Indian School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İŞ INDIAN OKULU (ISB) Asya'da dünya standartlarında bir işletme okulu ihtiyacı gelişti. Kurucuları, kurumsal ve akademik dünyanın en iyi kafasında bazı gelişmekte olan Asya ekonomilerinin liderlik ihtiyaçlarını beklenen.

Onlar hızla değişen iş peyzaj gelişmekte olan ekonomilerin bir anlayışa sahip değil, aynı zamanda küresel bir perspektif sunmak kim genç liderlere ihtiyaç olacağını tanıdı. ISB yenilikçi programları, seçkin öğretim üyeleri ve düşünce liderliği aracılığıyla bu tür liderleri oluşturmaya kararlıdır. Vizyonu inanıyorum dünyadan özel şirketler, vakıflar ve bireyler tarafından tamamen finanse ISB bir değil, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

VİZYON VE MİSYON

Vizyonumuz

Vizyonumuz Hindistan ve dünya için geleceğin liderlerini mamülleri uluslararası üst sıralarda, araştırma odaklı, bağımsız bir yönetim kurumu olmaktır.

Misyonumuz

Burs, uygulama ve politikaları etkileyen yönetiminde araştırma-tabanlı bilgi oluşturmak ve yaymak. Yönetiminde yenilikçi dünya çapında programlar aracılığıyla iş liderliği geliştirmek ve artırmak için. Iş, hükümet ve toplum ile meşgul bilgi ve uzmanlık yararlanmak için, ve, yerel, ulusal ve küresel düzeyde refah ve toplumun gelişimine katkıda bulunmak. Hindistan seçkin fakülte var ve yurtdışında ders öğretmek ve Lisansüstü ve Yönetici Eğitim programlarında global bir bakış açısı sunmak.

2011 yılında, ISB eğitim yönetimi alanında genç liderlere beslenmesi on yılını kutladı. Biz de İş Advance Collegiate Schools için Derneği (AACSB) akreditasyon almak için Güney Asya'da ilk iş okul. 2008 yılından bu yana, ISB sürekli artan küreselleşme ile birlikte Financial Times, London Küresel Top MBA sıralamasında yer almıştır, ISB önümüzdeki yıllarda araştırma ve eğitim için yönünü etkileyecek üç önemli eğilimleri görüyor:

Hindistan ve Asya'da küresel yetkinlikler için Gereği Hint şirketlerin küreselleşmesi Hindistan da dahil olmak üzere gelişmekte olan piyasaların yönetimi en iyi uygulamalar, artan ilgi

Konumlar

Haydarabad

Address
Indian School of Business
Gachibowli,

500 032 Haydarabad, Telangana, Hindistan

Programlar