Resmi açıklamayı okuyun

Uygulamalı Bilimler Hanze Üniversitesi (UAS) Groningen canlı öğrenci kenti yer alır.

Biz lisans ve yüksek lisans programları, sertifika ve Exchange kursları, Hanze Yaz Okulu ve hazırlık elbette geniş bir çeşitlilik var.

Uygulamalı araştırma ve yenilik çok bizim akademik programlar entegre edilmiştir. Buna ek olarak, Hanze UAS öğrencilerine sunmak için kampüste çeşitli modern imkanlara sahiptir. Uluslararası öğrenciler için önemli bilgilerin bir bakış bizim Uluslararası Hizmet Masası web sayfasında bulunabilir. Biz Groningen sizi yakında görmeyi umuyoruz.

Uygulamalı Bilimler Organizasyon ve Yönetim Hanze Üniversitesi

Uygulamalı Bilimler Hanze Üniversitesi (Hanze UAS), Groningen, yaklaşık 27000 öğrenci ve 3000 personeli ile Groningen, Assen, Leeuwarden ve Amsterdam'da işyerlerinde vardır. adı Hanze UAS iş ve ticaret açısından bir kez itici güç ile ilgilidir. Yıllar önce, Hansa Ligi uluslararası ticaret, işbirliği ve kişiler için gerekli oldu. Bu Hollanda ve Almanya ve İskandinavya gibi diğer birçok ülkede böyleydi. Hollanda Groningen dahil olmak üzere birçok Hansa şehirleri vardı.

Bu nedenle, Terim 'Hanze' geçmişe yanı sıra Groningen şehrine sıkıca bağlı olabilir. logo da buna tarihsel yönleri vardır. Orange eğimli gotik H harfi her yerde Hanze UAS ilgili bulunabilir. Uygulamalı Bilimler Hanze Üniversitesi'nde derin bakmak için aşağıdaki filmin bir göz atın.

video platformu video yönetim Video çözümleri video oynatıcı

sorumluluklar

Hanze UAS Tüzük Denetleme Kurulu ve Yönetim Kurulu sorumluluklarını belirtiniz. Onların sorumlulukları Hanze UAS 'Ev Kuralları açıklanmıştır.

Eğitim Vizyonu 2020

Uygulamalı Bilimler Hanze Üniversitesi, Groningen nitelikli ve kararlı profesyonelleri eğitiyor. Öğrencilerin, araştırma-öğretim elemanları ve şirketlerin tanışma ve birbirlerinden öğrenecekleri bir ortamdır. Öğretim, araştırma ve profesyonel uygulama yakından bağlıdır. mesleki uygulama Atamalar her lisans programının öğretim yöntemlerine hizalanır. Öğrenciler, araştırma-öğretim üyesi ve yakın ve uzak konulara çözümler üzerinde birlikte profesyonel saha çalışmalarında ortakları. Öğrenme ve çalışma hayatı boyunca birbirine bağlı kalır.

Eğitim bireyleri ve toplumu zenginleştiren

Hanze UAS bu onun sosyal sorumluluk Hanze öğrenme topluluğunda herkes farkında yapmak için özel bir misyonu vardır hissediyor. uygulamalı bilimler üniversitesi çalışanları ve öğrencileri geliştirmek ve topluma değerli bir katkı yapmak için teşvik eder.

Eğitimde vurgular

Enerji ve Sağlıklı Yaşlanma Hanze UAS yüksek profile sahip olduğu stratejik alanlardır. Bu büyük toplumsal kaygılar üniversitenin eğitim kursları ve araştırma odak birincil alanlarıdır. Girişimcilik, aynı zamanda önemli bir kavramdır ve kendinden adıyla Hanze ile ilişkili. dönem eğitim ve pratik uygulama ve bölgedeki iş dünyası ile hayati bir bağlantı arasında ulusal ve uluslararası düzeyde ilişkiyi ifade eder. Buna ek olarak, Hanze UAS insanların olabilir en iyi olmak için birbirlerine teşvik güvenli ve iddialı bir öğrenme ortamı sağlar. Hanze UAS en yetenekli öğrencileri ve çalışanları teşvik ön planda yer almaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca
  • Flemenkçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

... [+]

Birinci yıl: keşfetmek olasılıklar

[-]
Hollanda Groningen
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

Çalışma rota Klasik Müzik, iddialı oynama yüksek düzeyde sahip olan öğrencilere yöneliktir, meraklı ve kim bir üst müzisyen olmak için çok çalışmak istiyorum. Her yıl bu ... [+]

Müzik: www.hanzegroningen.eu/mastermusic

A Prince Claus Konservatuarı Groningen Uygulamalı Bilimler Hanze Üniversitesi Hollanda'nın kuzey kesiminde güçlü bir bağ hissediyor. Biz kalite ve atmosfer konusunda yüksek standartlara sahip bir uluslararası üne sahip enstitü bulunmaktadır. Misyonumuz toplumda bir fark yaratabilir ilham müzisyenler yetiştirmektir.

Bizim sloganı "yetenek paylaş kadar canlı. Çevrenizdeki dünya ile müzik yetenek ve tutku paylaşmak size meydan okuyarak dünya "taşıyın. gelecekteki müzisyen ya da müzik öğretmeni olarak dünyayı hareket edecek; , Ilham motive ve dokunaklı insanların kalplerine tarafından.

Prince Claus Konservatuvarı'nda okuyan bir ilham uluslararası bir ortamda dalmış anlamına gelir. Biz müzik eğitimi bizim yenilikçi fikirler için uluslararası bilinir. Biz öğrencilerimizin ile yakın temas olması büyük önem taşımaktadır eminiz Bizimle çalışmak için seçtiğinizde, anonim değildir. Biz başlık Hollanda İyi Konservatuarı birkaç kez kazanmıştır.... [-]

Hollanda Groningen
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

MFA Boyama iki yıllık müfredat vardır. İlk yıl seçtiğiniz alana olanaklarını araştırmaktadır üzerinde durulacak. Bizim Hibrid Arts Lab kendi araştırma ve stüdyo çalışmala ... [+]

Güzel Sanatlar - Resim: www.hanzegroningen.eu/mp

Eğer güzel sanatlar bir sanatçı olarak büyümek istiyor musunuz? Eğer becerilerini genişletmek ve resim sanatı içine bilgi ve fikir uzatmak ister misiniz? tüm dünyada yeniden icat edilmiş bir sanat bir sanatçı olarak büyümeye nasıl bilmek ister misiniz? sanatçılar, deneyler nasıl algı psikolojisi, biliş ve hayal çalışmaları anlamak için bugün önemlidir. görüntü fikirleri dönüştürmek ve kamuoyuna genelinde mesajı almak öğrenmek için. Burada bizim broşür Oder.

Eğer mevcut ve gelecekteki ve algı ve biliş, görüntü ve dil, kararlı ve kararsız medya, eski ve yeni teknoloji, sanat ve bilim arasındaki ilişkiler üzerinde geçmişin bakış açıları, bu programı sırasında çok fazla zaman harcayacak nedeni budur. Ayrıca, toplumun yerel ve küresel biçimleri hakkında öğreneceksiniz. Birlikte diğer öğrencilerle size görüş ve fikirlerini paylaşmaya ve birbirinden öğrenme, charted ve keşfedilmemiş toprakları keşfetmek olacaktır. ... [-]

Hollanda Groningen
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

Bu ana gelişmiş sensör uygulamalarının büyüleyici dünyasında parlak bir gelecek için hazırlar. Hızla büyüyen, sizin için ilginç umutları, hırslı mühendisleri her türlü sa ... [+]

Sensör Sistemi Mühendislik: www.hanzegroningen.eu/msse

teknoloji ve mühendislik hakkında tutkulu?

, Orada ne olduğunu öğrenmek için sınırlarını genişletmek için seversin sen düşünen açmak mı? Özellikle sağlık alanında, önde teknolojiyi taşımak için yeni yollar geliştirerek, kendiniz uygulayabilir miyim? Sonra Sensör Sistem Mühendisliği (SSE) onur lisans programını tamamlamak için bir yıl boyunca bize katılmak için bir fırsat olarak görüyorum için bir dakikanızı ayırın.

Programı genel bakış uzmanlık herhangi bir türü için gerekli olan sensör uygulamaları hakkında genel bilgiler Sağlık alanında sensörler içeren uzmanlık bilgisi Başarılar içerik Yüksek lisans tezi projesi (30 ECTS) ... [-]
Hollanda Groningen
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

... [+]

konsorsiyum Uluslararası İletişim (MIC) benzersiz bir ortak yüksek lisans programı sunmaktadır.

[-]
Hollanda Groningen Birleşik Krallık Leeds Litvanya Vilnius  + 2 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

... [+]

Mesleki Beceri Geliştirme ve Etik, kişinin kendi davranış ve gelişimini yansıtabilme ve buna göre uyarlanabilme becerisine odaklanmaktadır.

Hem alanda uzmanlardan hem de Öğrencilerin Topluluğundan (misafir) dersler, Yüksek Lisans programı boyunca sizleri destekleyecektir. Bilgi gelişimi, Master programının temel disiplinlerini kapsayan altı geniş temayla ve eşlik eden konulardan oluşmaktadır: Pazarlama, Finans, İnsan Kaynakları Yönetimi ve İş ve BT:

Sürdürülebilirlik: Ör. Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Kooperatifler ve Demokrasi Teknoloji Tabanlı Toplum: Dinamik Yetenek, Uyum Yönetimi Sıvı Topluluğu: Davranışsal İktisat, Karmaşıklık ve Geçiş Yönetimi Yenilikçilik ve Girişimcilik: örneğin Dairesel Ekonomi, Etkililik Teorisi Profesyonel Beceri Geliştirme ve Etik: Ör. Sistem Düşüncesi, Yönetim Odasında Uygulamalı Araştırma: Ör. Araştırma Felsefesi, Ampirik Döngü, Akademik Yazı ... [-]
Hollanda Groningen
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

Sürdürülebilir enerji sistem yönetimi sağlam bir temel kazanır. Konular modelleme, teknolojiler, pazarlar ve yenilikler, bilimsel çerçeve (hukuk, politika, toplumsal kabu ... [+]

Hollanda'da Sürdürülebilir Enerji Sistem Yönetimi'nde Avrupa Yüksek Lisans Çalışması

Sürdürülebilir enerji sistem yönetimi sağlam bir temel kazanır. Konular modelleme, teknolojiler, pazarlar ve yenilikler, bilimsel çerçeve (hukuk, politika, toplumsal kabul, çevre yönleri) içerir. Gerçek hayat projeleri üzerinde çalışın ve uzmanlaşma dönemini bir ortak enstitüde veya Hanze UAS'da takip edin. Seçebileceğiniz uzmanlık sistemleri, sistem entegrasyonu ve optimizasyonu veya sürdürülebilir enerji yönetimi. Bu program, ekonomi, yönetsel mühendislik veya dengi bir geçmişe sahip öğrenciler içindir.

Başvuru Koşulları

Lisans derecesi:

ekonomi bilimi... [-]

Hollanda Groningen
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

Hanze UAS'da anahtar yenilenebilir enerji teknolojileri ve ilgili sosyo-ekonomik konularda sağlam bir temel kazanın ve ortak bir enstitü veya Hanze UAS'da belirli bir tek ... [+]

Hollanda'da Yenilenebilir Enerjide Avrupa Yüksek Lisans Çalışması

Hanze UAS'da anahtar yenilenebilir enerji teknolojileri ve ilgili sosyo-ekonomik konularda sağlam bir temel kazanın ve ortak bir enstitü veya Hanze UAS'da belirli bir teknolojide uzmanlaşın. Uzmanlık alanları, rüzgar enerjisi, fotovoltaik, hareketlilik için sürdürülebilir yakıt sistemleri, güneş enerjisi, grid entegrasyonu ve okyanus enerjisidir. Bu program, teknik geçmişe sahip öğrenciler içindir.

Başvuru Koşulları

Lisans derecesi:

mühendislik

matematik

Fizik

Uygun iş deneyimi ile eşdeğer

İngilizce dilinde yeterli bir yeterlik belgesi:

... [-]
Hollanda Groningen
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

... [+]

İktisat Lisans (BEc), İşletme Lisans (BBA), İletişim Lisans (BComm), Sosyal Bilimler Lisans (B.Soc.Sc/B.Soc.Sci), Çevre Bilimleri Lisans (B. Env.Sc) veya eşdeğeri, bu programa kaydolmaya uygundur.

Uluslararası öğrenciler İngilizce dil yeterliliğini kanıtlamalıdır: IELTS skoru ≥ 6.5 veya TOEFL skoru ≥ 575. Büyük Britanya, İrlanda, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda veya Amerika'dan nitelikli öğrenciler bu zorunluluktan muaftır.

Motivasyon mektubu da gereklidir.

[-]
Hollanda Groningen
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome Day

We Are Family

Open Day