Hotelschool The Hague

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hotelschool The Hague kapılarını girin ve dünyanın en özel üniversitelerinden birine girin.

Hotelschool The Hague son bağımsız tek sektör üniversiteleri uygulamalı üniversitelerden biri Hotelschool The Hague gurur duyuyoruz. Hotelschool The Hague , endüstri ortaklarının yeni bir kavrayış, beceri ve bilgi kazanabilecekleri ve paylaşabilecekleri merkezi bir yer yaratmak için 1929 yılında konaklama endüstrisi tarafından kurulmuş ve finanse edilmiştir. Kuruluşundan bu yana, Hotelschool misafirperverlik yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir okul haline gelmiştir ve Otelcilik Yönetimi alanında 4 yıllık bir lisans derecesi sunmaktadır. Bu derece kursu, hızlandırılmış Uluslararası Fast Track programı olarak da mevcuttur.

Yaklaşık 90 yıl önce kuruluşundan bu yana, otel okulu daha büyük, daha uluslararası odaklı ve son derece profesyonelleşmiştir. Ancak asıl esaslar, misafirperverliğe ve sektörle olan güçlü bağlantıya odaklanmış gibi aynı kaldı. Ayrıca, otel okulunun “çekirdek işi” aynı kaldı; iş dünyasında başarılı bir kariyer için genç misafirperverlik yeteneklerini hazırlayabilmek için, misafirperverlik bilgilerinin ve becerilerinin mümkün olduğu kadar gerçekçi bir şekilde paketlendiği, geliştirildiği, araştırıldığı, paylaşıldığı ve aktarıldığı bir merkezdir. Otelcilik Hotelschool The Hague , Otelcilik kalbinde.

6247_DSC_0306brightened.jpg

Hotelschool The Hague gözüyle buluşmasından daha fazlası var. Otellerimize hoşgeldiniz

Ayrıca misafirperverlik endüstrisindeki yeniliklere yönelik araştırma yaptığımız önde gelen misafirperverlik Araştırma Merkezleri'ne de ev sahipliği yapıyoruz. Danışmanlığımız

6229_HTH-juli2013-92.jpg

Yönetim

2006 yılında HBO Konseyi Genel Kurulu bir yönetişim kodu oluşturdu. Hotelschool The Hague bu kodu kabul etti. Bu kod, diğerlerinin yanı sıra iyi yönetişim kurallarını içerir. Ayrıca paydaşların eğitim ve araştırmaya katılımı ve denetlenmesi için kurallar ve kurallar da vardır.

Tüzükler

Stichting Hotelschool The Hague tüzüğü, vakfın temel kural ve hükümlerini belirledi. Okulun amaçlarını ve tüzüklerini, Yönetim Kurulu ve Mütevelli Heyeti'nin sorumluluklarını ve görevlerini anlatır.

6231__DSC2851.JPG

Stratejik Vizyon

Hotelschool The Hague misafirperverlik öğrencileri, çalışanları, mezunlar ve endüstri ile bağlarını güçlendirecek. Stratejik Vizyon 2012-2018 Hotelschool The Hague bu temel konulara odaklanacak:

 • eğitimin yoğunlaştırılması
 • endüstri ile daha güçlü bir ilişki
 • uluslararası

  6222_HTH-juli2013-31.jpg

  Degerlerimiz

Mevcut öğrencilerimiz, öğretim kadromuz ve yönetimimizle bir yıl süren bir araştırma ve danışmanlıktan sonra, yakın zamanda Hotelschool The Hague Yeni Değerlerini tanıttık. Bizim için oluşturduğumuz değer tabanlı bir etik koddur. Bu, değerlerimizin yalnızca kafa depolamasının değil, kimliğimizi ve kültürümüzü, misyonumuzu ve vizyonumuzu vurgulayan değil, yalnızca yüksek yetkinliklere değil, aynı zamanda mükemmel karaktere sahip olan sektöre olan tutkumuzdur. Değerlerimiz, bireyin kişisel sorumluluğu ve ahlaki yetkinliğine hitap eder; toplumumuzdaki herkese, herkesle özdeşleştirebileceğimiz değerlere dayanan sağlam ahlaki kararlar vermek için çağrıda bulunur.

Değerleri desteklemek için, öğrencilerimize, öğretim üyelerimize ve yönetimimize, eylemlerimiz ve davranışlarımız için hepimizin kuzey yıldızı olan bir Manifesto oluşturduk. Değerlerimiz HOSPITALITY'deki harfler ile temsil edilmektedir:

 • H - Biz dürüstüz
 • O-Biz Açık
 • S - Sürdürülebiliriz
 • P - Biz Profesyoneliz
 • Ben - Biz Entegrasyon-Driveniz
 • T - Şeffafız
 • A - Biz Elçileriz
 • L - Biz Sadık
 • Ben - biz uluslararası
 • T - Biz Güveniliriz
 • Y - Evet

6224_HTH-juli2013-47.jpg

Konumlar

Lahey

Hotelschool The Hague

Address
Brusselselaan 2
2587 AH Lahey, Güney Hollanda, Hollanda
Telefon
+31 70 351 2481

Amsterdam

Address
Jan Evertsenstraat 171

1057 BW Amsterdam, Kuzey Hollanda, Hollanda