Royal Tropical Institute (KIT)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sağlık global geliştirir iken, pek çoğu hala eşitsizlik ile geride bırakılıyor. KIT Sağlık, biz bu uçurumu daraltmak yardımcı olmak için kararlıyız. Araştırmacılar, eğitimciler ve danışmanlarının bir multi-disipliner bir ekip ile uluslararası ve halk sağlığı yenilikçi bir oyuncu vardır.

KIT (Kraliyet Tropikal Enstitüsü) sağlık profesyonelleri tüm dünyada halk sağlığı sorunları ele donatıyor. Biz Amsterdam'da ve e-öğrenme yoluyla eğitim tesislerinde yüksek lisans programı ve ileri kurslar. Ayrıca dünya çapında ülkelerde bölgesel, ısmarlama eğitim programları yürütmek. Farklı ülke ve bölgelerden gelen insanları bir araya getirerek, KIT uluslararası kurslar bağlama ve geliştirme uygulayıcıları geniş bir yelpazede arasında deneyim alışverişi için bir forum oluşturmak.

Etki: Küresel sağlık Liderleri

Bizim eğitim programları, sağlık alanındaki güncel küresel gelişmeler cevap. KIT 'kursları pratik uygulanabilirliği, multidisipliner yaklaşım ve interaktif, katılımcı eğitim yöntemleri için bilinir.

Bizim eğitim programları bu kendi ülkelerinde etki yaratmak etkili liderler geliştirmeye yöneliktir. KIT Mezunlar mezun olduktan sonra yüksek mevkilere elde etmek ve ilçe, bölgesel ve ulusal düzeyde sağlık politikasına katkıda bulunur. Onlar da arkadaşları ve yerel sağlık profesyonellerine, üniversiteler ve eğitim kurumları da öğreterek onların bilgi aktarmak. Gibi biz geniş tabanlı bir etkiye sahiptir.

Son elli yılda, 3000'in üzerinde sağlık profesyonelleri KIT inceledik. Biz dünya çapında sağlık liderleri olma yolunda mesleki yolculuğun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Akreditasyon KIT 'Ustalar ders Vrije Universiteit Amsterdam (VU) ile işbirliği içinde verilir ve Hollandalı Flaman Akreditasyon Örgütü akredite edilmiştir (NVAO www.nvao.com).

Buna ek olarak ileri kurslar tüm tropEd, uluslararası sağlık yüksek öğrenim için kurumların uluslararası bir ağ tarafından akredite edilmiştir.

Neden KIT eğitim?

Karmaşık halk sağlığı sorunları Up-to-date yaklaşımı Uygulama odaklı Disiplinler arasındaki Değişim İnteraktif eğitim Kişisel ve mesleki yetkinliklerin geliştirilmesi Ağ kurma Kişisel ders Farklı geçmişleri ve ülkelerden gelen katılımcılar Kalifiye uzmanlar tarafından öğretilmesi Olumlu tropEd tarafından gözden KIT: uluslararası sağlık ve kalkınma mükemmellik uluslararası merkez NVAO tarafından akredite edilmektedir

Konumlar

Amsterdam

KIT - Royal Tropical Institute

Address
Royal Tropical Institute
Mauritskade 64

1092 AD Amsterdam, Kuzey Hollanda, Hollanda
Telefon
+31 20 568 8711

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: