International Institute of Sports Management (IISM)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Spor Yöneticiliği Uluslararası Enstitüsü (IISM), Bir girişim Eduhub Eğitimolduğu türünün Hindistan'ın ilk özel spor eğitim enstitüsü. eklenen dersler - Bu değeri sunuyor Spor YöneticiliğiEn keşfedilmemiş eğitim caddeleri biri. Biz kanıta dayalı spor özel eğitim müdahalelerinin tasarım ve uygulama derinlemesine bir anlayış ile öğrencilere ve genç profesyonellere sağlamak. Bizim basınç müfredat sınıf öğrenme ve uluslararası etkinlikler ve endüstri atamaları en iyi şekilde alan maruziyetinin bir akıllıca bir karışımıdır.

Bizim USP olacak veteriner müfredat, hisse deneyimsel öğrenme ve hak için staj olanaklarını araştırmak uzmanlar ve profesyoneller şeklinde gıpta sanayi himayesi geliyor IISM öğrenciler. Daha bir enstitü yerine, yetenek ve çeviklik spor yeni bir gelecek fora ve onu çevreleyen iş ile genç kahramanlar yaratmak için bir hareket vardır. güçlendirme bizim beslenmesi çevreye yayılan olacak yakıtlar sorgulama, inisiyatif ve ortak ruhu - ayrı sınıf eğitimini kazandırmak ve saha deneyimi kolaylaştırmak bizim öğrenciler yaratılış.

Neden bizi seçmelisiniz

Kullanıcı İlerleme ve Ders Puanları Ders Ekler ve Sorular Kendinden barındırılan Ses ve Video Oynatıcı Genişletilmiş Kişisel Kullanıcı Profilleri WooCommerce Eklentisi Entegrasyonu

IISM Ethos Spor Yöneticiliği Uluslararası Enstitüsü Hindistan'da kendi türünde ilk özel spor eğitim kurumudur. Bir öğrenme enstitüsü daha, IISM Sport geleceğini fora tomurcuklanan uzmanları güçlendirici taahhüt hareketidir.

IISM Değerleri Biz genç achievers sadece kariyer ve meslekleri ötesinde yaşam vizyonunu aşan yardımcı eğitim dönüştürücü gücüne inanıyoruz.

Konumlar

Bombay

International Institute of Sports Management (IISM World)

Address
International Institute of Sports Management (IISM)
Jai Hind College “A” Road, Churchgate

400 020 Bombay, Maharashtra, Hindistan
Telefon
+91 22 6511 8871