Resmi açıklamayı okuyun

Fontys, Hollanda'daki en büyük uygulamalı bilimler üniversitelerinden biridir ve İngilizce olarak çeşitli lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Dünyanın dört bir yanından 80'den fazla milletten, Hollanda'daki herhangi bir üniversiteden daha fazla sayıda uluslararası öğrenciye sahibiz.

Büyük öğrenci sayılarına rağmen, Fontys'te eğitim küçük çapta düzenlenir. Fontys'te uluslararasılaşma kilit bir konudur. Tüm kurs programlarını takip etmek isteyen yabancı öğrencilere ve / veya değişim öğrencileri olarak bizi ziyaret eden yabancı öğrencilere İngilizce eğitimi veriyoruz. Fontys vizyonunun en önemli özelliği kalitedir. Avrupa bağlamındaki herhangi bir yükseköğretim kurumununki ile eşleşecek bir kalite seviyesi elde etmek için çalışıyoruz.

Fontys, çalışma kariyeri denetimi, koçluk ve bir 'arkadaş' sistemi, eğitim ve sınav çizelgeleri, değerlendirme ve ödevler hakkında geri bildirim, çalışma ilerleme kaydı, bilgi sunumu ve erişilebilirlik gibi çalışmaların sorunsuz ilerlemesini sağlamak için gerekli parametrelere özellikle dikkat eder. Öğretim elemanı

Destek ile büyümeye ilham veren bir eğitim kurumu olmaya çalışıyoruz

Biz Kimiz

Fontys, eğitim ve araştırma sağlar. Geniş tabanlı bir üniversite olarak, Güney Hollanda'daki en büyük kamu bilgi enstitüsüyüz. Fontys, eğitim ve araştırmalarını bölgeler içindeki ve dışındaki yenilik süreçleriyle ilişkilendirerek bir inovasyon motoru olmak istiyor. Fontys, toplumun hemen hemen tüm sektörlerindeki eğitimi ve araştırması nedeniyle büyük bir etkiye sahiptir. Hemen hemen her sektörde kilit pozisyonlarda temsil edilmemiz nedeniyle, güney Hollanda'da yaşayan ve çalışan herkes doğrudan veya dolaylı olarak Fontys ile temasa geçmektedir. Çok sayıda yetenekli genç yetişkin grubunu birçok meslekte eğitiyoruz. Eğitimlerinden sonra meslektaşları, staj koçları, işbirliği ve / veya araştırma ortakları veya bilgilerini zenginleştirmek ya da derinleştirmek isteyen profesyoneller olarak tanışıyoruz.

Kuruluşumuz iyi durumda. Öğrenciler ve çalışanlar memnunlar ve bize sırasıyla 'yedi eksi' ve 'yedi artı' veriyorlar. Fontys finansal olarak sağlıklı ve eğitimimizin kalitesi de iyi durumda. Kendimizden talep ettiğimiz temel nitelikler, kontrol ve beraberindeki değerlendirme döngülerine sürdürülebilir bir şekilde bağlıdır. Kendimizi bölgelerin ve profesyonel alanların bilgi ve inovasyon ortağı olarak görüyoruz.

Eğitim vizyonu

Teknolojik, toplumsal ve ekonomik gelişmeler, şimdi ve gelecekte etrafımızdaki dünyayı etkiler ve değiştirir. Fontys, öğrencinin ihtiyaçlarından ve geleceğin dünyasından daha fazlasını karşılayarak bu gerekli değişikliklere önemli bir katkı sağlar. Önemliliğimiz aynı zamanda toplumdaki değişimlerin uygulanmasına da etkimizdir - bölgesel, ulusal ve uluslararası. Katma değerimiz, proaktif rolümüzdür - sürdürülebilir ve adil bir toplumun ortak tasarım ve geliştirilmesinde.

Bu katma değeri, toplumsal gelişmelerin ve iş alanlarının değişmesi için yetenek gelişimini birbirine bağlayarak sağlıyoruz. Açık bilgi enstitüsü olarak işlevimiz, eğitim ve araştırmayı mevcut toplumsal konulara bağlayarak form sağlamaktır. Bu, iş alanında, profesyonel bağlamda ve sosyal sektörlerde yenilikçiliğe nasıl katkıda bulunduğumuzdur. Sosyal ortaklarımızla işbirliği içinde bölgesel, ulusal ve uluslararası gündemleri oluşturuyoruz. Proaktif ve geleceğe odaklıyız, böylece bugün ve gelecekte toplum üzerinde gerekli etkiye sahip olabiliriz.

Yeteneklere yatırım yaparak bu katma değeri sunuyoruz. Bizim için yetenek, topluma katkıda bulunmanıza imkan veren kişisel bir doğal yetenek veya özelliktir. Yetenek, insanların güçlü yanlarını kullanmasına izin verir. Fontys, daha yüksek meslek düzeyinde yeteneklerini ve mesleki gelişimlerini sürdürmek isteyen herkesi keşfetmek ve geliştirmek isteyen herkes için var. Tüm kültürel ve sosyal geçmişlere yer veriyoruz.

Bizim hırs

Kendimize verdiğimiz ödevin özü ve bunun öğrencilerin, profesyonel alanın ve toplumun gerektirdiği sözleri iki unsurdan oluşur:

  1. Öğrencilere kendi yeteneklerini keşfetme ve sosyal sorumluluğu kabul eden, profesyonel alanlarındaki yeniliklere katkıda bulunan ve kendi yollarıyla en iyi şekilde gelişmeye devam eden, yeni başlayan profesyonellere dönüşme şansını sunuyoruz.
  2. Bölgeler ile ilgili temalarda profesyonel alanda yenilikler üzerinde çalışıyoruz. Burada, bölgedeki inovasyon için araştırma ve geliştirme konusunda hükümet, enstitüler ve şirketler ile birlikte çalışıyoruz ve öğrencilerin ve çalışanların profesyonelleşebileceği ekosisteme yatırım yapıyoruz.

Fontys'in açık bir sosyal görevi vardır: ilham verici, zorlayıcı ve yüksek kalitede daha yüksek mesleki eğitim ve toplum için önemi olan pratik, araştırmanın yürütülmesi. Eğitim ve araştırma mevcut ve gelecekteki sorular ve öğrencinin, profesyonel alanın ve (bölgesel) toplumun ihtiyaçları için uygundur. Ortaklarımızla birlikte gelecekteki soruları formüle etmek, önceliklendirmek, araştırmak ve mümkünse çözmek istiyoruz.

Görevimiz

Kalite anahtar özellik

Fontys, 'destek yoluyla büyümeye ilham veren bir eğitim kurumu olmayı hedefliyor.

Temel amaç, eğitim, içerik ve süreçler açısından kalite iyileştirmeye sürekli dikkat çekecek organizasyon çapında bir zihniyeti teşvik etmektir. Fontys, Hollanda hükümeti tarafından finanse edilen lisans eğitimi ve yüksek lisans programlarına odaklanmaktadır. Eğitim iyi organize edilmiş ve profesyonel eğitim ortamlarında sağlanmıştır. Fontys, yüksek kalite elde etmek, faaliyetlerini topluma sağlam bir şekilde yerleştirmek için çabalarken, hem ulusal hem de bölgesel ortamlarda bir bilgi kuruluşu olarak lider konumdadır.

Fontys vizyonunun en önemli özelliği kalitedir. Fontys, Avrupa bağlamındaki tüm yükseköğretim kurumlarınınkilerle eşleşecek bir kalite seviyesi elde etmek için çaba göstermektedir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Flemenkçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Fontys University of Applied Sciences

Bu program, herhangi bir disiplinin yeni ya da yeni mezunlarına, az ya da hiç iş tecrübesine sahip olmayan ya da stratejik bir düzeyde yönetimde kariyer yapmak için bir i ... [+]

İşletme ve Yönetim Bilimi Yüksek Lisans (MBM) herhangi bir disiplinin yeni ve yeni mezunlar için, stratejik düzeyde yönetim alanında kariyer yapmak için bir işletme ve yönetim yeterlilik kazanmak isteyen çok az ya da hiç iş tecrübesi ile tasarlanmıştır.

Çalışma programı 12 ay içinde tamamlanabilir ve öğrencilere iki ülkede iki üniversitede okuma fırsatı sunar: Fontys University of Applied Sciences Üniversitesi (Hollanda) ve Plymouth Üniversitesi (Birleşik Krallık). Ek uluslararası deneyim, tezinizin yazılmasıyla (yüksek lisans tezi) dünyanın herhangi bir yerindeki bir şirkette kazanılabilir.

MBM, başarılı bir iş lideri olmak için gerekli olan terminoloji, teknikler ve beceriler konusunda size hız kazandırır. Mevcut veya gelecekteki kariyerinizle ilgili belirli bir konu alanında uzmanlaşmak için anahtar yönetimi, strateji ve analitik beceriler geliştirmenizi sağlar.... [-]

Hollanda Venlo
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fontys University of Applied Sciences

Hollanda Tilburg şehrinin kalbinde yer alan Fontys Güzel Sanatlar ve Sahne Sanatları Üniversitesi, her türlü kültürel gelişimin araştırılması ve araştırılmasına ve ortak ... [+]

Kamusal alanı gerçekleştirmek ne anlama geliyor?

Hollanda Tilburg şehrinin kalbinde yer alan Fontys Güzel Sanatlar ve Sahne Sanatları Üniversitesi, her türlü kültürel gelişimin araştırılması ve araştırılmasına ve ortak alanlarımızda nasıl anlamlı bir değişim yaratabileceğini anlamaya adamıştır. Bu farkındalıktan yola çıkarak, “Public Space Perform” adlı yeni Master programı doğdu.

Siyasi ve sosyal yapıların ağır bir şekilde yeniden ele alındığı bir zamanda, PPS, kamusal alanı en geniş anlamıyla sanatsal olarak sorgulamak, yeniden tanımlamak ve geri kazanmak için esnek ve yenilikçi bir ortam sunar. Kritik teori ve diğer analiz biçimleri de dahil olmak üzere disiplinler arası bir dizi yaklaşımı, çok çeşitli araştırma yöntemleriyle birleştiren PPS, yaratıcılara kamusal alanda çalışma üreten dünyayı yaratma gücünü keşfetme fırsatı sunar.... [-]

Hollanda Tilburg
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Fontys University of Applied Sciences

Bu yarı zamanlı 2 yıllık yenilikçi Ortak Derece Master Choreography, Rotterdam'daki Codarts Sanat Üniversitesi ve Tilburg'daki Güzel ve Sahne Sanatları Topluluğu'nun Font ... [+]

Kısa program

Bu yarı zamanlı 2 yıllık yenilikçi Joint Degree Master Koreografi, Rotterdam'daki Sanat Codarts Üniversitesi ve Tilburg'daki Fontys Güzel Sanatlar ve Sahne Sanatları Okulu tarafından ortaklaşa yürütülmektedir. Program, mevcut uygulamalarından başlayarak soruları araştırırken, çeşitli alanlardan deneyimli hareketçilerin desteklenmesi için tasarlanmıştır. Elbette, öğrencileri kendi çalışma alanlarıyla bağlantıları korurken desteklerken, geniş bir yelpazedeki yaklaşımları, hareket disiplinlerini ve yaratıcı alanları ortaya koyan bir öğrenme ortamı oluşur. Öğrenciler kursun ortak yaratıcılarıdır ve belirli ödevlerin içeriğinin şekillendirilmesinden ve akranlarıyla verimli bir öğrenme grubu oluşturulmasından sorumlu olacaklardır. Kurs, her ikisi de tam dans, teorik ve sirk tesislerine sahip olan Rotterdam'daki Codarts kampüsünde veya Tilburg'daki Fontys'de yılda 3 kez gerçekleşen 2 haftalık yoğunlaşmalar çerçevesinde yürütülmektedir.... [-]

Hollanda Tilburg
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fontys University of Applied Sciences

FHK MA U, Tilburg, Hollanda eşzamanlı Mimarlık Yüksek Lisansı sunuyor. Bu usta işbirlikçi, güncel, yaratıcı ve pratiğe dayalı. Hollanda mimarlık geleneğine sıkı sıkıya ba ... [+]

program

FHK MA U, Tilburg, Hollanda eşzamanlı Mimarlık Yüksek Lisansı (M. Arch) sunmaktadır. Mimarlığın Ustası işbirlikçi, güncel, yaratıcı ve pratiğe dayalıdır. Hollanda mimarlık geleneğine sıkı sıkıya bağlı olsa da, program güçlü bir uluslararası yönelime sahiptir. Günümüzde, mimarlar tarafından karşı karşıya kalınacak mekansal zorluklar, bağlam ve yere özgü çözümler gerektirirken, doğaya göre küreseldir. Yüksek lisans programının amacı, tasarım zekasını yansıtıcı bir tutum ve pratik ve girişimci becerilerle etkili bir şekilde birleştirebilen mimarları eğitmektir. Müfredat, yeterlik esasına dayanan ve yedi önemli yeterlikte (Tasarım, Araştırma, İşbirliği, İletişim, Girişimcilik becerileri, Organizasyon, Mesleki beceriler) ustalık becerilerine ulaşmaya yöneliktir. Bu Master programının eğitim konsepti eşsizdir; Profesyonel bir uygulamada istihdam ile eş zamanlı eğitim. Bu eş zamanlı eğitim, öğrencilere mimarlık tasarımcıları olarak mesleki formasyonları için gerekli olan okul müfredatının ötesinde deneyim ve eğitim sunar. Ek olarak, Akademi kendisi gerçek paydaşlardan mekânsal görevler için bir laboratuvardır. Eğitmenlerimiz çeşitli disiplinlerden profesyonellerdir, ancak hepsi pratik ile güçlü bir ilişki içindedir. Tasarım Stüdyosu ana programın kalbidir. Stüdyoda öğrenciler karmaşık mekansal problemler için daha fazla ikna edici sentetik tasarım önerilerine yönelik her türlü beceri ve metodu uygulamak için eğitilmişlerdir. Stüdyo ödevleri her zaman çağdaş toplumların karmaşıklığı ile ilişkilidir ve sosyal, kültürel, politik, ekonomik ve teknolojik parametreleri birleştirecektir.... [-]

Hollanda Tilburg
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
48 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fontys University of Applied Sciences

Hollanda Tilburg'daki Güzel Sanatlar ve Sahne Sanatları Okulu'nda Master of Music, uluslararası konser sahnesinde profesyonel bir sanatçı olarak kariyer arayan son derece ... [+]

Kısa program

Hollanda Tilburg'daki Güzel Sanatlar ve Sahne Sanatları Okulu'nda Master of Music, uluslararası konser sahnesinde profesyonel bir sanatçı olarak kariyer arayan son derece yetenekli müzisyenler için ileri derecede bir lisans programıdır. Fontys'deki Master of Music'in benzersiz boyutu, kişiselleştirilmiş bir bileşendir: öğrenciler iki yıllık bir burs alırlar ve programı, gelişmekte olan kariyerlerinin ihtiyaçlarına göre uyarlayabilirler. Öğrenciler, burslarını Fontys'teki profesörlerle ve hatta harici profesör ve sanatçılarla ders almak için kullanabilirler.

Programın içeriği

Usta size iki yıllık yoğun bir program sunuyor. Çekirdek program uluslararası masterclasses, bireysel dersler ve araştırma becerileri, kültürel girişimcilik, müzik felsefesi ve müzik pazarlama konferanslar oluşur. Uzmanlaşma: • Klasik müzik (enstrümantal / vokal) • Pop (enstrümantal / vokal) • Caz (instrumental / vocal) • Müzikal tiyatro • Müzik Teorisi • Kompozisyon / düzenleme (klasik / caz / pop) • Davranış... [-]

Hollanda Tilburg
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fontys University of Applied Sciences

2 opsiyonel programı vardır Pathways Yüksek Lisans Uluslararası Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi (ILSCM) ve Msc Uluslararası Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi (I ... [+]

Kısa program

2 yılda bir, bir yıl süren akademik çalışma, ufkunuzu konulara gerçekten uluslararası bir odakla genişletiyor. Sen 2 takım seçebilir Pathways ;

Uluslararası Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisansı (ILSCM)Uluslararası Tedarik ve Tedarik Zinciri Yönetimi (IPSCM) Yüksek Lisans.Programın içeriği

1. Dönem; Hollanda'da Eylül-Aralık;

Tedarik Zincirleri ve Üretim Kontrol SistemleriUluslararası Tedarik Zincirleri için Araştırma Becerileri ve EkonomiDenizcilik Finansmanı ve İş Modellemesi

2. Dönem; Ocak - Mayıs ayında Plymouth, İngiltere

Lojistik, Tedarik Zincirleri, Sistemleri ve YöntemleriUluslararası Tedarik Zinciri SistemleriUluslararası Lojistik YönetimiUluslararası Tedarik Yönetimi... [-]
Hollanda Venlo
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fontys University of Applied Sciences

Kentsel tasarımcının temel yetkinliği, alanın ve toplumun sosyal, ekolojik ve ekonomik değerlerine saygılı, çeşitli ve dinamik kent programları ve kentsel koşulları kolay ... [+]

Bizden ne bekliyoruz

Bu Master programının eğitim konsepti eşsizdir; Profesyonel bir uygulamada istihdam ile eş zamanlı eğitim. Bu eş zamanlı eğitim, öğrencilere kentsel tasarımcılar olarak mesleki formasyonları için gerekli olan okul müfredatının ötesinde deneyim ve eğitim sunar. Ek olarak, Akademi kendisi gerçek paydaşlardan mekânsal görevler için bir laboratuvardır. Eğitmenlerimiz çeşitli disiplinlerden profesyonellerdir, ancak hepsi pratik ile güçlü bir ilişki içindedir. Tasarım Stüdyosu ana programın kalbidir. Stüdyoda öğrenciler karmaşık mekansal problemler için daha fazla ikna edici sentetik tasarım önerilerine yönelik her türlü beceri ve metodu uygulamak için eğitilmişlerdir. Stüdyo ödevleri her zaman çağdaş toplumların karmaşıklığı ile ilişkilidir ve sosyal, kültürel, politik, ekonomik ve teknolojik parametreleri birleştirecektir.... [-]

Hollanda Tilburg
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
48 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Rachelsmolen 1, 5612 MA Eindhoven Postbus 347, 5600 AH
Eindhoven, Kuzey Brabant, Hollanda
Address
Bs. Zwijsenstraat 11
Tilburg, Kuzey Brabant, Hollanda
Address
Tegelseweg 255
Venlo, Limburg, Hollanda