ITM University, School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Mühendislik Eğitimi alanında tanınması ve sıralamaları elde olması, ITM Hindistan ve kıta Yönetimi eğitimi için önde gelen bir kurum olarak kendini kurmak için bir vizyonu üzerine başlattı. Sonuç olarak, özerk statüsü verilen, MBA müfredat, pedagoji, ve diğer tesisler ve destek hizmetleri açısından ülkenin en iyi kurumları ile Benchmarking olmuştur.

Bu MBA programı sürüş önemli unsurlardan biri ITM Girişimci liderlik yoluyla Dönüşümcü liderlik inanır ve bu nedenle sunulan MBA girişimci odak vurgulamak olacaktır. ITM kendi MBA yapmak tüm öğrencilerin aslında onun / onu profesyonel bir hayat sürmek için girişimci şekilde bakımlı olacaktır. Böylece ITM MBA kendi iç potansiyelini ve bu dinamik pazar ve teknoloji odaklı küresel ortamda gibi son derece başarılı profesyoneller ortaya öğrencileri geliştirmek için hazırlanıyor.

Öğrenme gerçek hayatta interaktif çalışma ve uygulama ile bütünsel ve kapsamlı. Sanayi düzenli ihtiyaçları ve lider kurum ve sektörlerde ilgili deneyimi niteliklerin ile ziyaret fakülte ile uyum içinde müfredat. Fakülteler kendi uzmanlık alanında araştırma yapmak için teşvik edilir ve alandaki son ile güncellenir. Yaz staj ve yerleştirme fırsatları özlemleri öğrencilerin yerine getirmek için kolaylaşır. Seminerler, konferanslar, atölye çalışmaları, endüstri kurum etkileşim, Entrpreneurship hücre ve inkübatör, tartışmalar, ve vb kültürel ve spor hem de yarışmaların kolaylaştırma MBA programının olayları vardır. Bu öncelikle tüm öğrencilerin aktif fakültelerinin toplam desteği ile tüm bu faaliyetlerde olacağından genel kişiliği ve öğrencilerin yeterliliklerini artırmak amaçlanmıştır.

Konumlar

Gurugram

Address
University :
HUDA Sector 23-A

122017 Gurugram, Haryana, Hindistan

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: