fakülte tarafından öğrenim sırasında kendi araştırma alanlarını bulmak için teşvik edilir ve desteklenir.

Uygulamaya dayalı müfredat - ISU, hükümet organları ve uluslararası kuruluşların yanı sıra, öğrencilerin teorik bilgileri dünyaya veya işe entegre etme fırsatı yaratan kamu ve özel kuruluşlarla işbirliği yapar.

Değişim ve çift diploma program fırsatları - 2012 yılından beri ISU, çeşitli uluslararası yüksek öğretim kurumlarında öğrencilerine ve personeline değişim programları sunmaktadır. ISU, öğrencilerine çeşitli Avusturya ve ABD Üniversiteleri ile çift diploma almak için özel bir fırsat sunuyor.

Rekabetçi Öğrenim Ücretleri - ISU, ülke ve bölgede rekabetçi eğitim ücretleri ve esnek ödeme seçenekleri ile birinci sınıf bir eğitim sunmaktadır.

Öğrencilerin kendilerini çeşitli akademik, sosyal ve kültürel etkinliklerde dolaşabilecekleri unutulmaz bir öğrenci yaşam dostu, davetkar topluluğu.

Ilia State University katılın ve muhteşem hayat deneyiminizi bizimle başlatın!

Ilia State University , NUTSHELL'de

  • Kuruluş Tarihi: 2006
  • Yeri: Tiflis, Gürcistan
  • Çalışanlar: 301 profesör ve 1000'den fazla öğretmen, araştırmacı ve diğer çalışanlar.
  • 4 okul: Fen Edebiyat Fakültesi, Fen Bilimleri ve Mühendislik Fakültesi, İşletme Fakültesi, Hukuk Fakültesi
  • Öğrenciler: 15 763
  • Eğitim programları: Lisans, yüksek lisans ve doktora programlarında 80 kadar akredite program. seviyeleri
  • Gürcistan'ın birçok bölgesinde araştırma ve öğrenme olanakları
  • School of Business: 2015'ten bu yana Gürcü öğrencilerinin 1 numaralı çalışma yeri

Konumlar

Tiflis

Ilia State University

Address
Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5
0162 Tiflis, Tiflis, Gürcistan
Telefon
+995 322 20 00 09