Fontys University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

148538_200194-VirtualOpenDays-13.jpgFontys University of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" alt="148538_200194-VirtualOpenDays-13.jpg" />

Fontys, Hollanda'daki en büyük uygulamalı bilimler üniversitelerinden biridir ve İngilizce olarak çeşitli lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Dünyanın dört bir yanından 80'den fazla milletten, Hollanda'daki herhangi bir üniversiteden daha fazla sayıda uluslararası öğrenciye sahibiz.

Büyük öğrenci sayılarına rağmen, Fontys'te eğitim küçük çapta düzenlenir. Fontys'te uluslararasılaşma kilit bir konudur. Tüm kurs programlarını takip etmek isteyen yabancı öğrencilere ve / veya değişim öğrencileri olarak bizi ziyaret eden yabancı öğrencilere İngilizce eğitimi veriyoruz. Fontys vizyonunun en önemli özelliği kalitedir. Avrupa bağlamındaki herhangi bir yükseköğretim kurumununki ile eşleşecek bir kalite seviyesi elde etmek için çalışıyoruz.

Fontys, çalışma kariyeri denetimi, koçluk ve bir 'arkadaş' sistemi, eğitim ve sınav çizelgeleri, değerlendirme ve ödevler hakkında geri bildirim, çalışma ilerleme kaydı, bilgi sunumu ve erişilebilirlik gibi çalışmaların sorunsuz ilerlemesini sağlamak için gerekli parametrelere özellikle dikkat eder. Öğretim elemanı

'Destek ve zorluklarla büyümeye ilham veren' bir eğitim kurumu olmaya çalışıyoruz. Bu aynı zamanda Fontys boyunca, yani kurs programlarında, öğretim kadrosunda, alacağınız kişisel gözetimde ve mevcut tesislerde fark edeceğiniz bir şeydir. Fontys'de, başkalarıyla birlikte öğreneceksiniz ve bu süreç boyunca size yoğun bir denetim sağlayacağız.

Biz Kimiz

Fontys, eğitim ve araştırma sağlar. Geniş tabanlı bir üniversite olarak, Güney Hollanda'daki en büyük kamu bilgi enstitüsüyüz. Fontys, eğitim ve araştırmalarını bölgeler içindeki ve dışındaki yenilik süreçleriyle ilişkilendirerek bir inovasyon motoru olmak istiyor. Fontys, toplumun hemen hemen tüm sektörlerindeki eğitimi ve araştırması nedeniyle büyük bir etkiye sahiptir. Hemen hemen her sektörde kilit pozisyonlarda temsil edilmemiz nedeniyle, güney Hollanda'da yaşayan ve çalışan herkes doğrudan veya dolaylı olarak Fontys ile temasa geçmektedir. Çok sayıda yetenekli genç yetişkin grubunu birçok meslekte eğitiyoruz. Eğitimlerinden sonra meslektaşları, staj koçları, işbirliği ve / veya araştırma ortakları veya bilgilerini zenginleştirmek ya da derinleştirmek isteyen profesyoneller olarak tanışıyoruz.

Organizasyonumuz iyi durumda. Öğrenciler ve çalışanlar memnunlar ve bize sırasıyla 'yedi eksi' ve 'yedi artı' veriyorlar. Fontys finansal olarak sağlıklı ve eğitimimizin kalitesi de iyi durumda. Kendimizden talep ettiğimiz temel nitelikler, kontrol ve beraberindeki değerlendirme döngülerinde sürdürülebilir şekilde sabitlenmiştir. Kendimizi bölgelerin ve profesyonel alanların bilgi ve inovasyon ortağı olarak görüyoruz.

Eğitim vizyonu

Teknolojik, toplumsal ve ekonomik gelişmeler, şimdi ve gelecekte etrafımızdaki dünyayı etkiler ve değiştirir. Fontys, öğrencinin ihtiyaçlarından ve geleceğin dünyasından daha fazlasını karşılayarak bu gerekli değişikliklere önemli bir katkı sağlar. Önemliliğimiz aynı zamanda toplumdaki değişimlerin uygulanmasına da etkimizdir - bölgesel, ulusal ve uluslararası. Katma değerimiz, proaktif rolümüzdür - sürdürülebilir ve adil bir toplumun ortak tasarım ve geliştirilmesinde.

Bu katma değeri, toplumsal gelişmelerin ve iş alanlarının değişmesi için yetenek gelişimini birbirine bağlayarak sağlıyoruz. Açık bilgi enstitüsü olarak işlevimiz, eğitim ve araştırmayı mevcut toplumsal konulara bağlayarak form sağlamaktır. Bu, iş alanında, profesyonel bağlamda ve sosyal sektörlerde yenilikçiliğe nasıl katkıda bulunduğumuzdur. Sosyal ortaklarımızla işbirliği içinde bölgesel, ulusal ve uluslararası gündemleri oluşturuyoruz. Proaktif ve geleceğe odaklıyız, böylece bugün ve gelecekte toplum üzerinde gerekli etkiye sahip olabiliriz.

Yeteneklere yatırım yaparak bu katma değeri sunuyoruz. Bizim için yetenek, topluma katkıda bulunmanıza imkan veren kişisel bir doğal yetenek veya özelliktir. Yetenek, insanların güçlü yanlarını kullanmasına izin verir. Fontys, daha yüksek meslek düzeyinde yeteneklerini ve mesleki gelişimlerini sürdürmek isteyen herkesi keşfetmek ve geliştirmek isteyen herkes için var. Tüm kültürel ve sosyal geçmişlere yer veriyoruz.

Bizim hırs

Kendimize verdiğimiz ödevin özü ve bunun öğrencilerin, profesyonel alanın ve toplumun gerektirdiği sözleri iki unsurdan oluşur:

  1. Öğrencilere kendi yeteneklerini keşfetme ve sosyal sorumluluğu kabul eden, profesyonel alanlarındaki yeniliklere katkıda bulunan ve kendi yollarıyla en iyi şekilde gelişmeye devam eden, yeni başlayan profesyonellere dönüşme şansını sunuyoruz.
  2. Bölgeler ile ilgili temalarda profesyonel alanda yenilikler üzerinde çalışıyoruz. Burada, bölgedeki inovasyon için araştırma ve geliştirme konusunda hükümet, enstitüler ve şirketler ile birlikte çalışıyoruz ve öğrencilerin ve çalışanların profesyonelleşebileceği ekosisteme yatırım yapıyoruz.

Fontys'in açık bir sosyal görevi vardır: ilham verici, zorlayıcı ve yüksek kalitede daha yüksek mesleki eğitim ve toplum için önemi olan pratik, araştırmanın yürütülmesi. Eğitim ve araştırma mevcut ve gelecekteki sorular ve öğrencinin, profesyonel alanın ve (bölgesel) toplumun ihtiyaçları için uygundur. Ortaklarımızla birlikte gelecekteki soruları formüle etmek, önceliklendirmek, araştırmak ve mümkünse çözmek istiyoruz.

Görevimiz

Kalite anahtar özellik

Fontys, 'destek ve zorluklarla büyümeye ilham veren' bir eğitim kurumu olmayı ve öğrencilerin büyüyüp daha yanal düşünmeyi, yani 'daha büyük düşünmeyi' öğrenebilecekleri bir eğitim kurumu olmayı hedefliyor. Fontys, öğrencilerine, personeline ve ilgili tüm paydaşlarına destek ve zorluklar sağlayarak bu hedeflere ulaşmayı amaçlamaktadır.

Temel amaç, eğitim, içerik ve süreçler açısından kalite iyileştirmeye sürekli dikkat çekecek organizasyon çapında bir zihniyeti teşvik etmektir. Fontys, Hollanda hükümeti tarafından finanse edilen lisans eğitimi ve yüksek lisans programlarına odaklanmaktadır. Eğitim iyi organize edilmiş ve profesyonel eğitim ortamlarında sağlanmıştır. Fontys, yüksek kalite elde etmek, faaliyetlerini topluma sağlam bir şekilde yerleştirmek için çabalarken, hem ulusal hem de bölgesel ortamlarda bir bilgi kuruluşu olarak lider konumdadır.

Fontys vizyonunun en önemli özelliği kalitedir. Fontys, Avrupa bağlamındaki tüm yükseköğretim kurumlarınınkilerle eşleşecek bir kalite seviyesi elde etmek için çaba göstermektedir.

Konumlar

Eindhoven

Address
Rachelsmolen 1,
5612 MA Eindhoven
Postbus 347, 5600 AH

Eindhoven, Kuzey Brabant, Hollanda

Tilburg

Address
Bs. Zwijsenstraat 11
Tilburg, Kuzey Brabant, Hollanda

Venlo

Address
Tegelseweg 255
Venlo, Limburg, Hollanda

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin