RIT Croatia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

En iyi ABD üniversitelerine kayıt olun ve Hırvatistan'da eğitim alın!

RIT Croatia , 1997 yılında önde gelen özel Amerikan üniversitesi olan küresel bir kampüsü olarak kuruldu

1. Günden Farklı!

Bireysel yaklaşımı kullanarak, potansiyelinizi geliştirmenize yardımcı olacak canlandırıcı ve etkileşimli bir ortam sağlayacağız. Eğitiminiz boyunca, RIT'nin Rochester, New York veya Dubai, BAE'deki kampüslerinde yurtdışında okuyan bir veya iki dönem geçirme fırsatı sunacağız. Bilginin pratik uygulamasına yönelik programlar aracılığıyla iş dünyasının zorluklarına hazır olacaksınız.

Uluslararası Akreditasyon

RIT Croatia özel bir yüksek öğretim kurumu ve programları ulusal akreditasyonlara uygun olarak verilmektedir. Programlarımızın kalitesi aşağıdakiler gibi uluslararası RIT akreditasyonları ile tanınmıştır:

  • Orta Eğitim Komisyonu, ABD Eğitim Sekreteri ve Yüksek Öğretim Akreditasyonu Konseyi tarafından tanınan kurumsal bir akreditasyon kurumu olan Yüksek Öğrenim Komisyonu.
  • İşletme Koleji Okullarını Geliştirme Derneği. RIT'in iş programları, dünya çapında yönetim eğitimini ilerletmeye adanmış en uzun hizmet veren küresel dernek olan AACSB International tarafından akredite edilmiştir.

Burslar ve Mali Yardım

Nitelikli öğrencileri eğitimlerini finanse etmek için RIT Croatia , bir sonraki akademik yılda kayıt için 350.000,00 € 'dan fazla mali yardım sağladı. Burslar ve mali yardım, dört yıllık eğitim boyunca üniversiteye gitmenin harç masrafına uygulanan parasal fonlardır.

Neden RIT Croatia öğrenim RIT Croatia ?

  • İngilizce öğren. Uluslararası kabul görmüş bir Amerikan derecesi kazanın: Tüm dersler, çağdaş Amerikan programları ve ders kitapları ile tamamen uyumlu, İngilizce olarak düzenlenir. Çalışmalarınızı RIT Croatia tamamladığınızda iki derece alacaksınız: Rochester Teknoloji Enstitüsü'nden Amerikan derecesi ve RIT Croatia Hırvat derecesi.
  • Yüksek Amerikan eğitim standartlarına uygun olarak çalışma: Programlar ve müfredat ABD'deki en ünlü özel üniversitelerden birinin standartlarıyla tamamen uyumludur. Üniversitenin kalitesi, Orta Amerika Yüksek Komiserliği Komisyonu gibi birçok uluslararası akreditasyon ile onaylanmıştır. Eğitim - AACSB International, İşletme Koleji Okullarını Geliştirme Derneği.
  • Amerika Birleşik Devletleri'nde veya Birleşik Arap Emirlikleri'nde bir dönem geçirin: farklı kültürleri deneyimleyin, şeyleri küresel bir bakış açısıyla görmek ve İngilizce dil becerilerini geliştirmek. En önemlisi, bir işe başvururken büyük bir avantaj olduğunu kanıtlıyor.
  • Mezuniyet sonrası mükemmel yerleştirme oranı: Öğrencilerimizin yüzde 80'inden fazlası mezun olduktan sonraki üç ay içinde bir iş buluyor (2017 sınıfı). RIT'in kariyer geliştirme ve işbirlikçi eğitim programından sonra modellenen öğrenciler, birinci sınıflarından itibaren iş piyasasına entegre edilmek üzere hazırlanırlar.
  • Size avantaj sağlayan deneyim: İşbirlikçi eğitim ve kariyer büromuz, öğrencilerin iş piyasasına girmeye hazırlanmalarında yardımcı olur. Danışmanlarımız, öğrencilere kariyerlerini seçme ve kurma, potansiyel işverenlerle temas kurma, kooperatif yerleştirme bulma, onlara özgeçmiş yazmalarını öğretme ve iş görüşmeleri için hazırlama konusunda yardımcı olmaktadır.

Konumlar

Dubrovnik

Address
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

20 000 Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva Bölgesi, Hırvatistan

Zagrep

Address
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

10 000 Zagrep, Hırvatistan

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

AACSB Accredited